Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано29.03.12 14:26



Здравей Меги, съжалявам, че нещата при теб са се развили по този начин. Моят съпруг е с мети в черен дроб, започнахме трета година на химиотерапия. Те ту се увеличават, ту намаляват. Правим и билколечение, диета и гимнастика. Той вече е силно изтощен и психически, и физически от самата терапия. За това време изчетох много неща, обмених опит с много хора, контактуваме с доста болни като нас и лично, и виртуално, правихме консултации с различни специалисти. Накратко нещата са следните:
1. Билкар - смята, че вместо да лекува основния проблем, трябва да се справя с пораженията на химиотерапията. Иска да спре поне за четири месеца за да опита какво ще направи;
2. Хомеопат д-р Дора Пачова - според нея терапията ще му съсипе и останалата здрава част от черния дроб;
3. Проф. Хаджиева - твърдо против;
4. Проф. Янчев - твърдо против;
5. Доц. Владов - при мети по-добре да не се оперира черен дроб. Никога няма гаранция, че е изчистено всичко, а частичното е по-лошо от нищо.
6. Онколозите - не говорят за излекуване, а само за временно подтискане на растежа, ако подейства лечението. В протокола пише - прилага се до прогресия на заболяването, т.е. прогресията е само въпрос на време.
7. Аз след като анализирах цялата информация стигнах, до извода, че продължителната химиотерапия е много вредна. Може да изчисти едни мети, но ще предизвика образуване на нови защото самите лекарства са силно канцерогенни.
Дано провидението ти помогне да вземеш правилно решение, и най-вече да вярваш, че е правилно. Успех.



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: ramibolu]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано29.03.12 18:45



И аз да ти дам четири сайта, а ти сама да си вземеш решението Първото е за пълно прочистване на тялото със сокове, като минаваш на вегитарианска храна Изгледай видеотата, те са продължителни, но много полезни



Другото е и тук изгледай 4-те филмчета, прочети и протоколите, свали си книжките, едната е преведена на български език и напълно безплатна, електронен вариант и ползвай подобрения продукт ЦДС, от който няма странични действия Продава се в Европа, но го има и в България Бих те посъветвала да се свържеш със г-н СТаматов и от него да вземеш за твоя случай правилната информация

Аз в момента имам проблеми с черния дроб и комбинирам двете лечения в едно, защото към ЦДС се прибавя прясно изцеден сок от зеленчуци, което прави приемането на ЦДС без проблем точно по този начин Не се ползват при този случай сок от лимони, портокали и грейпфурт, защото са антидот на ЦДС, може да се пият, но два часа преди или два часа сред спиране на дневната доза


Ако ти остава повече време погледни и тези два линка



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано29.03.12 21:41



Здравей, Меги! Първото, което бих ти казала в този момент, е просто да не падаш духом - ти си невероятно силен човек и имаш огромен ресурс от воля за борба. Изчисти съзнанието си от страха и паниката, които, съвсем нормално е, те притискат. Довери се на лекарите, които са най- близко до теб. Не съм достатъчно компетентна откъм медицинската страна, но това, което ние направихме, е паралелното лечение - химиотерапия и соковете и билките. Не знам кое точно помогна - дали сока от моркови, който може би се измерваше с "тонове" ( моят мъж казваше, че е пожълтял от тях като китаец) или Алоето, което през цялото време пиеше в удърни дози във вид на таблетки ( от немска фирма) и капсули чесън от същата фирма, както и сироп, направен от Алое, вино и мед ( рецептата я има тук някъде, но на мен ми го правеше билкарка) - и всичко това и по време на терапията и след нея. Но, мила моя, и сега съм убедена, че стана чудото, в което толкова много вярвахме. Защото наистина стават чудеса. Точно днес се върна от поредния контролен преглед и е щастлив, че вече 2 години все още е здрав. И има и още нещо, за което съм сигурна, че също помогна - ние сме от красивия планински град Тетевен. Жилището ни е в парковата зона на града т.е. в гората. 360 дни от годината с много кислород и движение. Но, казвала съм го тук и друг път, вярата, че всяка таблетка, всяка лъжичка сироп, всяка вливка от химиото, всяка глътка въздух убива рака, е най-важното в борбата. Меги, ти го можеш това, ще се справиш. Просто в момента се опитай да влезеш отново в кондиция със себе си и съдбата ще ти покаже верния път. Стискам палци и се моля Бог да те напътства!



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: laleto1]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.12 22:13



Мила Лале, би ли написала коя е немската фирма (евентуално линк към нея) и
цените, на които купувате хапчетата алое? За колко време стига една доза?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.03.12 22:30



Благодаря на всички ви!
Лаленце, права си! Ще се събера, просто съм много объркана, че такова нещо се случи. Не съм предполагала, че е възможно. Цяла нощ търсих хора, които са се излекували с метастази в черния дроб, нямах голям успех, но днес, когато всичко е малко по-бистро в моята глава, реших че няма смисъл. Всеки е самостоятелно и никой не знае какво ще се случи.
Аз не съм се предала, просто поисках съвет, защото в такъв момент хората около теб разсъждават по-трезво понякога. Винаги може да изкочи нещо интересно.
А иначе мисионери ни посетиха в деня на резултатите от скенера... За мен това си е знак - Бог няма да ме остави. Не знам какво ще правя, няма и да решавам сега.
Връщам се в България за тест при алтернативната ми лекарка, ако трябва и в Москва ще отида при професора, създал системата за лечение, ще изчакам професора от Лувен да си каже окончателното мнение и ще решавам. Вярвам, че всичко ще се нареди добре за мен. Междувременно ще посетя тибетски лекар и хомеопат, който лекува рак. Билките вече са ми поръчани и ще ме чакат в България. Билкарите казаха, че трудно се чисти черен дроб, но щом били малки ще ги стопим. Въпреки шока ние тримата в къщи не спим. А и Джулчето днес цял ден ме заливаше с полезна информация, за което съм безкрайно благодарна. Благодаря и на Калояна и на Вяра, и на всички вас!
Лаленце, ако може да ми пратиш името на фирмата ще съм ти задължена!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано29.03.12 23:46



Мила, скъпа, прекрасна Меги съжалявам за новините, прегръщам те и сърцето ми е с теб..... Нормално е да си объркана, разтревожена, притеснена, напълно човешко е....Но знам, че ти можеш да станеш и да продължиш напред!!! Ти обичаш живота, имаш толкова хубави неща още да усетиш и да изживееш с любимите хора, не допускай страха и отчаянието да те превземат. Както ти сама казваш, светлина има дори и в най-тъмния тунел!


Съвети не обичам да давам, но ще споделя мисли на базата на прочетено в международни форуми за РМЖ. Оттам знам за изключително много случаи на жени, които им откриват заболяването вече в 4-стадий и най-често с М. в черния дроб. Много от тези жени успяват да се изчистят от М. с ХТ , ако една химия не действа те опитват втора, трета. Това, че една не е успяла не означава, че другите няма да успеят, просто са различни лекарсвата. Важно е през цялото време на терапиите обаче да се подържа с всякакви алтернативи организма в добро състояние, за да не се срине от химиите. Знам за много жени, които са се излекували напълно след проведени ХТ от мет. в черния дроб. Пишат във форуните вече 8-10год , знам също така за жени, които успяват да се подържат в ремисия вече 3-4 година, като периодично контролират болестта с терапии, ваксини.... В Америка е страшно популярна резекцията на черен дроб в случай на М. Предполагам знаеш, че черният дроб е единствения орган, който успява да се възстанови напълно, дори и след операция, в които е отстранен повече от половина на дроба. Поговори с твоя лекар и за такива варианти.
В никакъв случай не отричам алтернативната медицина, даже напротив. Но раковите клетки, за съжаление, са много умни и успяват да се избягат и излъжат имунната система. Затова смятам, че човек срещу тях трябва да действа радикално и по-възможност с всички възможни средства - и не на последно място с вяра и надежда!
Мила Меги знам, че ти ще намериш правилния път напред и ще се справиш. Бъди силна! Прегръщам те!

П.С.Има една прекрасна притча, която аз много харесвам:

Един човек сънувал сън. Сънувал, че върви по морския бряг заедно с Бог. По небето се разигравали различни сцени от живота му и за всяка сцена по пясъка на брега се виждали две редици стъпки – неговите и на Бог. Човекът гледал как през всички моменти от живота му, Бог е вървял неизменно до него. Но когато и последната сцена проблеснала на небето, той забелязъл, че на някои места се вижда само една редица стъпки. Озадачен, мъжът осъзнал, че това са най-тежките моменти, когато му е било изключително трудно, когато е бил отчаян и дълбоко е страдал.
- Господи – възкликнал човекът – Защо си ме изоставял точно в най-трудните моменти, когато съм имал най-голяма нужда от теб?
Бог отговорил:
- Чедо, никога не съм те изоставял. Там, където виждаш само едни следи, са моментите на изпитанията и страданията ти. Тези следи са моите – това са моментите, в които те носех на ръце.


Редактирано от nelly_83 на 29.03.12 23:54.



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: nelly_83]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано30.03.12 08:28



Нели, благодаря ти за хубавите думи и за куража!
Проблемът при моя вид рак е че няма толкова много схеми за лечение, както е при гърдата. Има само две-три, при това не особено успешни всичките. Разбира се, че ще направя още консултации, но още когато откриха проблема с лимфните възли ми казаха, че е нелечимо не заради нещо друго, а защото няма много схеми за лечение. Това е. За рака на гърдата това е напълно лечимо, при мен не стоят така нещата, но ще се боря, разбира се. Но винаги отнема толкова много време да убедиш някой лекар да опита да се бори с теб! Отне ми една година почти да ги убедя да не ми слагат палиативна химиотерапия, най-вероятно това е коствало и появата на метастазите в черния дроб. Сега пък съвсем няма да искат да се занимават сигурно. Ще видя

В САЩ не е така. Там се опитват да ги лекуват. Както и да е. Ще направя необходимите консултации и ако не се предложи нещо свястно се захващам с моята алтернативна лекарка и един професор от Москва, който е излекувал собствената си жена от рак на шийката на матката в по-тежко от мен състояние и каквото Бог реши
Още веднъж благодаря на всички ви от сърце!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.03.12 09:19



Меги, нещата не винаги са толкова черни, колкото ни се виждат на първо четене.
Умна, красива и владееща езици, имаш и нас /всички от този клуб/, сигурна съм, че ще вземеш правилното решение. Имаш информация, а това е важно.

След първоначалния шок си събери мислите, сигурна съм, че вече имаш стотици рецепти, исках само да знаеш, че имаш една голяма прегръдка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано30.03.12 09:20



Меги ,надявам се , че на лицето ти грее усмивка.Защото г-н Рак те следи злорадо , но не е разбрал с кого си има работа. Да изчезва!
Бял трън ,магарешки бодил-доказано полезна билка за черния дроб ,има и лекарствени препарати на основата й.Тук също сме коментирали... Да търся инфо?
Нов ден, нов късмет! А това за московския професор е много обнадеждаващо.


Редактирано от Tia maria на 30.03.12 09:24.



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано30.03.12 10:43



Ти си силна, и е хубаво че те има, бъди винаги такава






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.