Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Уроците на моят животнови [re: megolina75]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано01.03.12 10:20



Меги, Вяра ,прегръщам Ви!:*



Тема Re: Уроците на моят животнови [re: plamiluch-204388]  
Авторцвeтu (Нерегистриран)
Публикувано01.03.12 12:20



Добро утро, мила Меги! Толкова хубаво пишеш, че като чета чак ми се плаче.Мисля, че всичко, което пишеш идва дълбоко от сърцето ти и за това е толкова истинско и вълнуващо.Бъди здрава и да ни радваш с твоите размисли, защото те ни карат да се замислим и да преоценим важното в живота. Честита Баба Марта!!!!



Тема Re: Уроците на моят животнови [re: цвeтu]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.03.12 14:09



Цвети, честита Баба Марта и на теб и на цялото ти семейство! Здраве, здраве и много щастие от мен! Благодаря ти за топлите думи и подкрепа

В последно време като че ли белият лист хартия се превърна в един от най-добрите ми приятели... Ако това помага дори само на един човек, значи си струва Прегръщам те!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят животнови [re: megolina75]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано02.03.12 01:02



Ех, колкото хубаво написано.Все едно чета себе си преди 21 години.Тази вяра, убеденост, сила на духа, позитивна нагласа..всичко това ми е до болка познато.
Толкова си права, че завихряш около себе си една невероятно силна и убедителна обвивка от положителна енергия.Ти наистина си решила да живееш и това действително ще е така.Много се радвам за борбата ти.Пожелавам ти дълъг, щастлив и качествен живот:)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Благодаря за теб!нови [re: EFO75]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано02.03.12 15:22



EFO75,Страхотни думи,страхотни!Благодаря за тях!
megolina 75,използвай добре белия лист,записвай всичко и като оздравееш,ще напишеш книга,която ще помогне на много други хора в борбата с рака!
какъв ти е ТМ?на дъщеря ми беше в норма и по време и след операцията,а сега се е покачил,а уж другите анализи бяха добри.Не им вярвай много на тези маркери.
За алоето и коластрата,ние писахме много в други теми,че при раково болни не трябва да се приемат имуностимулатори,а само имуномодулатори,така че ако има някакви спорни моменти,както при алоето и коластрата,по-добре да не ги приемаш.Някои пишат,че от тези добавки растат нови клетки,а при нас това не е нужно.Има страшно много добанки,които можеш да приемеш,виж в съответната тема.Ние,например,пием най-различни,всичко което е възможно.
Пожелавам ти здраве и да вървиш все напред редом до твои любими хора!



Тема Re: Благодаря за теб!нови [re: leonidas22]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано04.03.12 11:30



Здравей, мила Меги

Снощи те сънувах..че си ми учителка по математика и показваш на мен и на класа макет на Слънчевата система. Едно от момчетата нещо изкоментира и те обиди и аз го попитах ..А искаш ли да те понатупам пред всички?!



Тема Re: Благодаря за теб!нови [re: marggoto]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано04.03.12 15:03



Ха ха ха... Хей, Марго! Учителка по математика... Майчице мила! Обречени сте на провал деца! Аз висшата математика я изкарах с 4-ка... По-добре химия, че я разбирам

А каква добра фея имам в твое лице... Винаги съм го знаела! Прегръщам те!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят животнови [re: megolina75]  
Автор tzveti61 (новак)
Публикувано05.03.12 11:05



Меги, здравей! Искам да ти задам един въпрос, но не знам в коя тема да го сложа.Има ли някакъв начин в лични, което пък не знам как става?Когато имаш възможност отговори ми. Не е спешно. Приятен ден.



Тема Re: Уроците на моят животнови [re: tzveti61]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано05.03.12 12:07



Здравей, Цвети:) Ако искаш пиши ми на мейл megy_na75@yahoo.com. Хубав ден и на теб!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Уроците на моят животнови [re: dea123]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано05.03.12 12:16



Деа, благодаря ти от сърце! Ти си един от хората, на които дълбоко се възхищавам! Чела съм твои постове

Дай Боже всички да сме добре и да сме живи и здрави дълги години Благодаря ти още веднъж за прекрасните и топли думи Дано всичко да завърши благополучно!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.