Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: iliqn4e]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.04.11 19:00



Еее как се радвам така като ви чета - за Мрънче де! Браво Мрънчеее!



Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано28.04.11 19:08



Ейййй...Екна, кой е дърта магарица бе.....Та ти си има -няма 20год.и била ...еди какво си...Аз на 54г миналото лято с внучката се учих да карам ролери.....А, ти искаш да вземеш прозвището за себе си...А ,с малките играя мач...А, ко ще кайш ....а...Обичам Ви....



Тема Re: ехонови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.04.11 19:08



Ама Мрънчеее, трябва да си убедителна пред Дани!

Мъжете са много чувствителни на тази тема и трябва много да се поощряват! Тати, например, като сготви нещо (а той готви наистина добре и не рядко го прави), оообаче, през цялото време докато дъвчеш трябва непрестанно да повтаряш колко е вкусно! Ако не го направиш ще те попита! Та всеки път се концентрирам и започвам: мляс-мляс, ммммм, супер е, ъ!-ъ!-ъ!!!

Мъж ми пък сам си признава като сгафи, ама аз си знам, че ще ми го върне, когато му се получи добре

и за това внимавам с признанията



Тема Re: Добро утро!нови [re: guslik_33]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.04.11 19:10



Хихихихихи Гусли, обра точките направо

Бутам се в "А" група без топка, хихи!

Love uuuuuuuuuuu!



Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано28.04.11 19:11



А, пък да Ви кажа,че днес ми беше последния ден от предизвестието...обаче Бог чу молбите ми...и УТРЕ съм на друга работа/ дядо много не му харесва...ама няма как/....



Тема Re: Добро утро!нови [re: guslik_33]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.04.11 19:13



Браво, милаааа! Супер си! Дядо ще предъвче и ще преглътне-ние си знаем кой дърпа каруцата





Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано28.04.11 19:18



...Ха ха ха ,ама и ти ги пускаш едни...



Тема бисернови [re: guslik_33]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано28.04.11 19:36



Вчера сутринта дойде едно момче,което слага едни шкафове в къщи ( ее , не моето вкъщи ,деее) с жена си.Направо бях удивена колко е грозноватичка ..не си представях така жена му...

И викам на моя -УУУУУ много грозна бе ! А момичето е проектант на шкафовете и дошла да ги види.И след това го питам..И К'во, и к'во каза момичето?( за шкафовете) и той - Каза ,ууу браво от щанда със скумриите най-хубавата си си избрал!..Знае как да ме постави на място !!хахахахах
П..С. Маман, зеленилки много не обичам само сърми лозови ,може и от лапад!



Тема Re: приветнови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано28.04.11 19:44



Илянче, да кажеш на сладурче, че трябва редовно да чете, че не се знае, Мрънче кога ще дойде и ще иска да чуе как чете





Тема Хайде на кралска сватба..... [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.04.11 08:52



Момичета ще гледате ли кралската сватба? Аз се настанявам пред телевизора и няма да изпусна събитието. Снабдила съм се със слънчоглед,фъстъци,орехи,зелено чайче,курабийки от Великден...

Смятам да изгледам всичко.Всеки ден няма кралски сватби я, а вие работете и не се притеснявайте ще ви разкажа как е минала...Хайде останете си със здраве.А ето ви кафенце за тези,които не са пили.

Животът е сцена,а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.