Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.04.11 09:07



Добро утро и от мен,
Флорче, ще хвърлям по едно оче на сватбата, но трябва и да посвършим нещо. Ти обеща да разказваш подробностите после.


ето чайче с курабийки и виртуално



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: Buba67]  
Автор kras4k ()
Публикувано29.04.11 09:18



Доборо утро , момичета!! Четох коментарите на децата за сватбата..много сладки, аз за съжаление няма да мога да я гледам, че тръгвам по разни огледи на апартаменти- вече 3-4 месеца търсим. Стискайте палци да попадна на нещо добро



Екна, а относно ролерите ти пожелавам успех, аз пък на 25 години за първи път се качих на ски и всички деца около мен много се смяха / бях на ски училище с деца от детската градина/ ..ахах





Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: kras4k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.04.11 09:43



Краси, браво, че си се престрашила и си се качила на ските. Ти на 25 на ски, guslik на 54 на ролери /честита нова работа/, все повече се убеждавам, че винаги можем да направим нещо ново и да се забавляваме.


Краси, дано намериш днес нещо подходящо и да се похвалиш с нов дом!

Вие си вършете работата, а за кралската сватба не се притеснявайте, привечер ще разказваме с Флорка.


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 29.04.11 09:45.



Тема Re: ехонови [re: Ekna]  
Автор ondinche ((оптимист))
Публикувано29.04.11 11:25



о, познато чувство!!
всеки път , когато татко готви...а той готви всеки ден, независимо дали хладилника е пълен или не...всеки път трябва да доказвам колко е вкусно и да казвам гласно колко е хубаво ястието..пък може и боб да е ...:)))
Чувствителни душици , какво да ги правиш ...
и познайте дали не съм вече 100 кг от постоянното му готвене, да е жив и здрав





Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: Buba67]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано29.04.11 12:16



Какво ще кажете, мили дами, за шапките на гостенките- многообразие от модели, цветове, цветя. Прекрасно :)



Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор ondinche ((оптимист))
Публикувано29.04.11 13:41



тези разбирания както те казват "по протокол" се спазват от векове. странно как успяват да съхранят културата и традициите си.

ако тук някой се появи така с такава шапка и по този начин с костюми и т.н. особено жени ще ги гледат като изпаднали от някаква комедия - особено младите събратя..

уникална спокойна сватба :)) чак ми създава и на мен спокоен ден.. :)
а роклята на булката е първата нормална рокля, която виждам от не знам колко време. обикновена, семпла..страхотна е. харе



Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: ondinche]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано29.04.11 15:20



А знаете ли ,че кралицата е длъжна да носи шапка ,която не скрива лицето й?
( заради фотографите)Прилича й ,не прилича...
Сватбата изпуснах-бях на масаж.А Кейт е красива ,височка ,стройна...Хубава кралска снаха.
Екна, за планините наистина трябва да се разберем.

Аз също не мога по върховете-заради крака.Ходя си по пътечките.Но там всичко ми минава. Както казва една наша писателка Севда Костова ,,спираш да ровиш в душата си и не питаш докога ще си щастлив''. С удоволстие четох ,,репортажът'' ти от Драгиново.



Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: ondinche]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.04.11 16:27



Онди,наистина се излъчваше едно спокойствие,класа...абе синя кръв! АЗ също харесвам кралската булка - типична англичанка а и от народа.Макар,че и двамата принцове не блестят с особенна красота за разлика от майка им.Все едно ги е раждала Камила...но церемонията беше супер. А шапките върха.Но иначе в ежедневието не се носят само на официални случаи. То и тук нашите от хайллафа носят шапки по разни приеми,зависи от случая.

Традициите са си традиции и те се спазват най-стриктно в Англия,.Даже и в точността са по стриктни от немците. Красота,красота,любов, вълшебна приказка беше...после превключих на ББСи то и гледах още... Роклята й беше семпла и същевременно много шик. сестрай голямата шаферка също е много красива а малките шаферки и шаферчета да ги схруска човек - толкова сладки бяха.Ами това е вечерта ще повтарят епизоде от сватбата - сами ще видите.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Хайде на кралска сватба.....нови [re: flora bg]  
Автор ondinche ((оптимист))
Публикувано29.04.11 16:53



но то и тяхното е живот... все по правилата, все по протоколите, все така... хем така не е хубаво, хем иначе пък разюзданията в нашата страна и с нашите деца..на 25 съм и ми е гадно да ги гледам , пък представям си по-възрастните.

харесва ми спокойствието им на англичаните. знаят, че живота е това и го живеят някак. приемат всичко спокойно..или поне така изглежда.
чисто е - това най-вече ме приближава до техните разбирания.
мъниците пажове и шаферки бяха много мънички сладкиши .. :)
а булката - изглежда готина, кой знае какво е иначе :))) четох малко за семейството й, затова, което са постигнали и се радвам, че има такива хора..браво :)



Тема Re: Хайде на кралска сватба..... [re: ondinche]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано29.04.11 17:00



Ох, някой да пусне снимки на принцесите Южени и Беатрис-много са зле горкичките...Що така бе мацки, съветници ли немате , пари ли немате ...
Булката на Бекъм-много шик!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.