Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.05.11 21:13



Хич не знам дали е пророчески, още по-малко какво (дали) ще последва от него, а започвам да се съмнявам и че е било сън ;))))

Беше бръмбар, лъскав, зелен, малък. Знаех, че е извънземен. Както си лежах дойде, порастна и отлетя. Чувствата-бъркоч от любопитство, страх, потрес. Това беше. Лори ме погъделичка с мустаче (наяве) и се събудих.

Е, имала съм и по-странни сънища.
А съм имала и по-четими. Например наскоро в съня си научих, че трябва да бъда нащрек с един човек в работата ми.

Такива ми ти работки Джулче-Мулче

... Просто напоследък обръщам внимание на тези неща, впечатлявам се повече от преди и се замислям над тях



Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.05.11 22:28



Явно трупаш опит, така че разказвай, де-е-е-е!


Утре чакам и Флоранс да ни засипе с истории...

"Совите не са това, което са..."

Тема Добро утронови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.05.11 08:38



Добро утро, така и не можах да спя, мрачно е, поне по чаша горещо кафе да сложа. Успешен ден на всички!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 04.05.11 08:38.



Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.05.11 10:52



Ако сънищата са хубави и искаш да се сбъднат - не се разказват.Ако са лоши се стремиш да не им обръщаш внимание,в смисъл да не влагаш енергия на страх,защото ще се сбъднат.Просто се изсмей на лошите сънища и без страх и омраза си кажи "ей,че екшън сътворих,бива ме за сценарист на фантастични филми" И това е.

Тъй,че ще има да си чакате да ви разказвам интимните си сънища.защото сънищата са прозореца на душата ти - това е много вътрешно интимно и не бива да е достояние на хората.Ама не всеки го разбира ...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано04.05.11 13:00



Аз слагам едно усмихнато слънчице, дано се покаже по-бързо иззад облаците.





Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.05.11 14:27



Екна започна хубава тема, искаше ми се да я продължим, защото повечето хора имат какво да разкажат -
за някакво предчувствие, сън, знак на съдбата... Говорим за отминали неща, а ти сегашните си ги чакай...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: *jull**]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано04.05.11 15:33



Майка ми знаеше много години преди операцията ,че ще остана инвалид. Чула глас в просъница.Беше си нормална и се смееше на такива ,,отвлечени работи" (неин термин). Като ми каза допрях пръст до слепоочието си и го завъртях. Не повярвах.Кой би повярвал? Тя мислеше,че ще е при катастрофа.
Но не стана така.
И за да ви развеселя малко-имах нужда от пари-намерих забравени в джоба на пролетно яке. Малко -20 лева. Нащрек съм за още такива предчувствия.





Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.05.11 16:21



Страхотно, Тia Мaria!
Завърташ колелото...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: Ekna]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано04.05.11 17:04



Накараме да се изчервя, и погали егото ми





Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА... [re: Юлия 50]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.05.11 20:37



Ооо, Его, ооо, гали, гали!



Ти си го знаеш по принцип! Това, че някой го казва с какво променя нещата?!

Ама, ей, да не се крие някой ревнивец тук, а?! Аз всички ви обичам много, така да знаете Ей сега ще ви се обясня в любов, кво като не е Денят на влюбените: Обичам ви! Вие сте най-прекрасните, най-милите и най-добрите хора на света!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.