Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Buba67]  
Автор kras4ok ()
Публикувано27.04.11 09:58



Добро утро и от мен

. Исках да сложа една хубава картинка от моя комп, но нещо не стана / не знам как става/. Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден напук на смръщеното време в Пловдив.



Тема Re: Добро утро!нови [re: kras4ok]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано27.04.11 10:16



Здравейте! Усмихнат ден и от мен!


Красчо, за качване на снимки - виж тук.
От radikal.ru е по-лесно.



Тема Re: Добро утро!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано27.04.11 11:21



добър ден и от мен! много усмивки и весело настроение днес, въпреки мрачното време



Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: Добро утро!нови [re: vesi_na]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано27.04.11 12:45



И аз да се присъединя към благородно завиждащите на Нели! Ех, заради такива моменти си струва да се вкопчваш в живота!
Красчо,а ти има ли какво да споделиш за Велинград?
Аз нещо съм болнава,( натравяне, споко,)но се радвам като ви чета.
Ходи ми се в Родопите...



Тема ехонови [re: tia maria]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано27.04.11 23:38



От онези дни Дани реши да готви.Супа от коприва! Да сложи малко ориз..та взе,че изсипа половината пакет и стана- ориз с коприва. чудесно ама Мрън не яде такива треволяци

Еее, хапнах де и с половин уста ,да, чудесно е.Дани като го опита и директно отиде за кучето ..Та после дрискаше в зелено ,,Хубава вечер



Тема Re: Добро утро!нови [re: tia maria]  
Автор kras4ok ()
Публикувано27.04.11 23:44



tia_maria,
Първо забравих да ти благодаря за съветите и отговорите на моите въпроси.
Ние в последния момент сменихме дестинацията..но какво да се прави- с моите малки съкровища и гледам да се съобразявам и с тях


Мога спокойно да препоръчам местнцето, на което бяхме- Старозагорски минерални бани - Спа комплекс Армира. Там имаше рехабилитатор, който беше запознат с моя проблем, тъй като Шефът на Старозагорския онкологичен диспансер бил чест гост там и обсъждали варианти да включат и Мануален лимфен дренаж. Та аз използвах тангентор с обикновена вода / не минерална/ и плодов пилинг с парна баня на цялото тяло и наистина се почувствах много добре. Времето също беше чудесно, пък бях и с дечицата и моята любов цели 4 дни



Тема Re: Добро утро!нови [re: kras4ok]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.04.11 10:42



Мрънче голям образ си...

Не хапвала зеленинийки...а какво хапваш мила я сподели?
Краси, била съм на Старозагорските бани преди години на почивка без разните му там СПА процедури.но много ми хареса,красиво е.Браво,че сте си починали цялото семейство.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано28.04.11 13:50



Чудесно ,Краси, просто чудесно! Аз току що се върнах от Кауфланда,следва готвене , чистене,прибиране на дребосъчка от градината и висене на детската площадка. Хубаво е че, Мрънче учи детска психология-ще помага със съвети ,ако възпитанието ,нещо ...Много ми е слънчева племеничката,между другото! Трябва да си направим програма за хубавите дни и никакво висене вкъщи! Малката е любителка на басейните, ще имам предвид препоръките ви! Иначе на мене ходене ми дай по планините-баир-будала

За щастие съм близо до Витоша-откъм Княжево.

Редактирано от tia maria на 28.04.11 14:16.



Тема Re: Добро утро!нови [re: tia maria]  
Автор iliqn4e (минаващ)
Публикувано28.04.11 17:43



На Мрън съветите действат безотказно. Малкия започна да чете...по Мрънчовски метод ,разбира се.Лесно и чудесно.Приятна вечер на всички!



Тема Re: Добро утро! [re: tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.04.11 18:59



Хеей, Тиа, сестро

,

Ми то и аз така обичам. Ама не съм по върховете. Нагоре по камъняците не се кефя. Имам си мой връх и той е хижата под върха
Моя мъж насилствено го юркам дори до там и така рече веднъж: "Да се ... у простака, да ходя 15 км за да пия бира от 2 лв. Никога вече!" Та аз така обичам - да пия бира/планински чай от 2 лв. или да хапна боб-чорбъ на хижата след приятната разходка до там. Обичам да се спирам по пътя и да съзерцавам борчета, тревички и цветлета; да поснимам пеперудите накацали отгоре им; да се радвам на танцуващите сенки и слънчеви зайчоци между тях.

А след хижата светът е въртележка - слънцето, налягането и въздухът вече не са ми приятели Да не говоря за мрънкащ съпруг хихи.

Та ако и ти си като мен - хайде някой път заедно, а? По баирите

Пък аз по Великден за пръв път се качих на ролери Беше голям смях, щото в парка в моя град все някой познат ще срещнеш. И точно съм се нагъзила та да не падна (сграбчила блузата на зет ми, щото искаше да ме зареже сама да балансирам) и едни познати минават и ме гледат с почуда и вътрешно кискане. Ма като ме видяха в лице вече кискането стана външно и така се разкисках и аз щото привлекох още повече вниманието
Зет ми е много упорит. Той не приема "не" за отговор. Та покрай него и сноуборд прокарвам, и ролери ще трябва И с племенника двамата като сме се закандилкали - той да ходи се учи, пък аз, дърта магарица - ролери ще карам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.