Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.04.11 09:18



Добро утро и успешна седмица! Как не ми се измъкваше от леглото..





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 26.04.11 09:18.



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.04.11 09:23



Тъкмо си мислех, че не си се появявала скоро и хоп.

Не е алергия Нели, а просто си изгоряла. Защо не се намаза с масло с голям фактор? Преди години ползвах дефламол, много облекчава и помага, но и много лъщи. И другият път да си знаеш и да се мажеш. Не те виждам в списъка за срещата?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: nelly_83]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.04.11 09:24



Ей Нели, браво на теб.Прикапала си наистина чудесно.Е то герой без рана не може де....

Вземи от аптеката немското мазило с невен.А ако си имаш в къщи мас с невен намажи се по изгорелите места. На внуците ми много им помага когато изгорят на слънцето.Дано да е от изгаряне,виж ако не минава право при джипито. Ей по реката,на палатки под звездите - пълна романтика - заслужава си сега да изтърпиш болките.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано26.04.11 09:52



Нели, купи си от аптеката Пантенол шпрей, това е пяна, но впръскай в ръцете си и много нежно намажи лицето (да не пръснеш в лицето шпрея, ще си повредиш очите) и за 1 ден си ОК

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: nelly_83]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.04.11 13:34



Нелка, направо благородно ти завидях

И за плаването и за китерите и огньовете- направо супер!

Ми ти мила, маза ли се с някакъв фактор? То си е задължително щом си толкова бяла, но пък понякога може и то да се отрази ако не е качествено, или не е правилния фактор, или ако не е в срок на годност. Във всеки случай е добре да те види лекар.

Цунки



Тема Re: ВЕЛИКДЕН!нови [re: flora bg]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано26.04.11 22:27



Честито Възкресение и от мен макар и със закъснение, Желая на всички вас мили и добри момичета да сте много живи, много здрави и да имате много късмет, мир и любов в сърцата, смелост и чудни мигове...
Да гледаме напред с повече позитивизъм и вяра........
Всичко друго ще си дойде от само себе си



Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Ekna]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано27.04.11 00:57



aaaaa Бубче тук съм, чета всичко всеки ден, не препускам...., но напоследък никак не ми остава време за писане..... :)))
Благодаря ви мили мои за всички съвети, безценна дружинка-пружинка смел

.
От аптеката днес си купих Пантенол- спрей и кремче за мазане с алое и невен.... Отличничка съм нали? И за дефламол също питах, но от аптеката ми казаха че е доста мазен, не попива лесно и не става за лице..... И сега ще се лекувам, да видим за колко време ще подействат мазилата .....
хаахха, днес се забавлявах на това как се изненадваха хората на новият ми външен вид..... Какви ли не звуци, физиономийки, възгласи, та някои направо останаха направо без думи, хахххахах...........
Но както казва Маман "Юнак без рани не ходи"......Емоцията, аромата на пролет, природа, спокойствието, всичко, всичко това си струва!!!!!
Ще кача тази вечер малко снимки в фейсбук, който иска да разгледа .

Бубче за срещата на 14.05 няма да мога да присъствам . Точно тогава от 13ч е нашата пролетната сбирка на Защитеното жилище, на което съм член и помагам. Ще се опитаме да съберем малко парички за дечицата лишени от родителски грижи...Трябва да съм там....Иначе за нищо на света не бих изпуснала да видя всичките сладуранки на куп....Ще чакам с нетърпение снимки и разкази от срешата. Знам, че ще е страхотна емоция, винаги е!!! Ех,............
Прегръщам ви, сладки сънища. Лека!

Редактирано от nelly_83 на 27.04.11 01:01.



Тема Добро утро!нови [re: nelly_83]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.04.11 09:37



Хайде на кафенце милички!От това сервиране на кафе ще ме направите и мен кафеджийка ама ха....



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.04.11 09:50



Добър ден и от мен, намръщено и хладно време. Успешен ден!
Флорче, недей така, няма нищо лошо да пиеш кафе.


Ето ти чаша чай специално за теб!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро! [re: Buba67]  
Автор kras4ok ()
Публикувано27.04.11 09:55



[image]C:\Users\Win7\Pictures\dobro_utro[/image]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.