Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Великден!нови [re: naneta1]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.04.11 17:32



Момичета това е поздрав от сестрата на Весето.Желае на всички ни много сили в борбата ни и много щастие в семействата ни.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Великден!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано24.04.11 18:10







Тема Re: Великден!нови [re: tinker.bell]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано24.04.11 18:16



ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Казали сте най-точните и верни думи. Присъединявам се към всички благопожелания. Обичам ви всички!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Великден!нови [re: nelgina]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.04.11 20:28





Христос воскресе

Редактирано от Kaлoянa на 24.04.11 20:30.



Тема Re: Великден!нови [re: Kaлoянa]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано24.04.11 20:54



Момичета наработих се



Честит празник на всички!





Тема Re: Великден!нови [re: Юлия 50]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано24.04.11 22:23



Во истина воскресе! Бъдете благословени, приятели!

Обичам ви!





Тема Re: Великден!нови [re: Юлия 50]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано25.04.11 00:07



ХРИСТИС ВОСКРЕСЕ! Честит празник приятели! Здраве, мир и любов за всички ви!

Страхотни яца сте направили! Като за изложба са! И моите станаха хубави, но тавата ми се оказа голяма за козунака и той стана малко сплескан. Е, няма да го хвъляме, ще си го хапнем





Тема Re: Великден!нови [re: MamaD]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.04.11 12:06



Добър ден милички! Приятно прекарване на последния празничен ден - веселете се,пийнете си,хапнете си ...но не прекалявайте



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.04.11 09:11



Добро утро на тези, които са си в къщи, другите са на работа и няма да могат да си пийнат кафенце с великденски курабийки. И така ще поработим няколко дена и пак ще почнем да мислим за трапеза празнична - Гергьовден.
Ето това е живота,веселие,смях,любов на пук на всичко лошо. Останете си със здраве и бодро настроение милички. Броени дни останаха до срещата ни и на нея като се развихрим ,само ние си знаем как.

Марго приготви ли ни изненадите а?

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 58 [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано26.04.11 09:13



Добро утро и от мен


Как сте след Великден?
Моят беше много по-различен и забавен от обикновено. Организирахме се една група приятели и заминахме три дни гребане с каяци по р.Янтра ....По цял ден все по нея, и така до вливането й в Дунав /в близост до Русе/ и после малко гребане по Дунав........
Беше невероятно преживяване, страхотно!, много зареждащо и релаксиращо......... През вечерите си устройвахме "парти" край огъня с китари, скара, песни и танци........Изобщо имаше от всичко, което ти душа иска.....
И най-вече многоооооо звезди.........Аз много им се радвах, защото в Софияи да искаш не може да видиш звездно небе......Сутрин се будехме в палатката от пеенето на птичките, изобщооо пълна романтика....Всичко беше много хубаво, но се пребрах вкъщи с малък проблем .....Предполагам, че съм направила някаква слънчева алергия, зaщото цялото лице и ръце/ само те бяха изложени на слънце/ вече трети ден са ми много подути и оттекли ......Аз по принцип съм с много бяла кожа и лесно изгарям на слънце, но сега съм не просто червена, а кафяваа и всичко адски боли......Клепачите, носа, челото, ушите всичко е надуто и адски зачервено.... Да не говоря за външният вид, а днес на работа....... Изобщо да се чудиш да се смееш ли или да плачеш....
Някой може ли да ми даде съвет за някакво мазило против изгаряне?......../ всъщност надявам се слънцето да е пречина за това подуване на лицето и скоро всичко да мине/

И така след три се пребрахме в Софиско геройски, доволни и предоволни, загорели, прегорели , то правилно са го казали старите хора, че много хубаво не е на хубаво

Редактирано от nelly_83 на 26.04.11 09:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.