Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.04.11 11:14



Юле, пък и на мен мама и мама ми боядисаха яйцата

За мен остана само да се шляя в пролетния ден, ама не само:

Тези дни ни предстои една хубава инициатива: нали помните Центъра на Онкоболни и приятели, който се откри в моя град и при последната кампания за рака на гърдата лепих плакати и купих едно кошче за боклук за един от кабинетите. Сега една приятелка пое инициатива да озеленим около него. Та сега търсим кирки и лопатки и може би още днес след обяд или в понеделник една бригада от 5-6 човека това ще правим Ще почистим мястото, ще го обърнем и после ще насадим китки и тревичка ще посеем

Весел Великден на всички!



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Ekna]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано23.04.11 11:28



И аз боядисах яйцата - голяма емоция! Имаше само 2-3 жертви, но и тях украсих само с памук- пък и аз ям само жълтъка. Козунака ще е от Унипек-а, защото с този оток не мога изобщо да си помисля за месене...Отиваме на 24 часово Великденско гости у брат ми, та край със задълженията - сега само почивка и приятни емоции! Пожелавам на всички много здраве и да изживеят незабравими емоции на този хубав празник!



Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: Юлия 50]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.11 12:27



Много сте вредни, брей. Засрамих се и отивам да боядисам и моите яйца.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: Buba67]  
Автор ondinche ((оптимист))
Публикувано23.04.11 12:48



споделете ми мнение за спешния кабинет в ИСУЛ,моля ви. . . вероятно ще ми се наложи да отида днес , та да знам колко ще ме одерат..очен кабинет ще посещавам :(

за да не отварям нова тема пиша тук :(



Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: ondinche]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано23.04.11 14:24



Благоева, ето какво ти копнах от една вече стара тема за събитията в Япония

,,ти,който ме четеш видях Йошико-чан на опашка за вода - усмихната както винаги "

Пише го една българка от там .На мен тази фразичка ми действа много мобилизиращо и не само върша задълженията си безропотно, но даже пробвам да се усмихна. Вече дори успявам.
Малко объркано се изразих,дано е станало ясно.



_____________________________________



Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: tia maria]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано23.04.11 15:43



Добър и хубав ден и от мен....Отдавна не съм се включвала,макар,че всеки ден всичко чета...ОБИЧАМ ВИ....
Благоева,пиши ми на лични или на ел.поща- имаме какво да си споделим...
Дядо днес каза,че за празника няма да си пие /само днес-обеща/хапчетата- и да се напием...пък каквото ще да става...
Вие какво ще кажете- да го направим ли ....или...пак да го направим...





Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор blagoeva_bg (непознат )
Публикувано23.04.11 16:49



Момичета,БЛАГОДАРЯ на всички ви за топлите думи и куража,който ми давате.
Та ето каква е моята история.
Единствено дете на голяма фамилия,както предполагате,останах съвсем сама,след като и татко си отиде преди 8 години.Сега съм на 55.Всички близки си отидоха буквално в ръцете ми-баба,прабаба,майка,леля,вуйчо и накрая татко.Реших да предприема радикални промени.Продадох апартамента в Люлин и купи къщичка край София.До тук добре.Тишина спокойствие,чист въздух,цветя,градинка-идилия.
Покраи къщата се запознах с Мечо,нещо ремонт,нещо раздумка-сродна душа.
И той сам-на квартира наблизо.
Близо година след това се премести при мене,а след 3 месеца се разболя.
Бронхит,пневмония,болница ,биопсия-Рак на бял дроб.
Нататък знаете как е...
Диспансер,химио,лъче,билки,лечители,консултации-"оръшках" всички възможностти,всички възможни изследвания,всеки доктор,за който чух и т.н.
Покрай това останах без работа,ипотекирах къщата и пак борба.
Последния скенер и консултациите показаха свиване на петното-трайно, и рекоха-ремисия.
Да,ама не.
Човекът на мравката път правеше.През целия ад,през който минахме,между оссана и разпни го ,беше усмихнат!И от месец и нещо-започна се-псувни,скандали за най-дребното,до обед се сърди на мене,до края на деня-на цял свят,че и на двата съседни.
Хукнах пак по доктори-такава промяна ще е от някой медикамент или бог знае какво.Скенер,ЯМР и здрасти.Мета в главата 43/45 мм.Може би,евентуално, операбилен,но той вече не е адекватан,за да вземе такова решение.А аз на практика съм никоя...Връх на всичко и банката ме подгони за неиздължени вноски кой знае от кога и продадох къщата почти на безценица-за да покрия ипотеката.И при мисърта,че трябва да се местя с болен човек/който половината ден не знае коя съм/,ви е ясно каква треска ме тресе.Та това е...
Великден ли?



Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: guslik_33]  
Автор blagoeva_bg (непознат )
Публикувано23.04.11 17:06



Снощи бях замесила и докато чаках маята да втаса,се качих горе на компа.Гледам да не го изпускам от поглед,ама не!
Докопал шишето с коняк/добре,че беше сравнително малко-около 100 гр/ и си го изпил!Мъж на 100 кг и 190 см - докато го вкарам в леглото,ми се видя,че цяла фурна козунак съм измесила.После "подпалих"телефона посред нощ на Джи Пи-то.Уплаших се,че слагам Дексаметазон и да не се е "бельосал" с тоя коняк.Ама Доки рече,че от 100 гр нищо му няма.Днес няма някакво подобрение-пак ме"попържа" на цялата рода,ама и по зле не е!



Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: Buba67]  
Автор Eвeлинa (зодия Рак)
Публикувано23.04.11 17:29




Боядисах ги, снимах ги и ви изпращам една кошничка с пожелание за пъстри, слънчеви и весели празници!



Тема Re: Добро утро, и хубав ден! [re: Eвeлинa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.04.11 17:48



Еви разкошни са. Много добре си се справила,браво,шестица ти пиша. И аранжировката супер...

Да си жива и здрава и много щастлива.Весели празници ти желая.

Животът е сцена,а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.