Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: добър деннови [re: flora bg]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано14.05.11 19:07



Фло, липсваше на всички...



Тема Re: добър деннови [re: naneta1]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано14.05.11 19:09



много сладка песен за вас!



Тема Re: добър деннови [re: naneta1]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.05.11 19:56



Нанетка,миличка и вие ми липсвахте ама си направих сметката без кръчмаря...
Както и да е ще се видим на Пловдивската среща есента.Радвам се,че сте прекарали чудесно - то се знаеше де.

Сега да ми пратите снимчици на скайпа които ми го имат,че аз си имам отделна папка с всички снимки от срещите и често си ги гледам.Марго ще ги засадя кукло, всички семенца и на есенната ще ти донеса букетче...само да ги видя какви са...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: добър деннови [re: flora bg]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано14.05.11 21:43



и аз чаках да се запознаем на живо флорче, за да обменим някоя рецепта, но другия път се надявам да се видим



Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: добър вечернови [re: vesi_na]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано15.05.11 19:49



РАДВАМ СЕ за вас, че сте се срещнали и сте прекарали чудесно - БРАВО!


колко много искам поне на фото да ви видя ...
преди не можех да присътствам по физиологични причини-последици от операцията, през последните месеци горе-долу овладяхме ситуацията, но пък се намирам в странство и нямаше как да стигна навреме
надявам се наесен да успея
лека вечер


... butterfly effect ...

Редактирано от LlDl_ru на 15.05.11 19:50.



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.05.11 09:33



Добро утро момичета и тук там момчета.


Кафе за събуждане, успешна седмица!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.05.11 09:48



Гледам снимките и се хиля, много странно ме гледат от вчера. От както съм се прибрала все се усмихвам. Голямо дудняло съм, Наде, Ани, що не казахте да си затворя устата поне докато ме снимат.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано16.05.11 10:10



Бубе,само присъствалите ли имат право да видят снимките....Искам и аз...Искам...искам...покажими ги,моля те...





Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: guslik_33]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.05.11 10:22



Прати ми мейл или скайп на лични.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано16.05.11 11:28



Ами не те спряхме, защото си много готина и като дудняло

.
Снощи се сетих за теб, за това, че всички които ти пишат очакват да им дадеш едва ли не рецепта за оздравяване и вярват на твойто мнение повече, отколкото на лекарите. Например по въпроса за газта, за ТЕЛК и други теми си абсолютен експерт, освен това реагираш мигновено. Сега и аз да те питам нещо, ама ела в ТЕЛКА.

Редактирано от nadia_O6O6 на 16.05.11 15:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.