Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.05.11 20:57



Флорче мило, аз вярвам в тези неща по малко различен начин. Не се страхувам, че ще споделя и ще се сбъдне или не. Ако сънят е от типа пророчески, което някак се разпознава според мен, то каквото и да правиш вече е късно. Някакви събития, хора, случки са те довели до предстоящето. Е, да, признавам, че ако го разкажеш много пъти ти усилваш действието му, защото изговаряйти го на глас затвърждаваш пророчеството. Но какво да кажем в случая със зеления бръмбар?! Ще дойде ли той докато лежа при мен?! - Не! Нещо друго искам да си кажа сама на себе си. Мисля, че току що го съзрях. Ще ви кажа ако съм познала до 1-2 дни.

Сега се прибирам от курса. Ще ям и няма да ми се сяда пак на компа. Та ако се завърти интересна дискусия утре ще се включа. Цун-барабун



Тема ехонови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано04.05.11 22:33



Вчера бях на контрола -в норма

..



Тема Re: ехонови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.05.11 22:40



Мрънче, марш в Добрата новина, да не наказвам!


Мрън, мрън, в норма.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 05.05.11 09:16.



Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: flora bg]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано05.05.11 18:49



ей каква хубава тема... много обичам сънища, а още повече обичам прекрасни сънища... аз пък знам, че сънища не било хубаво да се разказват до обед, понеже тогава се случвало, може би е глупаво суеверие, но всеки има такива нали?


така че аз ги разказвам следобед
другото което знам е, че когато вечер заспиваш, можеш да се настроеиш да сънуваш нещо определено или поне да се настроиш да имаш хубав сън като усещане... на мен ми се получава понякога. това е като да се самонастройваш, когато не се чувстваш добре, да си казваш - аз съм ок, всичко ми е наред и т.н.

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: Ekna]  
Автор iliqn4e (минаващ)
Публикувано05.05.11 20:24



Присъединявам се към твоето мнение Екна





Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: Ekna]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано05.05.11 20:39



Обичам да ме обичат !



Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: iliqn4e]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано05.05.11 20:41



И аз Ви обичКам всичките





Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.05.11 22:14



Не съм го познала ... само ми се е искало да е така. Мислех, че мъжлето ми ще си дойде, ще се понахрани и поспи и пак ще тръгне точно като едно зелено бръмбарче, ама цъ - върнаха го от Загреб обратно към Европа.

Та, а бе май го разказвах тоя сън на някоя от срещите, ама така ме е впечатлил с многото символи. Беше дълъг и не ми се разказва, но символите бяха: катафалка, пещера, в пещерата зали, едната от които манеж и коне, а другата претъпкана до горе с малки птички със зелено-кафява окраска, напръскани с по-светли петънца - някак знаех, че това са чинки и после ги намерих в Уикипедия - женска чинка (дарвинова, галапагоска или голяма земна- приличат си)

И до ден днешен не съм разгадала значението на подсказките, но реших, че е хубав сън - пълен с красиви символи, интересен, любопитен.

Чудя се и до днес - защо спрях да сънувам как летя?!? Говорила съм с хора на повече години от моите, които още сънуват как летят. Спомням си, че това беше изключително приятен сън. Мисля си, че това го сънуват хора, на които им е наистина леко в съзнанието и душата, не си слагат бреме, а умеят напълно да игнорират притесненията. Как мислите? Сънувате ли, че летите?



Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА...нови [re: vesi_na]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.05.11 22:22



На мен ми се е случвало да сънувам нещо интересно (направо криминално!)

, да се събудя и после да бързам отново да заспя, за да видя какво ще се случи по-нататък! Сънувала съм цели сюжети... Пфу, да бях ги събирала в книга, можеше и втора Агата Кристи да се пръкна!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗМИСЪЛ ЗА... [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.05.11 22:49



Хихихи. Ми давай де, записвай ги. То и на теб ще ти е интересно след време

А разкри ли главния герой :), успя ли да досънуваш ;)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.