Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте момичетанови [re: *jull**]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано01.05.11 11:12



Аз сам ...ЗА.. мързелуванетоо..../много добре го правя/,още повече ,че дядо поомекна с новата ми нощна работа...Добре,че бяхте вие ...ОБИЧАМ ВИИИИИ...





Тема Re: Здравейте момичетанови [re: guslik_33]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.05.11 13:02



Е га ти и мързеланките... абе хора що не ме научите и аз да помързелувам малко...


Сутринта съм станала приготвила закуската,пуснала пералнята,после правене на обяд,пазаруване,пускане на прахосмукачка,бърсане на прах.Излизане на двора и метене че и пред къщата на улицата.После поливане на тревата и цветята.После поливане на зеленчука и връзване на доматите,да не ги отнесе някое "торнадо"И всичко това до сега.Сега ще обядвам и ще мисля какво да правя за вечеря,ще гладя,надвечер ще ида да поливам и на гробищата засетите цветя. И после може да си почина и да помързелувам като побродирам малко или поплета.Днес няма сериали,тъй,че събота и неделя за мен няма мързелуване а работа.През седмицата гледам три сериала по един час значи три часа през деня мързелувам пред телевизора.Е те това е ежедневието на една пенсионерка в къщи. Затова си пазете работата със зъби и нокти и не я напускайте.Че ето какво ви чака ако сте в къщи.Е друг е въпроса ако има кой да я свърши тази работа и ти по-цял ден да се шлаеш из къщи или из магазините с една торба пари...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Здравейте момичетанови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.05.11 13:15



А ти не се ли чувала за медитация? И това си е работа, при това много сериозна...
Нищо, че отстрани прилича на подремване!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичетанови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.05.11 16:24



Така ли му викат вече на мързела - медитация???

Е съжалявам , аз медитирам само на сън,рея се из астрала,че и по нагоре.Но щом се събудя, край и да искам не мога да се настроя на медитирване.Какво да се прави човек се учи докато е живВсе някой ден ще се науча да медитирам като вас и тогава ще ви се похваля.Хайде медитирайте аз отивам на двора под астмата да кърпя дупките по панталоните на внука ...и ще се опитам да медитирам, белким успея.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Редактирано от flora bg на 01.05.11 16:28.



Тема Re: Здравейте момичетанови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.05.11 16:46



Медитирането НЕ е сън - нещо повече, не бива да заспиваш, докато медитираш!
Сега разбираш колко е трудно това занимание...

Затова изобщо не ми го сравнявай
с разни кърпежни и други битови дейности!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичетанови [re: *jull**]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано01.05.11 16:55



Megolina 75, защо не пуснеш темичка за този център? Така ще я видят повече хора и някой може да има впечатления. А твоите какви са ? Ще е полезна информация във всеки случай.
Поздрави .Усмивки.





Тема Re: Здравейте момичетанови [re: tia maria]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано01.05.11 21:48



здравейте във вторник отивам да запазвам места за срещата.Хайде спретвайте тоалетите, че не останааа!!!





Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.05.11 13:38



момиченца-нца-нца, и най-вече Мрънче-нче,

можете ли да ми препоръчате книга за сънищата ама не съновник, а по скоро психология на съня, но на разбираем език? Има ли нещо като "научен съновник"? Имат ли образите от сънищата шаблонни научни еквиваленти, както в съновниците? Направо не ми се вярва..., ама не ми се ще да се доверявам на папагалските тълкувания в съновниците.

Да не ми се обиди някой почитател на съновниците само. Не ми е това целта, да знаете.

Просто не знам как някой може да тълкува това, което моето собствено подсъзнание се опитва да ми подскаже. Да кажем, например, един зелен бръмбар го сънувам аз (с моите си житейски преживявания и индивидуалност) и да кажем Мрънче (с нейната си индивидуалност). Редно ли е да се поставят в един калъп?!? Още повече - дали този бръмбар е бил примерно майски бръмбар или скарабей - миии де да знам, ама все си мисля, че на мен ще ми каже едно, а на друг съвсеееем друго, а? Пък и в сънищата все пак има и емоции и чувства, примесени с образите, които дори не могат едностранчиво да се определят, смесват се...

Та ми се иска да поопозная малко повече природата на съня (без претенции за нобелов лауреат де) и да се опитвам сама да анализирам впечатлилите ме сънища.

Цунки-маймунки



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Ekna]  
Автор iliqn4e (минаващ)
Публикувано02.05.11 20:20



Днешната раздумка е минала без кафе,чай

.Ще взема да се включа азЧудна диня,да ви е сладко!Вчера малкия поиска да му купя.Бързо ви я сервирам и изчезвам,че ако пожелае да му я сервирам така,бая ще се помъча.Приятна вечер!



Тема Re: РАЗДУМКА № 58 [re: iliqn4e]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.05.11 21:58



Да, много заспала Раздумка днес...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.