Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: iliqn4e]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано30.04.11 10:31



Днес ще съм сама в къщи, мъжете излязоха. Ще се възползвам от случая да си помързелувам. Да ви кажа, вчера, след като изпуснах напрежението от скенера, влязох в една сладкарница и се наядох яко с торта и сладолед. Ще кажете, че подхранвам раковите клетки. Да, почерпих ги подобаващо, все пак живеем съвместно в едно тяло

. После минах през пазара и си накупих цветя. Така се самовъзнаградих подобаващо. Днес ще си садя цветята и ще си почивам. Деня е прекрасен и ще му се насладя. Пожелавам го и на вас!



Тема Re: Добро утро!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано30.04.11 12:32



Здравейте! Със сигурност не е тук мястото, но не намирам къде да си задам въпроса. Някой чувал ли е за Медбио+ в Габрово? Занимават се с лечение на окноболни и твърдят, че дават добри резултати. Аз бях вече там и съм доста объркана... като цяло става въпрос за алтернативно лечение

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Добро утро!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.04.11 12:52



Ей Наде, радвам ти се.Само така. Отвреме навреме може и сладичко и си на прав път,че трябва да живеем в мир с тези ракови клетки иначе лошо. Аз не съм по сладкото но отвреме навреме си хапвам по малко луканка,кебапче,пастичка...но много рядко просто по повод или като ми изпушат бушоните

Аз днес си купих корени тиквички и си ги засадих на открито - ще чакам да бера тиквички за пържене...Иначе цветята ми в градинката набъбват и скоро ще цъфнат някои.Много обичам пда се занимавам с цветя,блазя ти,ще си починеш и релаксираш с тях.Приятна почивка.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано30.04.11 15:34



Еи какво е слънце пекнало в Пловдив всички се разгологъзихме:)

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Проект Озеленяваненови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано30.04.11 18:58



... на мястото пред Центъра на Сдружение за онкоболни и приятели в моя град

:

Първият и основен етап приключи: обръщане на цялото място, което не е видяло обръщане от сигурно 20 годин; насаждане на китките. Тежък труд беше но сме много доволни всички от дружинката ни - 4-5 юначки, засмяни, удовлетворени! Подробностите по-късно, че сега нямам време.

Само се тревожим дали няма да измъкнат прясно посадената туя (вид кипарис, който купихме за целта)

Снимки след някой ден като навирят главички китките.

До скоро! Цун



Тема Re: Добро утро Наденови [re: nadia_O6O6]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано30.04.11 23:58



Радвам се за теб Наде, отпусни душичката, поздрави





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 01.05.11 00:00.



Тема Здравейте момичетанови [re: Ekna]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано01.05.11 08:57





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: честит рожде ден ЛидиРунови [re: LlDl_ru]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано01.05.11 09:06



И от мен, и от мен, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН!
п.п. Па макар и на патерица







Тема Re: Здравейте момичетанови [re: Kaлoянa]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано01.05.11 09:08



Добро ВИ утро!
Усмихнат ден, ден изпълнен с много емоции

Имам си гостенка, затова за сега само ДзАк, и ЧАО





Тема Re: Здравейте момичета [re: Юлия 50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.05.11 10:35



Добро утро и от мен! Днес цял ден ще мързелува-а-а-м! Последвайте ме!





"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.