Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано10.12.10 09:50



Обръщаме се към всички вас – приятели, познати и непознати добри хора!
Подкрепете каузата ни! Застанете до нас!

Помощ за Благой и Катя!

Благой – едно чаровно и слънчево 17-годишно момче, сполетяно от кошмарна съдба. Благой живее с майка си Катя. Неговото семейство е Тя. Целият му свят е Тя. Но Катя си отива, покосена от рак на белия дроб... Лечение вече няма... Има възможност и остра необходимост от палиативни медицински грижи за облекчаване на мъките й в дните, които й остават. Нашата държава абдикира от грижите за умиращите от рак. Хосписите, които приемат безнадеждно болните и разполагат с необходимата апаратура и персонал, са платени частни заведения. Катя и Благой не разполагат със средства.
Обръщаме се към всички вас:
Нека подкрепим 17-годишния Благой!
Нека му помогнем да се погрижи за майка си!
Нека помогнем на него самия да оцелее в този кошмар! ТОЙ Е САМ!
Нека му покажем, че има човечност в този жесток към него свят.

Открихме дарителска сметка в подкрепа на Благой и Катя.

ЮРОБАНК И ЕФ ДЖИ БЪЛГАРИЯ АД
ЕКАТЕРИНА КОСТОВА
IBAN BG53 BPBI 7942 1016 2465 01
BIC BPBI BGSF

Всеки преведен от нас лев е равен на огромен жест на човещина и съпричастност.
С помощта на всеки от нас Катя и Благой ще останат по-дълго заедно. Всек миг има значение!
С помощта на всеки от нас Катя ще получи медицински грижи и ще запази достойнството си в последните дни!
С помощта на всеки от нас Благой ще получи шанс за физическо оцеляване и силата да продължи напред.
Той е само на 17 години!
И остава САМ!
Можете ли за миг да се поставите на неговото място?
Моля ВИ!
ПОКАЖЕТЕ МУ, ЧЕ НЕ Е САМ!


Светлана Тихова – Ай Ди Тиим ООД
Анна Гръблянова – Рекламна агенция ДЕЯ
Деница Дилова – Рекламна агенция ДЕЯ
Евелина Табакова – Рекламна къща Дани Валентино

Това сме ние. Застанете до нас!



Тема Re: Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови [re: Eвeлинa.]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано10.12.10 09:55



Мили хора, направихме група във Фейсбук за подкрепа на Благой и Катя. Благоря предварително на всеки от вас, който реши да се включи и напише няколко окуражаващи думи на Благой. Моля ви за морална подкрепа.





Тема Re: Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови [re: Eвeлинa.]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано10.12.10 10:09



Надявам се Деа да се включи тук. Деа, твоите постове - разказа на твоите преживелици са отпечатани и ще бъдат предадени на Катя. Надяваме се да и вдъхнат кураж и сили за борба.



Тема Re: Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови [re: Eвeлинa.]  
АвторMarina _66 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.10 23:00



Спокойно моето момче майка ти ще се оправи!!!



Тема Re: Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови [re: Marina _66]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.12.10 23:09



Вярваш ли в чудеса мило момче? Вярвай!!! На Коледа стават чудеса! На Бъдни вечер се помоли от цялото си сърце за твоето майче, няма начин да не те чуе майчицата Богородица и да не ти даде надежда. А ти мило момче в този клуб имаш много баби,майки,сестри и приятелки.Всички ние сме зад теб и задружно ще се молим за майчето ти. Помни че не си сам.Кажи това и майчето,вдъхни й смелост и кураж.Бог да е с теб и твоето майче.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Редактирано от flora bg на 10.12.10 23:09.



Тема Re: Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.12.10 01:20



Мило момче,
Много ме развълнува твоята история, защото ме върна назад в годините... В един период и аз трябваше да извървя пътя през ада и тогава до мен също неотлъчно беше синът ми. Не знам как щях емоционално да се справя без неговата подкрепа!... През целия живот ние, родителите, си мислим, че трябва да се грижим за децата си, защото те не могат без нас. Идва обаче момент, в който именно децата стават нашата най-силна опора и именно тогава разбираме колко силно сме привързани взаимно! Защото сме създадени да извървим заедно и леките, и тежките пътища...

Та в оня период, аз също се хванах за алтернативите - правех буквално всичко, което ми препоръчаха и съветваха, следвах доколкото можех рецептите на Лечителя П. Димков, на Дънов ("Книга за здравето"), правех пречистващо гладуване по Лидия Ковачева, уринотерапия по Малахов, дихателни упражнения на йогите, ходех на църква да ми четат за здраве, миех се и пиех светена вода, молех се... и толкова още много неща! Тогава не знаех за метода на Шевченко и лечение с газ, но със сигурност и тях щях да използвам. Този Клуб също още не съществуваше и всичко търсехме сами, по странични пътища, но нямаше кого да питаме, с кого да споделим или поне не беше толкова лесно.

Сега самата аз знам повече неща, защото тук хората споделят своя опит и се учим взаимно. И за този генетичен тест, който ще направят на майка ти, научих от човек, който влиза в Клуба ни. При него нещата също са открити късно (рак на белия дроб, 4-ти стадий), но когато генетичният му тест се оказа положителен, лекарството Иреса започна да върши своите чудеса! Освен това, обаче, той прилага и много алтернативи, които е готов да сподели с всеки, който има нужда. Защото изследванията му само след около 1-2 месеца лечение са удивили лекарите, а самият той се чувства отлично и всеки ден е на работното си място.

Възможно е вашият генетичният тест да даде различни резултати и да не може да се приложи лечение с Иреса, но това не бива да ви отчайва. Тогава идват на ход много други алтернативи, които ще използвате. Тук имаме събрана много информация, а хората са отзивчиви и винаги готови да помогнат. Сигурно Евелина ви е показала постингите на Деа, която с много воля и вяра е преодоляла преди години същото заболяване в най-тежката му форма. А и неотдавна четох за резултатите от едно мащабно изследване на американски учени за способностите на човешкия организъм при много силна воля за живот и вяра в излекуването, да се изцелява "чудодейно" (както обичайно го наричат). Най-после науката започна да доказва онова, което хилядолетната народна практика отдавна е затвърдила!

Пиша всичко това не защото се съмнявам в твоя борбен характер (ти го доказваш всеки ден и с всяко свое действие!), а за да не се страхувате и заедно с майка ти да вървите смело и уверено напред. Знайте, че тук имате много приятели, които ви подкрепят!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 15.12.10 16:38.



Тема Re: Помогнете на Благой и майка му! ДО ТЕБ СЪМ 2нови [re: *jull**]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.10 06:46



Чета и плача...НО САМ СИГУРНА, чЕ Има Господ и всичко ще бъде наред...Не може да не бъде наред...Целувам те, мило момче..и макар и от другият край на Светът..Знай, че съм С теб..и те прегръщам...





Тема Пишете във Facebookнови [re: Eвeлинa.]  
АвторNadejda (Нерегистриран)
Публикувано11.12.10 08:56



Мили хора,

думите ви са прекрасни и полезни, но Благой не чете този клуб.

Евелина моли да му пишете в създадената и посочена от нея Facebook група.



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: Nadejda]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.12.10 09:27



Надежда моля ви предайте му ги - постингите.Не всеки може да влиза в Facebook.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: Nadejda]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.12.10 09:51



Във Фейса поставих линк към темата в Клуба ни, така че всеки, който иска, може автоматично да влиза тук и да чете.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.