Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: Пayлa]  
Автор just flower (глезанка)
Публикувано12.12.10 20:24



Здравей и от мен, мило момче! Аз също имам само майка си, като най- близък човек на този свят и те разбирам и съчувствам с цялото си сърце! Ще запаля свещичка и ще се помоля за вас! С теб съм мислено и вярвам, че нещата ще се стабилизират, както доказва последната добра новина! Дръж се заради нея, заради себе си и заради всички приятели и хора, които те обичат и не са безразлични към съдбата ти!



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: just flower]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано12.12.10 21:51



Мило момче,сложи най-красивата звезда на върха на елхата от нас и нека майчето ти да знае ,че ще й свети и ще я води само напред,че за нея мислят толкова много хора и я подкрепят от сърце.Поздрави



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: just flower]  
Авторaxellcom (Нерегистриран)
Публикувано12.12.10 21:52



Здравей и от мен преди три месеца бях на същото положение като майкати има две деца момиче на 18 и моче на 14 първото нещо което ми беше че децата ми ще остнат сираци, бях потресен от диагнозат мъкар че се правех на силен, но силната вярва че няма да се предам ме превърна в нов човек който се заклех да се преборя с всичко в името на децта ми ,за тях почти светъ беше спрял но аз никога не съм спирал да им казвам няма да се предам. ще съм с вас с те също вярваха че аз щес е опрвя и ще съм сред тях ,след диагнозата ми казха че не подлежа на операция и да избирам каквото аз пожелая лечение от всички възможни лечения първото което направих това беше да се осъзная и да се овалдея заедно с всиките покрай мен усещах че всяка паника от стна на мен и моите близки би довело до не желани неща, и така почнах с ислнта психика а редом с това вземах всякакви билки които не биха ми навредели после се оказа че има хапчета които може да се лекувам взема все още и тях и се чуствам добре надявам се много скоро да остане само спомен о тази лечима болест с много силна психика и много вярва преди всичко ,готов съм да направя всичко ко възможно да помогна скаквото мога приеми ме за твой приятел аз съм сигурен че след месец ти ще си като моите мълчогани радосни че баща им ще бъде още дълго време сред тях и както майкати с вас



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: just flower]  
Авторaxellcom (Нерегистриран)
Публикувано12.12.10 22:08



забравих да ти кажа за моя син както ти казах то е само на 14 незавсисимо от всико той запази самобладание аз знаех че той плаче след като не съм с тях но той не го показа пред мен ако не можеше да се здъжи със сигурност щеше да ми повлияе по друг начин ти си на 17 което те прави мъж бъди такъв и покажи на майкати че ще се борите зедно както направихме и ние с моете деца и успяхме сигурен съм че ще успеете . казвам го от от опит просто бъди силен заради майкати това ще и даде повече сили да се пребори не и давай повод да мисли друго освен надеждата че ще сте доста дълго време заедно



Тема Re: До вас сменови [re: axellcom]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано13.12.10 07:56



Мили приятели,
всички ние от клуба за борба с рака сме били във вашето положение, преди повече или помалко време. Не се предавайте! При тази болест духът е най-важното нещо. Вярвайте в добрия изход! Вашите думи са вашите вълшебни пръчици! Не споменавайте никога лоши прогнози! Бъдете силни! Ние сме до вас!



Тема Re: До вас сменови [re: diana1OO]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано13.12.10 09:25



Подкрепата на хората от този клуб е много ценна! Много сте мили! Благодаря ви!



Тема Re: До вас сменови [re: Eвeлинa.]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.12.10 11:08



Скъпо момче, мила Катя, не ви познавам, но вече ви обичам. Господ изпраща изпитания само на силните си чада. Ще трябва да минете през това препятствие и да изправите глави по-силни от всякога. Не позволявайте нито за миг да ви напуска вярата в любовта и доброто. Чудесата започват от нас, човек върши невъзможни неща в името на най-близките си хора. Стискам палци и се надявам всеки ден да имате своите малки победи и надежди.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: До вас сменови [re: Buba67]  
АвторEвeлинa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.10 22:42



Благой Цицелков написа: Новините от днес. Като цяло няма промяна в състоянието й. Все още диша сама, радва се че над 800 човека я подкрепят.... както и аз :) Чака с нетърпение да започне физиотерапия.... Усмихната и щастлива е .... и то много :) Лека вечер, приятели! А пък аз днес ще украся къщата ни за Коледа – иска да види снимки, а утре ще украсим и там :)



Тема Re: До вас сменови [re: Eвeлинa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.12.10 23:34



Невероятно момче!
Стискам палци нощта да е лека...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: До вас сменови [re: Eвeлинa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.12.10 13:53



Блажко, до май месец майчето трябва да се оправи - така й кажи да стиска зъби и с женски инат да се пребори с болестта.Май месец клуба ще има среща в София и ако вие не можете да дойдете на нея заедно с майчето - то ти ще дойдеш за да се запознаем и да предадеш многото целувки и поздрави от нас на нея.Украсявай сега елхата,цялата къща,направи снимки и тя ще е щастлива.Кажи,че една клубарка маман Флора мисли и се моли за нея и иска да се запознаем.Пожелавам на Бъдни вечер да й се падне здравето от питката а на теб паричката и късметите.



Животът е сцена,а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.