Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: *jull**]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано11.12.10 10:20



Благодаря ви много, момичета! Оценяваме подкрепата ви! Не спирайте! Препращам всяка ваша дума на Благой. И той е трогнат...

Редактирано от Eвeлинa. на 11.12.10 11:55.



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.12.10 12:42



Е браво Джул,много умно идея. сега и другите ще четат нашите постинги към това смело и умно момче,което не е само и има нашата подкрепа.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.12.10 13:07



Очаквам и другите клубари да се включат. Сигурна съм, че момчето и майка му ще получат силна подкрепа от нас.
Така де, ние сме от стари кози ярета или "гърмени зайци", както казваше Весето...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.12.10 14:23



Модераторке,не се безпокой ще пишат момичетата.Сега е почивка и всички са се разпръснали по разни краища.Не всички работят днес..

но няма и съмнение,че ще се включат нашите момичета и ще подкрепим сина и майката.Нали затова е този клуб за всеодайност,за подкрепа в труден момент.Може да се забавляваме в този клуб,да си пускаме закачки...но когато дойде такъв сериозен и отговорен момент - всички сме едно цяло в подкрепата на един от нас.Един за всички и всички за един!От малка съм харесвала това мото...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: flora bg]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано11.12.10 14:46



"Здравето е най-голямото богатство". Животът е най-красивата магия, но само здравият човек може да я долови и да изживее очарованието от чудната хармония на ум и сила.Ето, това е магията да бъдеш силен ,мило момче.Здравей отново и отново,ще ти пиша и ще продължавам да те подкрепям защото знам че сега имааш нужда от приятели които да са до теб в този толкова труден момент.Но бъди сигурен че тук ще намериш не само приятели а едно голямо семейство което ще бъде до теб.НЕ СИ САМ И НЯМА ДА БЪДЕШ.Искам още да ти кажа,че аз не веднъж съм била на косъм от смъртта и продължавам да бъда(всички в клуба знаят)но никога не съм се предала.Винаги съм вярвала че това не е края и че тепърва живота за мен започва,затова не се предавай,бори се с нокти и зъби за здравето на майчето си а ние ще бъдем неотлъчно до теб.Не се предавай ,а само ВЯРВАЙ ,ЧЕ СТАВАТ И ЧУДЕСА.Поздрави на майчето от всички нас

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: panterata68]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано12.12.10 17:05



Мило момче,бъди смел,така както сигурно иска майка ти! Много ми е мъчно за вас! Не губи надежда,всеки ден стават чудеса! Опитвайте всичко, с вяра и надежда, и нека Бог да е до вас и с вас.



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.12.10 17:33



Майката на Благой вчера следобед беше приета и настанена в хоспис, а по-късно синът й съобщи следното:

"Вече 8 часа мама диша без кислородния си апарат .... чувства се добре и харесва лечебното заведение. В стая с още една жена е. Тези дни ще украсим и коледна елха – имаме разрешение. Скоро ще си има и телевизор за пълен комфорт... а на шкафчето й я чака книгата „Г-н Монк отива в Германия”. От понеделник ще започне рехабилитация. Според д-р Мутафов, ако нещата продължават така добре, скоро ще подлежи на химиотерапия!!!!! А откакто знае, че над 600 човека я подкрепят, състоянието на духа й е повече от прекрасно... "



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.12.10 17:59



Това е най,най,най-хубавата новина момичета.Боже чу молбите ни,благодарим ти!Браво моето момче,украсете елхичката,дай й настроение,ние мислим за нея и като се оправи ще се запознаем с нея,така й кажи.ще я посетим...

ей каква радост....

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: flora bg]  
Автор iliqn4e (новак)
Публикувано12.12.10 19:35



Чудесна новина!Идват най-хубавите празници и ще се случват само хубави неща!Благой,всички ние сме с теб и твоята майка!Успех!



Тема Re: Пишете във Facebookнови [re: *jull**]  
Автор Пayлa (глезанкова мама)
Публикувано12.12.10 20:18



Страшни неща се случват понякога с нас, но кураж, момче! Не си сам - вече имаш много непознати приятели-от всякаква възраст, пол, здравословно състояние...Ще помагаме с каквото можем! А ти ни дръж в течение на нещата!

"Обичам да обичам!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.