Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Групи за подпомаганенови [re: *jull**]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано11.09.12 20:11



Джул,
Имам нужда от такава група за подпомагане! Имам спешна нужда!
Аз съм от Пловдив. Малко е да се каже, че съм объркана. Трети ден от очите ми се стичат сълзи ... и не мога да ги спра.
Не смея да плача пред близките ми, за да не ги притесня. А, така ми се иска да поплача на нечие рамо - с ридания, без задръжки! Искам да излея някъде цялата болка, цялото унижение, отчаянието и все по-черните мисли.
Извинявай! Съжалявам!
Мислиш ли, че тези групи наистина действат?



Тема Re: Групи за подпомаганенови [re: Bиkи999]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.09.12 22:38



Що не казваш, че си майничка. Имаме страхотна пловдивска група. Скоро ще се събере клуба в Пловдив, ще видищ какви страхотно хора са.

Утре на бележки ще ти пратя телефона на психоложката от Пловдивската онкология. Докато групата се събере можеш да поговориш с нея.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Групи за подпомаганенови [re: Bиkи999]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано11.09.12 23:12



Имащ поша:) на лични

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (новак)
Публикувано12.09.12 16:57



Чух интересен слух за рака на гърдата. В САЩ в най-богатота място в страната Лонг Айланд в Манхатън в Ню Йорк като сметнали колко милионери има на глава от населението естествено се оказало, че там са много. Но също се оказало, че също така има и рекордно високо ниво на случаи на рак на гърдата. Първи по този показател в цялата страна.
Направили проучване в стила на съвременната научна философия и се оказало, че според резултатите богатите имат по-големи поляни пред къщите си и заради изкуствените торове и хербициди и пестициди жените развиват този вид рак. Не станало ясно защо и мъжете им не развиват така често някакви други видове рак. Ама това са досадни подробности.
Като прочели резултатите в медиите някои хора предложили ново обяснение на феномена.
Жените от богатите семейства по принцип си стоят в къщи. Мъжете им често пътуват и рядко са си вкъщи. Децата им рано рано отиват в пансион, от предучилищното до университета.
Това кара жените да си създадат мисловна картинка и усещане, която ги изключва като майки. Съответните органи започват да деградират.
В подкрепа на тази нова теория били приложени проучвания, според които нераждалите и некърмили жени са много пъти по предразположени към рак на гърдата, отколкото "по-традиционните", които раждат и кърмят по-докъсно въпреки, че не е модерно понастоящем.
Не знам какво да мисля за този слух. Просто го споделям с други хора, че и те да помислят дали е верен или не е



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано14.09.12 21:49





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 25.05.13 23:32.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано14.09.12 21:59



Мамографията ускорява епидемията от рак



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 25.05.13 23:37.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано14.09.12 22:19



Знаете ли вашия IQ естроген



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 25.05.13 23:41.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.09.12 23:26



Калояна, мила, благодаря ти, че непрекъснато издирваш нова и полезна информация! Моля те обаче да не даваш линкове с
превод на български, защото компютрите автоматично го правят. А линковете стават толкова дълги, че разтеглят страницата
и постингите стават много трудни за четене...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: *jull**]  
Автор Crasiva (новак)
Публикувано15.09.12 11:21



Калояна, ако продължаваш да поустваш статии, които казат неща от родо на "Силната йонизираща радиация убива раковите клетки, а слабата при мамография не може да ги убие, но може да ги мутира в ракови или в по-ракови" направо искаш да се "самоубиеш". Всички ще започнат да те критикуват и да станеш "съмнителната черна овца". Ще паднеи до там, че да обясняваш на хората, че и ти си човек.
Ще те заяждат, че правиш правописни грешки и значи, че си малоумна.
Не, че това, което казваш не е елементарна истина, просто това е обществена тайна и за нея не се говори открито. Целта е селекция на хората базирана на свободата сами да решават. Така създателите на тези технологии не се правят на всемогъщи и не решават кой да живее и кой не, а оставят хората сами да решат. Това е Трета световна война - супер хуманна, прецизна, специфична.
Гарантирам ти, че има хора, които искат да ги четат тези статии. Просто давай линк към оригиналната статия и линк към началната страница на Гуугъл преводача, там където трябва да се пейстне адреса на статията, за да преведе цялата страница и те ще си го направят сами.
Ако продължаваш да поустваш такива статии ще те намразят дори и пациентите болни от рак. Представи си човек живял по правилата цял живот и на даден етап хванал рак как ще ти реагира, ако му кажеш да смени правилата. Запомни, че пациентите могат да бъдат много опасни. Не си заслужава да пострадаш, понякога и буквално, само защото казваш каквото мислиш. Просто повечето хора не заслужават тази жертва.
Ето ти един пример. Аз съм ти благодарен, че ми каза за Колибка.ком и се опитвам да върна услугата. В същото време ти ще оцениш и възприемеш сомо това, което интелектуалния ти филтър пропусне. Останалото ще го възприемеш за неясто, объркано, невярно, съответно реакцията ще ти е обида, възмущение, агресия срещу "агресора" и като резултат най-вероятно ще отхвърлиш всичките идеи, абсолютно всичките.
Аз така намирам работни места на другите. Поемам цялата критика и съмнение към мене, бивам изцяло отречен, а колегата изцяло приет като перфектен. После, според интелекта на колегата, той или го отчита това, или не. Ако го отчете поддържам статуквото, ако не го отчете, просто го оставям и той си отива на полагащото му се място.
Друг начин човек за "затрие" друг човек е като примерно му каже как да си направи машина за лечение на рак, но накрая добави, че на този принцип може да се прави и злато. Не, че е лъжа, просто това за златото излиза извън всяка рамка на съвременния човек и всичко казано преди златото става "невярно", а човекът най-малкото луд, ако не и некадърен мошенник манипулатор.
И какво им остава на структурите да правят. Просто оставят хората да избират свободно и после седят отстрани и се смеят на сеира, който е
Или друг пример за тотална липса на логика.
Miravm, която е един от малкото хора, които пишат изхода при употребата на някой препарат не може под неуния поуст да получи от мен коментар /пък и за какво и е/ от рода на "Не може да има лекарство за каквото и да е със силно биологично активно действие, което е със срок на годност пет години". Това ще се изтълкува като неетичен коментар, обиден за скръбта на роднините на пациента. Тоест не може да се попита "След като пациента не се е повлиял от препарата за какъв дявол ще му е на следващия пациент". А, ако не може да се попита, тогава не може и да се пристъпи към следващата стъпка да се направи статистика за ефикасността на препарата. Това пречи, съответно на следващата стъпка, която е да направим преценка на цялостната философия на класическото лечение на рак. Оттам не може да се приложат нови принципи. Съответно следващия "на опашката" също е полуобречен.
Но колко добър е този начин на структурите да кажат на хората "Ако искате да живеете трябва да станете на нашето ниво поне. Тоест трябва да свършите всичко, което сме свършили ние. А не да чакате ние да ви носим на гърба си. На нас идиоти при завладяването на космоса не ни трябват".

Редактирано от Crasiva на 15.09.12 12:10.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: Crasiva]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано22.09.12 13:30



Момиченца даите един свястен онколог за рак на гърдата .Трябва ми за второ мнение спешно

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.