Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Ендогена анандамид канабиноид инхибиранови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано25.05.13 17:11



разпространението на рака на гърдата в човека

Говорим за конопа, или така наречената марихуана, но олио със спирт приготвено по специална технология, а не тревата за пушене, да не стане грешка.



ето повече инфо



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Kaлoянa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано14.08.13 09:46



Момичета, прехвърлям се тук, защото не съм вече за темата за Таксола.
Направих снимката, показва възпалителен процес и малък излив вляво на дроба. Изписаха ми антибиотик, отводняващ и противогъбчен препарат, само че ще ги започна утре, след като дам стерилна урина. Това с излива никак не ми харесва, дано се повлияе от медикаментите. Това е засега, хубав ден от мен!





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Buba67]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано15.08.13 11:56



Здравейте! Аз съм нова, оставих данните си във Визитник №2 и реших да напиша и тук. Аз съм на 50г. Румяна, от Русе. Имам две големи деца и малък внук. Надявам се да доживея да го видя голям и да дочакам още внуци. Аз съм оптимист, въпреки всичко! Е не непоправим, но достатъчно, за да не се паникьосвам и да изпадам в самосъжаление.
Карцинома гл.маме декстра T3 N2 MO Er(+) Pr(+) HER(0) G3
Операция на 10.05.2012г. - едностранна радикална мастектомия. Следоперативна химиотерапия и лъчетерапия. Много силен лимфедем на дясната ръка. PET/CT - юли 2013г. - метастази. Имам въпроси за резултатите от PET-скенера, бих искала да поговоря със себеподобни. :-)



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: rumikad]  
Автор Bиkи999 (новак)
Публикувано20.08.13 13:33



Здравей, Руми!
Виждам, че никой не ти е писал. Отдавам го на това, че е лято - време за ваканция.
Аз съм от "себеподобните". Операциия на 05.12.2011 г. - двустранна радикална мастектомия, метастази и т. н. Не съм минавала през РЕТ-скенер и в този смисъл не мога да ти бъда полезна. Но, за всичко друго можеш да поговореш с мен.
За лимфодема имам изпитана рецепта с цитруси и размразена вода. На мен ми помогна. Ако решиш мога да ти я изпратя.
Поздравявам те за оптимизма, уверявам те, че няма по-силно лекарство от него.
Моят оптимизъм е умерен, но това не ми попречи да си купя нова кола на изплащане за пет години

!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Bиkи999]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.08.13 14:11



За Руми -

след рак на гърдата, безплатна, записването на тел. 0879 815 804 Ангелова /местата до края на годината са заети/, но за следващата започва записването през октомври.
Вики, прегръдка и браво за колата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 14:29



Вики , може ли и на мен рецептата с цитруси ? В темата за лимфедем има една-тя ли е ? Предварително ти благодаря и се извинявам ,че не съм по темата.


Наде ,прегръщам те много силно. Ако пак видя звезда ще я ,,натоваря " с желание за твоето здраве.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Bиkи999]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано20.08.13 19:24



Вики, благодаря, че ми отговори. Рецептата с цитрусите я правих миналото лято след операцията, но за съжаление кратка беше радостта ми..... Иначе много вкусна рецепта, но не може всеки ден така да се лекува лимфедема

Аз отдавна съм загубила надежда, че нещо ще се промени. Това е единственото, което ме тормози. Без ежедневния масаж ръката ми буквално ще се пръсне. Кожата не ме побира, от лакета до рамото е в разпънати стрии. Но това не е тази тема, моля да ме извините. А по темата - моля някой, който има метастази да ми каже какво точно пише, защото аз не съм сигурна, че при мен са категорични метастази. От ПЕТ-скенера - мекотъканни метастатични лезии.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Buba67]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано21.08.13 15:58



Благодаря ти, Буба, за информацията за Програма Виктория. От прочетеното останах с впечатление, че не мога да кандидатствам. " Могат да се включат в Програма ВИКТОРИЯ жени с класификация на тумора в 1 стадий, Т1-Т2, със или без лимфна дисекция-L0-L1, без далечни метастази M0." Аз съм T3N2MO , Инвазивен дуктален карцином, IIIст. 13бр.премахнати лимфни възли; метастази във всички изследвани л.в. С прорастване в околните тъкани .



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: Tia maria]  
Автор Bиkи999 (новак)
Публикувано21.08.13 17:22



Привет!
Тиа, потърси в Гугъл "прочистване на лимфната система". Има доста информация.
Аз използвах рецепта с 900 мл портокалов сок, 900 мл сок от грейпфрут, 200 мл лимонов сок и 2 литра вода. Не разполагах с дестилирана и направих протиева вода. Протиевата вода е много подходяща за тази цел, но приготвянето й отнема повече време.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: Bиkи999]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано21.08.13 19:53



Благодаря Вики ! Да разкажа какво гледах. Често хващам разни реалитита ,тъй като не мога да спя - не е от добро. Майката се справи 2 пъти с рак на гърдата. Чувате ли Вики ,Наде , Руми ? Два пъти. Решиха да изследват щерката и тя се оказа носител на онзи гадния ген БRKA .Предложиха махане на всичко и гърди и яйчници. Добре ,но момичето още тийнейджърка има- няма 12 години. Как така ?! Спряха се на друг вариант-прегледи всеки месец. Детето ,притеснено коментира ,че се радва ден -два и после пак идват черните мисли до следващия преглед. И никак не е. Нито с операция ,нито без нея. Но като е дошло,ще се справяме . Светле, прецени ,реши. Може на първо време и ти с прегледи. Но да са редовни !

Анджелина си е шантавелка ,отдавна се коментира склонноста й към мазохизъм.Но й се разминава ,защото е много красива.Тя и татуировки тича да си прави по тази причина. Хич не ми е критерий тя. Нали още много преди Брад се беше женила с някаква кървава блуза и ведро коментирала,че се порязала по време на секс. Това е от биографията й издадена в Б-я ,не е от нета.

Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните

Редактирано от Tia maria на 21.08.13 19:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.