Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: pab_O5]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано23.10.11 13:18



Здравей pab_05. Можеш винаги да дариш излишният херцептин на някоя болница. Там има хиляди жени, които с месеци Министерството да им отпусне херцептин.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: nelly_83]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано24.10.11 10:14



Оказа се, че продължавам засега на Херцептин и се получи проблем с доставката, така че се възползвах от предложението на това мило момче pab_05 и взех 3 флакона, които вече ми вляха. Още веднъж му благодаря!


Нели, разбира се, че може да ги дари, но няма гаранция, че някой няма да злоупотреби. Мисля, че това е причината да ги предлагат тук. Защото тук влизат хора, които наистина имат нужда.
Усмихнат ден!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано25.10.11 20:49



Авастин - мнения, отхвърляне, информация

За мамографията - противоречиви данни, за и против на една година, за 2 години, информация



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано25.10.11 21:08



Аналитичен секвенатор - в болница Токуда - генетичен тест - рак на гърдата лечение



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Групи за подпомаганенови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано17.02.12 20:48



Дами, интересува ме, някой знае ли дали в София има групи за взаимопомощ за жени с рак на гърдата? Моя позната определено има нужда от помощ, защото е сама, няма близки, доста е объркана историята на заболяването, в момента се опитвам да получа някаква яснота, но междувременно ако може да ми помогнете накъде да я насоча, че е много изплашена, а аз от разстояние трудно ще помогна като хората... Аз ще поема частта с консултацията. Благодаря предварително!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Групи за подпомаганенови [re: megolina75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.02.12 08:34



Меги, ако може да е от полза, Фондация "Борба с рака" осъществява безплатни
психолотически (и не само!) консултации с онкоболни. Офисът е в двора на Онкологията.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Групи за подпомагане [re: *jull**]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано18.02.12 09:41



Джулче, благодаря ти! Всичко е от полза, защото е толкова объркана ситуацията и е проявена такава немарливост, че цяла нощ се чудя в кой век живеем! Жената е с разсейки в белия дроб, след като една година никой не е правил скенер! Преди няколко месеца започнала да кашля и й казали, че било настинка, да не се тревожи. Да, ама образуванията са три в белия дроб с размери 7,5 и 3 см!!!!!! Започнали са химиотерапия на база на рентгенова снимка на бял дроб! Безобразие! Спирам, че ставам за плювалнята! Благодаря за помощта, Джул!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: Kaлoянa]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано18.02.12 22:13




Дано наистина вече тази ваксина действа и да се одобри бързо.

Редактирано от *jull** на 03.05.13 22:35.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: kras4o_k]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано16.03.12 14:50



Агент 007 докладва

:
Резултата от вчерашния скенер ми е добър. Не че нещо е изчезнало, но и нищо ново не се е появило, затова съм доволна. Надявам се, че ще спрем Доцетакса и ще остана на Херцептин и Зомета. Обаче имам голям проблем с вените. От 3,5-годишно бодене вече съвсем се амортизираха. Всеки път ме бодат по 6 пъти. Замислям се за поставяне на порт, защото съм станала на решето.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 5 [re: nadia_O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.03.12 15:08



Браво, Агенте мой! Рапортът ти е приет и е задоволителен, ще има и награда!


А за порта си права, разбира се, дано сумата наистина е поносима.
"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 16.03.12 15:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.