Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано24.04.12 15:30



nelly,какви са обикновено показателите и?
``Заклещила`` съм приема на газ между две контроли.До средата на май ще имам и резултат от прецизен тест.Тогава ще мога със сигурност да ти кажа как стоят при мен нещата.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: marata122]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано24.04.12 16:07



Ами винаги когато пие газ ТМ при майка ми /РМЖ/ се вдигат на горна граница.

Обяснявам си го с това, че газта се води един вид природна ХТ. А всички знаем че при химиотерапия или при висок туморен разпад маркерите се вдигат....... Може и да е просто съвпадение, затова ми е интресно при вас как е.......
Марата122 ще се радвам да споделиш при теб как се движат маркерите след приема на газ.

В този дух да спомена, че когато мама приема други добавки, примерно Германий, ТМ падат и са винаги в най-ниските за нея стойности.........





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано25.05.12 11:39



Antioxidants are important additives in gasoline. These antioxidants prevent the formation of gums that interfere with the operation of internal combustion engines.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор nadinnadin (непознат)
Публикувано30.05.12 22:54



Здравейте,
Изчетох почти всичко по темата, но явно съм пропуснала някои постинги .
Извинявайте ако се повтарям но искам да попитам - колко време преди химиотерапия трябва да се спре приема на газ.Разбрах каква е схемата, колко време се пие и колко почива,но това не ми стана ясно. На майка ми й предстои химиотерапия за метастази в бял дроб след иколо месец
Поздрави



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nadinnadin]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.12 08:36



Може да направи един курс от две седмици газ, така ще останат две седмици време преди химиотерапията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано27.06.12 01:38



Бубе, да се включа отново във връзка с тази твоя бележка:
"Не, не може да се пие, мирише на коресилин и има и други съставки.
Търсете такава газ, дето на етикета пише газ за осветление. Последно си купих и филтрирах газ Декоратор на Мегахим Русе."
Преди няколко дни купих същата газ. На етикета пише, че съставът й е минерален терпентин, т.е и това не е традиционната газ за осветление. Доста се рових да търся истинска газ и когато вече реших, че няма да намеря такава, накрая попаднах на една пазарджишка фирма (Сигма ООД), която предлага газ за осветление със състав 100% керосин. Обадих се и говорих с управителката на фирмата, която потвърди, че наистина е керосин, който купуват от рафинерията "Лукойл-Нефтохим". Проблемът е, че за София доставят само на една фирма във кв. Враждебна (казва се "Строителни материали"). Обадих се и там и: първо, тази фирма продава на едро, второ - невинаги има в наличност. Попитах дали биха ми изпратили по куриер, но като цяло нямат такава практика. Жената обаче, като разбра, че държа да е керосин и търся в неголямо количество, сама се сети, че ми трябва за лечение (дори ми препоръча да чета Х. Кларк и други неща

) и обеща да ми изпрати по човек, който ще пътува до София. Според уговорката, днес трябва да я получа и ако стане така, ще пиша това ли е, което ни трябва или трябва да забравим и за този вариант.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.06.12 09:01



Ти си поровила повече от мен и си сигурна, че е тази газ.


Тъй, че действай смело. Пак повтарям, още с отваряне на бутилката разбирам дали става за пиене по мириса, след това филтрирам.

Нали видя, че има и немска газ, продавана официално.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 27.06.12 09:02.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано28.06.12 00:17



Днес взех газта, пише че е керосин, мирише подобно на нафта с жълтеникъв цвят. Няма изгледи да се окаже разредител. Да видим, ще се ползва от няколко човека, един от които с опит в лечението с газ - лекува хора с билки и други леснодостъпни и евтини средства, едно от които е газта. Ако и той ми даде добър отзив, значи не сме сбъркали продукта.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 13:48



когато човек е на химиотерапия коя от схемите за пиене на газ е най-удачна да се прилага? И по кое време след и преди химиотерапията?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.07.12 16:06



Газ не се приема по време на химиотерапия. Поне две седмици след последната вливка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.