Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторjujka68 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.12 09:55



Много Ви благодаря още сега ще отида до аптеката. Вчера опитах с белтък от яйце, но искам нещо което ще действа по-бързо, а съм блокирла и не се сещам какво да правя. Да Ви питам и за женшен - да давам ли? Някъде прочетох, че за онкоболните и пчелните продукти не са препоръчителни.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: jujka68]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.02.12 14:12



Появи се дестилирана газ от Германия. Ето снимки и линк:





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 27.02.12 14:12.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Severina_sil-207606 (непознат )
Публикувано07.03.12 12:43



Видях я в другата тема. Благодаря! Обаче никъде не пише какво съдържа, какви въглеводороди, с каква Ттопене, има ли ароматни.... ? При всички случаи ми се струва по-подходяща от тази на "Мегахим".
Мисля обаче, че пускането и в свободна продажба е някакво, макар и минимално, признание за ефикасността на метода, което си е своеобразен напредък.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Severina_sil-207606]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.03.12 12:45



Имах някъде листовката, дамата която я пие ми я прати, но е на немски. Най-важното е, че не мирише.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.04.12 14:11



Искам да попитам може ли да се пречисти газ за осветление,защото имам такава?Четох, че трябва за горене.Има ли значение?Ще я ползвам за профилактика.
Успешен ден на всички!

,,Всеки изживян ден е една малка победа!"



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.12 14:46



Газ за осветление трябва да пише на етикета. В линка под номер IX съм описала как я филтрирам.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.04.12 15:06



Благодаря много Бубе.Ще го направя.
Желая ти успешен ден!

,,Всеки изживян ден е една малка победа"



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: mammita63]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано23.04.12 18:21



Може ли газта да окаже влияние на ТМ. Забелязала съм, че като пие мама газ и после пусни контролни ТМ винаги са по-високи от тези, които има тя обикновено.
Чудя се дали е случайност или има някаква връзка с газта. Някой имал ли подобно наблюдение.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Авторkoleva (Нерегистриран)
Публикувано23.04.12 22:08



купих една газ,но пише разредител,а не за осветление,та въпросът ми е може ли да се пие.Благодаря предварително





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: koleva]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.12 22:32



Не, не може да се пие, мирише на коресилин и има и други съставки.
Търсете такава газ, дето на етикета пише газ за осветление. Последно си купих и филтрирах газ Декоратор на Мегахим Русе.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.