Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: nikidi07]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.08.17 11:22



Успокой се, отговорих ти в темата за Рак на яйчника. Дано съм ти била полезна.
Успех и кураж, за да вдъхваш сили и на мама!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: *jull**]  
Автор nikidi07 (непознат)
Публикувано30.08.17 12:50



много благодаря!



Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: nikidi07]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.08.17 15:15





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.10.17 20:09



Миналият месец проф. Юлианов е използвал за пръв път в БГ аерозолна химиотерапия /май платина каза/, след това е облял перитонеума с таксол за 48 часа. Познавам лично пациентката, след два различни вида РМЖ, в момента лекува рак на яйчника при него. Да знаете, възможностите се увеличават.
Целув, прегръд от мен!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.10.17 23:04



Бубе, моля те дръж ни в течение за развоя! Може да ми се наложи...

Стискайте палци. На 6- ти съм на ПЕТ. Чак дя е чист много не се надявам, но поне да са намалели пущините по брой и обем.



Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: nikidi07]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.10.17 23:07



Nikidi07, ако четеш, пиши какво става с вас...

Моля се майка ти да се е стабилизирала...



Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: Ekna]  
Автор nikidi07 (непознат)
Публикувано04.10.17 13:51



Мили хора не пиша, защото няма какво хубаво да напиша и не ми е останало време от обиколки по болниците, от където дори без да са видели пациента и без да са прочели поне ред от документите който нося ме пращат обратно вкъщи!
Дори няколко хирурга от Пловдив ми казаха, че нямало с какво да ми помогнат, че организма й вече се е предал и че няма да издържи упойка камо ли операция, а за ХАЙПЕК и дума не може да става, да се подготвям до седмица или дни....
Така най - накрая (с връзки след безконечни разговори с познати и непознати хора) я приеха в ОАИЛ на Централ Онко Хоспитал.
Не мога да си изкривя душата, верно че всичко си плащах, но отношението към пациента и близките му е на ниво.
Направиха снимки, скенер - установи се че дробовете са и пълни със асцитна течност,също и корема, кракатай бяха и са подути почти до таза и вече стават на рани от който тече кръв и лимфа....
Направиха пункция на левия дроб, после малко източване на асцит, приляха и няколко плазми и няколко ампули Хуман Албумин, но кръвното и рухна и не можаха да източат десния дроб. Повръща всичко, дори вода...
Повикаха от Медлайн на консултация онколог, който бе категоричен че тя вече не подлижи на химиотерапевтично лечение. Казаха, че от тук на нататък само обезболяване и палиативни грижи.
Изписаха ни, и пак мъки....
Вчера като по чудо се съгласиха да я вземат в хоспис (така е по спокойна, че е под медицинско наблюдение, защото вкъщи я е страх да се прибере - знае че не мога да й помогна, а линейка не идва при онкоболна пациентка

)
Ми това е............. Мъка.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.