Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Успех утре сутрин миличка!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.10.12 15:56



Отново бързо се хванах за косата и се издърпах нагоре, но не и без вълшебното килимче на приятелите от клуба

Тиа,Джулче ще се видим скоро и ще ви гуша всички наред!

Чувствам се отлично след първата ХТ! Даже по-добре от преди нея

Вчера пуснахме нов маркер, който е 193. Пак има леко покачване, така че тъкмо навреме взех химическия коктейл!

А сега е време за среща с добри приятели, почивки, разходки, позитивно мислене, здравословно хранене и други приятни неща!

Обич!



Тема Re: Успех утре сутрин миличка!нови [re: Ekna]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано16.10.12 16:30








Тема Re: Успех утре сутрин миличка!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано16.10.12 17:53



........Ти си огън момиче,...знаех си...Не намирам подходяща картинка,ама си я представям...- ти си сред зелена поляна, около теб летят шарени пеперуди- а ти излъчваш розови и златисти сърчица...!!!! Обичам те!!!



Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: Dona]  
Автор plamiluch-204388 (член)
Публикувано16.10.12 22:12



Мила Екна, аз не те познавам лично, но винаги съм ти се възхищавала!!!Изпращам си всичките си позитивни мисли и ще се моля от сърце за теб!!!Трябва отново да си победител!Прегръдки!



Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: plamiluch-204388]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано18.10.12 08:51



Здравей Екна,
душата ме заболя, като прочетох, че пак имаш проблем. Ти си такова слънчево момиче, излъчваш здраве и радост. От сърце ти пожелавам всичко да мине бързо и леко.



Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: ramibolu]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.10.12 11:22



Ще мине Рами!

Е, сега съм малко с тежък химически махмурлук, но какво е няколко дни "махмурлук" пред дълги години живот след това





Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.10.12 13:56



Екна, слънчице, ще ти помогнем да излезеш от
химическия махмурлук с "полифеноловия"...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ЯЙЧНИКА И ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.10.12 14:31



А ти винаги знаеш какво трябва да се направи Цун!



Тема Re: рак на яйчниканови [re: мapa]  
Автор sonshine (непознат )
Публикувано18.10.12 18:18



Здравейте! Отдавна не съм писала тук. От много ходене по мъките не ми остава време. Вече 5-та година съм на химиотерапия. Прочетох за Ендоксана в някое мнение. Наистина е леко лекарство но пък действа при някои. Аз лично го пих 4 месеца - толкова действаше при мен. Но когато започнат рецидиви Таксол и Платина не могат да се използват непрекъснато и тогава за удължаване на периода между вливанията им се използват другите лекарства. За поддържане на левкоцитите 2 години бях на дексаметазон и се сдобих с 20 кг отгоре. Сега пия Етопозид на капсули / и вените ми трябва да си починат/ , който си закупувам от чужбина. За потдържане на кръвната картина пия натурален сок от НОНИ-Но пък на път са нови лекарства. Авастина е вече и в България и не знам защо не ми го изписват. Четох и за ОЛАПАРИБ, за резистентен към платина рак на яйчника. Така че, да не губим вяра. Науката напредва!

Само нашата здравна система - не



Тема Re: рак на яйчниканови [re: sonshine]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано18.10.12 22:32



Здравей! Намерих аналогия в твоя случай - и аз съм пета година на ХТ след рецидив, само че с друга диагноза. И също редувам по-агресивна терапия с по-щадяща. Много ценна информация даваш, ще бъдеш много полезна на Екна. Моля те, влизай по-честичко тук и споделяй опита си с нас. Поздрави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.