Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 03:40



Тони, вземи се в ръце. Какво значи 'ПАК ЩЕ УМРЕ'?? Всички ние ще си отидем, рано или късно. На никого досега не му се е разминало.. Важното е.. важното е КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ДОТОГАВА

и понеже никой не знае колко му остава, не е ли толкова жалко да изтриваш минути, часове и дни в депресия? нямаме време за такива неща, нямаме.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 06:01



Мистична , моля те успокой топката малко -и аз съм сираче , ама пълно , щото нямам нито братя, нито сестри...., но недей драматизира така нещата, баща ми почина тази година , а аз дори не бях на погребението му щото имах ангажименти тук-училище и т. н. и два пъти годишно ми е все още много скъппо да си ходя до София.Майка м и си отиде преди 14 години-аз бях на 27 години, разведена с детенце на 3 годинки....ами оправих се някак си...Но съм забелязала, че просто трябва да се приеме, че животът е нечестен ...и трябва да се ;продължи напред





Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: yraaa]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано18.12.08 16:28



Днес влизам и пак изповед,пак смърт.Така се разстроих,така ме заболя ...за мама ,за тате ,свекърва ми...за Ази и за всички...вас!От няколко дни и чичо ми(на татко брат му само на 53г.) е болен.Незнам още,но са му отрязали от белия дроб и са му махнали 1 ребро.Доктора не е искал дори да го оперира,но се е навил на тази сложна операция.Каза,че го е изчистил и че е тумор.
ДОКОГА БЕ ГОСПОДИ,ДОКОГА


НЯМА ЛИ ДА МЕ ОСТАВИШ ДЪХ ДА СИ ПОЕМА-ВЕЧЕ 3 ГОДИНИ.
Вече и здравословно не се чувствам добре.Останаха ми толкова малко близки,а ти всеки ден ми ги отнемаш-един по един.
На никой лошо не сме сторили.Мама беше като светица.Аз винаги съм била честна и добронамерена.Винаги съм казвала каквото ми е на сърцето...
ЧИЙ ГРЯХ ИЗКУПВАМЕ...НЯМАШ ЛИ МИЛОСТ...ОСТАВИ МЕ
Как да празнувам празници,като смърта стана моя спътница.Диша във врата ми.На кой да купя подарък,кой да ме целуне.?Кой да ми даде родителски съвет и рамо да поплача???Неискам да съм силна,искам да съм слаба ,да плача...защото ме боли и това съм аз.Обичам твърде много и немога да се правя на бездушна.
Знам,че имам за кого да продължавам...АМА ВЕЧЕ МЕ Е СТРАХ,ЗА ХОРАТА ДО МЕН.Така съм се наплашила,невиждам начин да се справя поне засега.
Такава обич и гняв изпитвам,че ще се пръсна.
Мамо много ми липсваш....толкова съм самотна без теб.
Почивайте в мир мили мои!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 16:49



Трябва да сме силни мила Тони...Живота е жесток,безмилостен.Баща ми почина когато бях на 7год. ,свекъра ми / който беше душичка/ почина януари 2008г. и сега мама...Боли ме много,сърцето ми се къса от болка,неспирам да плача,но това е съдбата ми...като си помисля само,че повече няма да видя очите и, няма на кой да кажа МАМООООоо....Как ,как да вярвам в Господ....



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: azi]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано18.12.08 17:09



Ази,аз си мисля,че вилнее дявола и той ги върши тия злини.А господ май остава безсилен все по-често.
И аз като теб,незнам как ще се справяме!!!Ако искаш да споделиш,можеш да ми пишеш на лични,не се притеснявай.Сродната душа е много важна в такъв момент.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Автор derina11 (непознат)
Публикувано18.12.08 19:32



Здравейте искам само да споделя ,че и аз загубих баща си , а до последно вярвах че ще му помогна , но не успях !Много боли , страшно много не мога да повярвам че се е случило ,мина вече месец , хора отминава ли болката ???

Все пак ви желая Весела Коледа и дано всичко гадно остане в старата година ! Татко, много те обичаме където и да си !

Редактирано от derina11 на 18.12.08 19:33.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: derina11]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано26.12.08 12:18



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА МАЙЧИЦЕ!
Как искам да те прегърна и целуна,да усетя топлината на голямото ти сърце!
Ти беще най-добрата майчица,жена и учител.!!!
Ти беще олицитворението на доброто...!Всички безкайно те обичаме!
Загубата ни е огромна!Немога да намеря покой и няма да намеря....


С теб си отиде половината ми душа завинаги,с теб половината ми сърце умря..
Без теб живота ми е тъга и болка..колко много загубихме ние и най вече детето ми-ЕДНА ПРЕКРАСНА БАБА,КОЯТО ЩЕШЕ ДА ГО НАУЧИ НА ВСИЧКИ ЧОВЕШКИ ЦЕННОСТИ!!!А как чаках само да се пенсионираш и да бъдем заедно...ти знаеш...как чаках да дойде момента да си ходим лятото на вилата..
ЗАЩО ГОСПОДИ НЕ НИ ДАДЕ ПОНЕ 1 ГОДИНА ДА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ И ЗАЕДНО!
НАЙ-ВЕРНИЯ ТИ И ДОБЪР ЧОВЕК ТОВА ЛИ ЗАСЛУЖИ???НЕТРЯБВАШЕ ЛИ ИМЕННО НЕЯ ДА ВЪЗНАГРАДИШ ЗА БЕЗКРАЙНАТА ДОБРОТА....?НЕ ИЗПИТВАШ ЛИ.......,ЧЕ ПРЕЧУПИ ЕДИН ПРЕКРАСЕН ЧОВЕШКИ ЖИВОТ ДОСТОЕН ЗА ВЪЗХИЩЕНИЕ...КОЙТО ИСКАШЕ ЕДИНСТВЕНО ДА ИЗПЪЛНИ ЕДНО ВЕЛИКО ДЕЛО -ДА ВЪЗПИТА ПОДОБАВАЩО ВНУЧЕТО СИ...
НЕ ТЕ ХУЛА,А ТЕ ПИТАМ ЗАЩО...
КОЙ ТОГАВА ВЪЗНАГРАЖДАВАШ...КОЙ ОБИЧАШ...НЕ Е РЕДНО ДА ВЗЕМАШ НАЙ-ДОБРИТЕ!ОТГОВОРИ МИ...
Мила мамо,така ме боли,така съм сама...НИСКАМ това да е вярно..Имам нужда от тебОБИЧАМ ТЕ!ПРОСТИ МИ!
ПОЧИВАЙ В МИР МАЙЧИЦЕ СВЯТА!
ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ С ТВОЯТА ЛЮБИМА ПЕСЕН,МИЛИЧКА МОЯ!!!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Автор derina11 (непознат)
Публикувано26.12.08 22:44



Мога само да кажа , колко добре те разбирам мила , и аз се чувствам така ! Колко много ми липства най- добрия баща на света ,и най -добрия дядо на моето дете !И все пак Честита Коледа и много кураж!!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: derina11]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 11:05



Днес мама щеше да навърши 60г. ... Много ми липсваш,майчице свидна,липсва ми гласът ти,липсват ми сините ти очи,липсва ми прегръдката ти...Ти винаги ще си със мен, но няма да е както преди...Почивай в мир, дано там където си няма болка,прости ми ,че не ти повярвах до последно,че ни напускаш завинаги...



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: azi]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано29.12.08 08:23



НА 30.12.2008 год.СЕ НАВЪРШВАТ 40 ДНИ ОТ КОНЧИНАТА НА СЪПРУГА МИ.МНОГО СЪМ САМОТНА И ТЪЖНА


ОСТАВА МИ САМО НАДЕЖДАТА,ЧЕ ЩЕ СЕ СРЕЩНАТ ТАМ ,НЯКЪДЕ В БЕЗКРАЯ МОЯТА РАЛИЦА СЪС БАЩА СИ ,И НЯМА ДА СА САМОТНИ.
ГОСПОДИ,ИСКАШЕ ДА ТЕ ПОЧИТАМ, И АЗ ГО ПРАВИХ,А ЗАЩО МИ ОТНЕ ХОРАТА КОИТО ОБИЧАХ?

ГОСПОДИ,

ДАРИ МЕ СЪС СИЛАТА

ДА ПРОМЕНЯ НЕЩАТА,КОИТО МОГА,

ДАРИ МЕ С ТЪРПЕНИЕ

ДА ПРИЕМА НЕЩАТА,

КОИТО НЕ МОГА ДА ПРОМЕНЯ

И МЕ ДАРИ С МЪДРОСТТА

ВИНАГИ ДА ВИЖДАМ РАЗЛИКАТА






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.