Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: СПОДЕЛЕНО с любов [re: puma69]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.11 13:44



миличка,моли се!Само Господ може да ти даде сили и да ти помогне!Моли се,скъпа!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО с любов [re: puma69]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.11 14:32



Миличка, свести се малко и пиши по-ясно. Прочети си изречението, в което пишеш имаме син на 11 год. "че той има рак...."Така написано направо ми спря дъха. Вярвай, че ще се справите, ще трябват много усилия, но изпратените ни изпитания трабва да се преодоляват.И ако имаш повече вяра-ще се справите. Успех.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО с любов [re: нoвa]  
Авторpuma (Нерегистриран)
Публикувано14.11.11 19:04



Благодаря за милите думи на всички!-просто вчера малко бях излязла от релси и затова, но днес съм се стегнала и съм си отново аз-вярваща,борбена и силна!Иначе не се получава нищо.Успех.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО с любов [re: puma]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.11 10:32



Браво, момиче! Само така, давай смело напред.Успех!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО с любов [re: puma]  
Автор marata122 (непознат)
Публикувано15.11.11 16:26



Има много такива моменти,в които нещата наистина са кошмарни.
Много често съм мислила,че не мога повече,край-това е предела.
Нищо подобно,оказва се,че за любимите си хора можем да направим и невъзможното,много повече,отколкото за нас самите.
Споделяй,поплаквай си,когато си сама,за да имаш сили да продължиш напред.
Бъди силна!!!!
Успех





Тема Re: СПОДЕЛЕНО с любов [re: marata122]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.11 17:31



Вие всички сте страхотни!Благодаря още веднъж за вярата и подкрепата , които в дадени моменти все едно,че изчезват и се чувстваш по-безпомощен и безсилен от малко дете-но няма как,длъжен си да се изправиш и да продължиш напред,заради хората, които обичаш и които вярват в теб.Прегръщам ви и желая здраве!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: misticna-toni]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.11.11 12:06



Какви сме ние хората? Защо толкова трудно приемаме смъртта?! Често си мисля за Емито, без да обелвам и дума за това пред близките. Заблуждавам се, че е защото съм силна. Давам кураж на другите и се правя на шут, сякаш не ме касае ...

Днес вече не издържах и позволих на мъката да изплува. Плача неудържимо, а след малко как да скрия подпухналите очи от нашите?

Спомням си шумното веселие, което наставаше, когато всички заедно дойдат в Пз. Спомням си как младите се подбирахме по магазини и кафета, развеселени, шумни, докато възрастните приготвяха трапезата.

Винаги съм й се възхищавала на това колко е умна и как знае всичко за всичко, на чувството й за хумор, на успехите й в живота. Спомням си, че след като и двете имахме по една неуспешна бременност една след друга и двете много страдахме, но тя имаше после нейното прекрасно цветенце - умна и страхотна като нея.
Вътрешно тържествувах, когато оцени някоя моя постъпка или дори дреха, гордеех се, че Еми харесва тези неща. Спомням си, когато казваше колко съм силна и как добре се справям с всичко болезнено в живота си, колко съм решителна и упорита - точно тя, на която винаги съм се възхищавала!
Мила Еми, мила Емии ... как е възможно да те няма ... Еми ...



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.11.11 12:25



А току що осъзнах, че днес е рожденният й ден ..... почивай в мир, мила Еми, а ние те носим в сърцата си

Редактирано от Ekna на 26.11.11 12:26.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: Ekna]  
Авторdilem (Нерегистриран)
Публикувано27.11.11 13:57







Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: Ekna]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.11 20:33



затова си мисля, че тези емоции, не бива да се крият, за да бъдеме силни за пред хората, а трябва да се покаааааааааазват.....Така минават много по-лесно....това е едно от условията за психично здраве..а и за физическо.....показвайки не си слаб, а просто истински...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.