Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано10.05.12 12:20



Пума, много съжалявам за голямата ви загуба!


Нека почива в мир!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: nadia_O6O6]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано10.05.12 15:01



В такъв момент човек просто няма думи, а и не знам думи, които да помогнат и да намалят малко мъката ти. Пиша само за да знаеш, че сме съпричастни и ми се иска да изтрием сълзите ти. Съжалявам скъпа, дано намериш сили да преживееш болката и самотата и да продължиш напред.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано10.05.12 15:08



Нямам думи четейки те, мила Пумичке...


Живота е толкова жесток понякога......
Нека почива в мир!!!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: ramibolu]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано10.05.12 17:28



Мир на праха му! Пумичке, вярвам, че ще успееш да си силна и преодолееш тази дълбока загуба!!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: plamiluch-204388]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.12 19:45



Благодаря на всички за топлите думи-трябва да съм силна ,просто нямам избор, това дете ме гледа и копира държанието ми,говорим, тъгуваме , но си казваме че татко иска да сме силни и така...Обичам ви и ви прегръщам.Благодаря отново за човечността и опората в трудните ми моменти!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: puma69]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.05.12 09:03



Венец за последно сбогом със скъп човек 


Бъди силна!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: EFO75]  
Автор iliqn4e (член)
Публикувано12.05.12 22:17



Поклон!Много сили на теб и детенце!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: iliqn4e]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано06.06.12 14:28



Как е възможно Меги да я няма вече?

Когато сутрин вляза в клуба и мерна слънчевият й ник за секунда , за част от секундата ми се струва , че всичко е лош сън и ето на ...ще се събудя ....ще видя отново нещо от нея размисли , снимки ...знам ли... Къде си , прекрасна ? Дано си на по добро място ,дано помагаш ,,отгоре,,...Не успяхме да те спасим, да те издърпаме на спасителния бряг... Ох, мъчно ми е ,много ,много...



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: Tia maria]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано06.06.12 16:57



Междудругото и аз от време на време по поглеждам за нея, четя стари теми от нея, и на мен ми е мъчно....как може толкова младо момиче да си отиде така, и остави младо, ми и слънчева и позитивна.....



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: Фakличka]  
Автор sarago (непознат )
Публикувано06.06.12 22:07



Снощи си отиде моето слънце след едномесечна и неравностойна битка с рака

Не успях да и помогна а тя ми вярваше. ох не мога да пиша в този момент




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.