Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Teoдopa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.11.10 09:27



Теди, прочетох и предишното ти мнение и много ми се искаше да ти напиша, че всичко е наред. Факт е, че много хора загубиха битката, но си спечелиха още време с близките си. Причините са много и различни. Силно се надявам да напишеш, че всичко е наред след терапията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Teoдopa]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано11.11.10 15:17



Здравей Теодора,
Аз например нищо не писах, защото таска или иначе не можахме да отидем и да проведем лечение при д-р Дамянов и не мога да кажа нищо повече. Успех и не се предавайте!



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: benzar]  
АвторTeoдopa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.10 22:34



Всичко толкова бързо се развива и толкова много ме е страх. Предполагам всеки тука знае какво чувствам и какво изживяваме, но толкова се надявам, че всичко може да има щастлив край..........Още не сме започнали терапията. В момента майка ми е в болницата в Стара Загора, чакаме да я изпишат. Иначе сме намерили и парите, намерих и къде да отседнем...но там ни бавят. А лекарят и каза "Много е лошо положението.Много е лошо." Отказаха нова химиотерапия, само пречистващи кръвта лекарства и нищо...А времето минава...Болестта се развива.......Това ли е най-доброто което можем да направим? Моля, някой ако има предложение за по- добър вариант от д-р Дамянов, нека пише...



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Teoдopa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.11.10 07:51



Прочети тази тема и ако решиш да се свържеш, ще ти пратя координати.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Buba67]  
АвторTeoдopa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.10 13:57



За да не отварям нова тема, искам да попитам дали някой знае на каква цена ще излезе скенер на бял дроб и коремни органи в Онкологията? Днес бяхме при д-р Дамянов и пуснахме всички изследвания, но иска да направим и скенер. Прати ни при д-р Беева. Обади и се и се разбрахме да се чуем пак утре, за да запиша час. Но искам да знам предварително цената. И евентуално личния дали не би могъл да деде направление за това? Благодаря ви предварително



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Teoдopa]  
Автор topchi (mama na dvama)
Публикувано15.11.10 21:02



И аз бях с намерение да отворя нова тема за д-р Дамянав , моля споделете своя опит с инсулиновата терапия. Какво се случи с вас след като минахте курса на лечение.
Става въпрос за майка ми която , е с голям тумор на надбъбречната жлеза и лезии в белия дроб. След почти едномесечно премятане в ендокринолагията и втора хирургия на Александровска болница, където почти бяхме стигнали до операция я изписаха без ясна диагноза и препратка към диспансера в Дървеница. А сега на къде ??
Моля разкажете как беше при вас ??
Днес бяхме при Дамянов и мненията са 50 на 50 .

Редактирано от topchi на 15.11.10 21:03.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Teoдopa]  
Автор ondinche ((оптимист))
Публикувано15.11.10 21:42



доколкото ми е известно, направление за скенер може да се вземе само от специалист. ако личният ви даде за хирург или някаъв друг специалист, може той да ви даде за скенер.
скенерът на бял дроб и коремни органи има значение дали искате да е с контраст или без.. това влияе върху цената.
Може да питате директно на регистратурата за цена и да се ориентирате. Да, Д-р Беева е скенерист. Обикновено скенерите с разчитането са готови до 48 часа.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: vesela.bg]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано21.02.12 19:02



Днес предаването "Споделено с Вихра" по ТВ7 беше посветено на Центъра по Интегр. медицина и ваксината на Коули. Присъстваха пациенти с техните истории и шефа на Клиниката.
Предполагам, че предаването може да се открие някъде в Интернет, ако някой се интересува.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: nelgina]  
Авторpaheli (Нерегистриран)
Публикувано14.03.12 16:40



Някой може ли да ми каже приблизително колко излиза лечението на месец. Знам, че е индивидуално, но все пак съвсем ориентировачно. Майка ми е с тумор на панкреаса и метастази в черния дроб.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: paheli]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.03.12 17:26



Последно за тримесечна терапия на рака на черен дроб поискаха 4000 лева, но това са няколко терапии месечно, не една. Като ги разделя - 1300 месечно, но всичко е индивидуално.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.