Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема R До Валеринови [re: avena]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано29.11.09 16:29



Миличка,ти първия път заведе ли майка си в клиниката,или отиде сама с документацията ,защото съпругът ми е напълно неподвижен.



Тема Re: R До Валеринови [re: tininita]  
Автор Valery 72 (новак)
Публикувано30.11.09 00:49



Първият път аз заведох мама,но когато видях колко усилия и представляваше се договорих да идват за вливанията в къщи.Няма за има проблем директно на място да се уговориш за домашни посещения.
Събери,колкото можеш от силата си.Аз бях на предела си,но някак си я събрах,друг въпрос дали направих най-доброто.

С много топли чувства ти желая успех!



Тема Re: R До Валеринови [re: tininita]  
Автор avena ()
Публикувано30.11.09 10:44



Първият път отидох с епикризите и всички други изследвания. Освен това при тях има лекар който прави домашни посещения.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: m1ma]  
Автор avena ()
Публикувано30.11.09 12:52



Толкова съжалявам, най-искрените ми съболезнования, мисля, че сме се засичали с вас в клиниката. Беше прекрасен човек!



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: avena]  
Автор pawnshop_didi (непознат )
Публикувано26.12.09 18:10



Здравей, avena.
Може ли да пишеш как се развива лечението на майка ти при д-р Дамянов. Лелята на съпруга ми е оперирана от рак на дебелото черво, но има метастази в малкия таз. Говорихме с д-р Дамянов и ще започне лечение при него в началото на другия месец. Обнадеждаващи ли са резултатите при него. Може ли да й вдъхнем надежда, че ще има облекчение на страданието й?



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: pawnshop_didi]  
Автор avena ()
Публикувано30.12.09 18:11



Здравей,вече станаха 4 месеца откакто започнахме с леченето на майка ми при д-р Дамянов . Ще цитирам един от пациентите там : д-р Дамянов му зададе простичкия въпрос "как си ?", а човекът също така простичко отговори "жив съм ! ". И така : майка ми е жива! Преди 4 месеца от онкологията я отписаха и ми казаха да чакаме скоро края и да започнем с опиатите. Опиати НИКОГА не сме и давали, 4-5 пъти на месец може би да е пила аналгин или парацетамол. Лошо стечение на обстоятелствата беше ,че не можахме да я опазим от грипната вълна предишния месец което ни върна доста назад в лечението. Преди това показателите и бяха като на почти здрав човек, а и тя така се чувстваше. Сега сме започнали едно ново лечение, при което първите 2 седмици са много тежки, но те почти са към края си и аз определено виждам "светлинката".
И пак искам да кажа - майка ми е жива и беше с нас на Бъдни вечер и на Коледа.
Страшно съжалявам ,че не разбрахме за тази клиника преди 1 година, със сигурност щях да дишам по леко сега!



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: avena]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано20.04.10 15:30



avena, би ли писала актуална информация за лечението на майка ти!
Ще се радвам ако лечението върви добре.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: aни]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано26.05.10 10:40



Здравейте, и ние с баща ми решихме да се лекуваме при д-р Дамянов. Диагнозата е рак на бъбрек с метастази в белия дроб. Ходихме на консултация при него, иска да направим още един скенер и тогава да отидем пак.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: benzar]  
АвторTeoдopa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.10 15:15



Защо няма актуална информация за лечението? Никой не пише как завършва историята... Действа ли или не? Ако някой има информация, нека пише. Аз утре имам среща с д-р Дамянов и ще съобщя новата информация, но все пак някой ако може да ми даде нещо преди това, ще съм много благодарна.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: Teoдopa]  
АвторTeoдopa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.10 00:46



Ами...срещнах се с д-р Дамянов. Както четох, много е внимателен. Обясни ми всичко, което исках да знам. Информацията не се различаваше от тази, коят ое дадена тук. Силно се надявам да има ефект лечението, защото ни остана само тази надежда....:( Само едно се чудя, защо никой не пише какво се случа след лечението и по време на лечението? Защо никой тук не споделил онази така чакана новина, че всичко е наред и живота продължава.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.