Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамянов  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.02.08 23:15



За Интегративната медицина и ИПТ сме писали на няколко места. Направих тази обобщаваща тема за да мога да събера в нея всичко, което сме писали досега и да я вкарам в Справочника. В която от всички теми решите да пишете, няма никакъв проблем - не са заключени. Но оттук нататък, каквото и да пишем по темата ще го има на едно място в Справочника.






Нема начин да нема начин

Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: vesela.bg]  
Авторvalery 72 (Нерегистриран)
Публикувано02.09.09 21:57



Здравейте,
Майка ми започна от вчера инсулин потенцираната терапия.Тъй,като нещата при нас никак не са розови,както съм писала в темата за липосарком в нашия случай изпращат доктор,който и влива системите в къщи.Към момента и правят терапията с витамини и минерали.В петък след повторна биопсия очакваме резултат от хистология и ще започне евентуално химиотерапия пак в къщи.Междувременно не сме спирали и с Натанала.Когато видя някакво развитие на нещата ще пиша веднага.Ако има някой,който има нови отзиви от този тип терапия ще съм благодарна да сподели.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: vesela.bg]  
Авторvalery 72 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.09 13:17



Днес направиха първата инсулин потенцирана химиотерапия на майка в домашни условия.Тъй,като диагнозата не е напълно сигурна/липосарком,лимфом?/комбинираха следните цитостатици:цисплатин 14 мг.,ерирубицин 9 мг.,ендоксан 240 мг./Аз не съм наясно с цитостатичните препарати,така,че ако някой ми даде някаква яснота за тези препарати бих била благодарна.Иначе този тип терапия се понася леко.Основният курс ще бъде 6 вливания през 6 дни.За сега единственият страничен ефект е сънливост.
На всички здраве и сили!



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: valery 72]  
Автор ИлeнkaKo (непознат )
Публикувано04.09.09 13:38



Скъпа, при неуточнена диагноза...химиотерапия. Аз не съм лекар, но съм учудена.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: ИлeнkaKo]  
Авторvalery 72 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.09 14:27



Почти сигурни са,че е липосарком.Смятат,че развитието е много агресивно.Аз също вече не зная кое е правилно и кое не.Ще следя състоянието и показателите и ще пиша.
Сили и здраве!



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: valery 72]  
Автор ИлeнkaKo (непознат )
Публикувано04.09.09 14:33



Успех от сърце.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: ИлeнkaKo]  
Авторvalery 72 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.09 14:49



Благодаря много!Успех и на вас!



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: valery 72]  
Автор avena ()
Публикувано05.09.09 18:51



И аз съм с намерение да отида в тази клиника, за майка ми. Като последна надежда, защото здравната ни система я отхвърли, не и дават никакви лекарства и никакви терапии. А има три операции на дебелото черво и тъй като хирургът явно не си е свършил добре работата туморът е обхванал целия малък таз! Надявам се те да не я отписват така.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: avena]  
Авторvalery 72 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.09 23:36



Опитайте.Със сигурност няма да ви върнат а също така няма и да и навредят.Виждам доста хора в клиниката,които са с подобрено състояние.Недостатъкът е,че цените са доста високи но в такава ситуация човек дава и последните си пари стига да се помогне.

P.S.Извинение към модераторите,че излизам,като нерегистриран.Всеки път преди влизането в клуба се регистрирам но нещо не се получава.Явно проблемът е в компютърната ми грамотност.



Тема Re: Инсулин потенцирана терапия/д-р Дамяновнови [re: valery 72]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.09.09 00:06



По повод ригистрацията - напиши имейла си и ще се опитаме да помогнем!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.