Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Лекарството на проф. Спартак Хаджиев  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 08:19



Прегледах справочника,но не намерих тема за този вид лечение /може би не съм била достатъчно усърдна/.
Ако някой е ползвал това лекарство, моля да сподели. Благодаря!
"Лекарството на проф.Хаджиев "HD88" - ефективен метод за лечение на рак"



Редактирано от *jull** на 09.02.12 14:27.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
АвтордOPИC (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 11:08



ТОВА Е ВИД ВАКСИНА,КОЯТО СЕ ПРИЛага по схема,според слу4ая.Дава добри резултати,ни трябва да е минала операция/пове4е инфо има в справо4ника/



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: дOPИC]  
Автор pirats (непознат )
Публикувано25.08.07 15:25



Баща ми е с рак на белия дроб с разсейки в мозъка.Имате ли информация за тази диагноза.Четох в клуба много и срещнах името на проф.Хаджийски и доц. Настя Хаджийска и за лекарството им.Иска ми се да се свържа с хора които са го ползвали.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: pirats]  
Автор darilka (непознат )
Публикувано26.11.07 23:48



Здравейте,

тъй като доста търсех информация за тази ваксина, моля някой който я е ползвал или чувал отзиви да ми пише на ЛС.
Майка ми е оперирана от рак на стомаха, изкара 4 курса на химиотерапия и сега смята да си слага тази ваксина.
Притеснявам се вместо положителен резултат, да няма странчни ефекти.
Моля пишете





Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: darilka]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 07:57



Здравейте! майка ми е с рак на гърдата, оперирана преди 2 години и половина, нехормонозависим. поради нередовно правене на контроли, сега има голяма разсейка в лимфен възел и маркер над 200. в резултат сега гледаме да включим всички средства, дано помогнат. ваксината представлява специфичен антиген на базата на бцж. няма странични ефекти, няма и вреда, за полза-още не мога да кажа, защото знам,че ако се яви такава е едва след 3-тото поставяне. на мама са сложени 2, горе-долу през месец.последният маркер е още по-завишен, но се надяваме на обратно развитие... Нася Хаджиева е много симпатична, позитивна и според мен си сртува поне да отидете. приема от понеделник до сряда на панайот волов 9а от 14 до 16.30 часа. давам линк.
http://www.spartakhadjiev.com/



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: мapa]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано27.11.07 08:59



Мила Мара, за контролите. Аз се лекувам в онкото в Младост. Никой не ми ги следи. Даже нямам лекуващ лекар, както аз го разбирам. Всеки път ми казват да отида при различен. Не можах да си харесам никого. Понякога дори само сестрата излиза, взима картоните, изписват ти лекарствата, дори без да влизаш в кабинета. Ако не си изискаш контроните прегледи, просто никой не го интересува.
Но аз съм досадна, държа да вляза и да си задам въпросите. Може би не навсякъде е така, но най-добре е да вземете нещата в свои ръце.
Благодаря, че съществува този клуб, от който научих много неща.
Желая ви късмет!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: мapa]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 10:33



Не разчитайте на тази ваксина, на мен не ми подейства, а доста вярвах в нея, така че търсете други средства- горещо се надявам да намерите.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: инep]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 13:10



ми при нас въпросът изобщо не беше в лекуващия лекар-на протокола от февруари изрично пише: 'КОНТРОЛА СЛЕД 1 МЕСЕЦ' ...заради завишаващ се маркер. но дотогава аз бях оставила наштеда следят сами нещата, но се оказа голяма грешка!!! на всеки мой въпрос, майка ми казваше: да, следя си нещата, има време! едва сега, когато работата загрубя, почнах да ходя за всяко нещо и да разпитвам докторите след всяко нейно посещение. вероятно е синдрома на щрауса при нея, който за мен е непонятен

! а тя се лекува при доктор Бонева и мед. сестраМинчева- много усмихнати и свежи и двете. От тях-само най-добри впечатления! ма човек требе сам да гони нещата... най-малкото щот главите на тия хора не са компютри...
а за ваксината- ми аз имам усещането,че тая болест е толкова виртуозна, че квото работи при един, друг не го лови, както и обратното. мама има ефект от андийските билки и сега пак ги почва с пълна сила...дано помагат.



Тема андийски билкинови [re: мapa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 17:40



Мара, какво по-точно ползва от андийските билки, моля те изпиши, пък и дозите, времето, таблетки ли са, капки ли са



Тема Re: андийски билкинови [re: Kaлoянa]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 18:02



ми в момента в андийския център на "поп богомил"(не помня номера) има една много готина млада докторица-Лисичкова. та според състояние, маркери и прочее дава схема и дозировка. е, в случай с ракова диагноза, всичко е на мах

. най-добри са течните препарати-извлеци, най-добре се усвояват, макар че са гадни на вкус. мама почва по едно шише гравиола, сангре де драго и тахуари. май 2-те са за около месец и едното-за около 2. прословутата вилкакора май се дублира почти изцяло с натанала и засега няма да я пие. тва самата докторка го каза. мен логиката на нещата ми е ясна и много ме грабват хора, които гледат да ми спестят "търговския" момент
момичета и момчета, кажете на кой какво е свършило работа в подобна ситуация?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: инep]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 18:09



инер, кажи моля те, за какво става въпрос при теб, защото не съм в час, пък не те открих у визитника ;) какви би препоръчал/а?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: мapa]  
Авторrumi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 16:58



ima li njakoj kojto da e dovolen ot tazi vaksina



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: rumi]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 19:53



Слагам я от девет години, а баща ми от 14. Факта ,че сме живи и здрави за мен е достатъчен!





Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: блara]  
Авторcнaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 15:52



Блага, моля те сподели по-подробно за тебе и баща ти.

Каква ви беше диагнозата, какви ви бяха схемите на лечение, правихте ли химио и лъчетерапия. Колко струва поставянето на ваксината? Колоко често се поставя????
Цял живот ли ще си я слагате?

И най-важен въпрос: Разрешена ли е тази ваксина за употреба?

Аз като научен работник да ви споделя, че се усъмних и прегледах сайта на професора с научните му публикации, ми се видя съмнителна работа. Нито една статия в международно списание.

Повечето публикации са отпечатани в пловдивско медицинско списание.

Най-"новата" публикация е от 1988 г!!!!!

След 1988 г ова няма нищо по темата публикувано. Това мирише на пълна несериозност, ако наистина се касае за васкина..... Никакъв научен подход при изпробването и работата с нея???????????????????



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: cнaxa]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 18:32



При мен диагнозата е инвазивен дуктален карцином, правена ми е химио и лъчетерапия. Операцията ми беше през 1998 г. и понеже баща ми беше вече си я слагал от 1993 г. и беше добре /карцином на пикочен мехур/ на мен не ми трябваха доказателства. Не мога да гарантирам за нея. Има много въпроси ,на които и аз търся отговор. Наистина подходих доста сляпо ,но се случи в момент, в който бях готова да се хвана за всичко. Имам познати,които я слагат и са живи и здрави ,оперирани и лекувани преди много години, но познавам и обратните случаи, т.е. хора ,на които не помогна. .. Така ,че ... това е от мен! Всеки си носи риска. Но определено не мисля,че вреди. Поне аз не усещам нищо от слагането й. Слагам я на 4 ри месеца от самото начало до днес, а колко не зная... страхувам се да я спра. Струва 20 лв. При някой в началото започват на всеки месец, а по-късно през 4 ри...





Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: блara]  
Авторcнaxa (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 15:12



Блага, благодаря!
При тебе ми се струва, че ваксината наистина действа и всъщност не е скъпо да даваш по 20 лева на 4 месеца. Така, че както усещаш интуитивно, така и постъпвай. С много вяра всичко се постига! Желая ти искрено много здраве и късмет.

Някой друг ще сподели ли опит?

Весела, ти какво ще кажеш?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: darilka]  
АвторЛeйди (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:25



Хора, не знаете ли че при тази диагноза няма нищо сигурно - едно нещо помага на едни, друго-на други. Основното е да се опитат всички възможности на традиционната медицина за да не ви залъгват шарлатани ! Т.е. - пробва се: Операция, химио, лъче, хормонална и имунотерапия.
А лекарството на Проф. Хаджиев HD88 е имунотерапия, помогнало е на много хора - достатъчно е да поговорите с хората, които чакат пред кабинета (като моя мъж) за да получите информация от "извора" - горещо ви го препоръчвам и успех !



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Лeйди]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.05.08 16:49



Лейди, моля те да не пускаш едно и също мнение във всички теми, ние четем всичко! Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: vesela.bg]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано27.05.08 20:15



При въпросът ми към онколога за тази ваксина,той отговори,че някои хора си я слагали''нелегално'',не е разрешена от МЗ.
Говорих с хора от ''Дом за онкологично болни''-Варна,където др.Хаджиева идва веднъж месечно.Условието е пациента да е минал всички терапии.При едни действа при други не..........организъм



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Лoли]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:19



За съжаление на мен тази ваксина ,която слагах почти година през 1 месец, не ми подейства,получих рецидив. Аз съм с рак на гърдата. Вероятно други неща, прилагани покрай ваксината са свършили работа за излекуваните. Освен това бях свидетел как лекарите от този кабинет убеждаваха една жена да не ползва никакви други лечения освен тяхното,въпреки че от почти година при тях тя беше получила разсейки и изследванията и бяха доста лоши. Не ми хареса тяхното отношение, всичко беше някак автоматизирано, не пий билки, не взимай добавки, нашата ваксина е супер и т.н.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 15:24



Проследил съм няколко болни, които са се лекували по този метод.Това е BCG-подобна ваксина.Без никакъв ефект е.Единствено резултат има при лечение с един комбиниран продукт.Вижте повече информация на www.anticancerbg.com



Тема Re: андийски билкинови [re: мapa]  
Авторopiten (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 15:27



Тези андийски билки са едно от многото ментета в България.някой да е показал резултати(документи от изследвания), преди и след лечението???



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: 3нaeщ]  
Авторд-p (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:12



Няма как да се сдържа да не отговоря на последното мнение подписано от знаещ! Ваксина на проф. Хаджиев не е нищо повече от неспецифичен имуностимулант- БЦЖ ваксина. Съобщенията за нея в научната литература са преобладаващо от типа case report- съобщава се за единични случаи на излекувани без известните на всички сериозни лекари изисквания за дизайн на проучване и статистически минимум от слуаи. С прости думи има случаи на повлияли се, но не може да се каже в какъв процент се излекуват. Има и няколко дисертации на тази тема, които изнасят добре систематизирана информация за лечението при определена диагноза и при строго подбрани критерии за включване на болни. Изводът е- понякога помага, но не е панацея. По въпросът за цитираният препарат и сайт- такова лекарствено средство няма регистрирано в нито една европейска държава. Има само патентно право за някакъв бъркоч от билики и пчелен клей на необостновано висока цена. Никъде няма дори една научна публикация, в която да се споменава подобен препарат. И малко обезпокояващо е да се твърди, че само един лекар- а така пише на дадения линк, може да борави с този "препарат". Не смятам, че е безопасно да се използва този продукт, а за ваксината БЦЖ- ако се спазват показания и при наличен имунен статус и обстойна параклиника може да се приложи и то савсем легално. Искрено се надявам колегата МД да прочете това и да даде мнението си също, особено по направената от мен проверка за рекламирания препарат.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: 3нaeщ]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано28.05.08 22:22



Ей хора, моля четете написаното до сега!
Тази "ваксина" се прави от закупена от "Националния Център по заразни и паразитни болести" BCG Vaccine.
Или с прости думи казано противотуберкулозна ваксина.
Васкината прилагана при рак на гърдата дава подобрения при някои случаи.
От НЦЗПБ има разработена друга ваксина на базата на BCG ваксината - Калгевакс.

Това е 37,5 мг. BCG ваксина за интравезикално вливане в пикочен мехур при карциноми на пикочен мехур и простата. Дава добри резубтати И при подкожно приложение и при РМЖ.
Но само това и то само за CALGEVAX или BCG в голяма концентрация.
Проф. Хаджийси и неговата дъщеря д-р Нася Хаджийска са възпитаници и са работили в НЦЗПБ.

В момента д-р Хаджийска се намира в бившия ИСУЛ сега "Царица Йоанна", но не и кадър на болницата.

Така, че за повече информация се обърнете към сайта на "Изпълнителната агенция по лекарства" www. bda.bg или www.bulbio.com и не си давайте парите за някаква измислена ваксина, от която само се печели.

Най-страшното е, че мои близки от МЗ ми се обаждат да им съдействам за H88, да си я закупят по по-ниски цени.
Това говори, че в МЗ не си знаят регистрираните лекарства в Бг.
СТРАШНО!!!!!
Кой и за какво работи в МЗ?
Вчера исках да извадя дамата на Стамболийски от гишето и да я удуша! Бях отишла служебно!!
Какво повече да ви казвам!

НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ ЗА ИЗМИСЛЕНИ РАБОТИ, ОСОБЕНО ТУК В БЪРГАРИЯ!
Било то за Антималигноцид /не зная дали го написах правилно/ или за Н88!
След като не е регистгрирано в ИАЛ, значи нещо куца.
Не говоря за нови препарати от странство, на които в момента се правят клинични изпитания и предстои клинично изпитване в Бг.

След като има кой да Ви каже за какво иде реч, моля не се доверявайте сляпо на ..... Казвам Ви го като професионалист, а не правя анти реклама на д-р Хаджийска. Нямам никакъв комерсиален интерес от това.

Но наистина всеки има право на избор.
Избирайте, но разумно!

Съжалявам за дългото писание. Исках да напиша още много неща, но се въздържам.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: д-p]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.05.08 23:05



Това е стар познайник тук в сайта, с грубо поведение, нахална реклама.
На няколко пъти му спирам достъпа в клуба, но той не се разбира.
Не е нужно да се занимавате с това!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано28.05.08 23:19



точно за това иде реч!
Не мога да си представя, че може по този начин може да се печели от хора, които са стигнали до безизходица!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: ket1234]  
Авторд-p (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:55



Искам да внеса няколко уточнения- практически няма никакво значение търговското име на ваксината- все става въпрос за БЦЖ. Има си достатъчно показания за употреба, просто трябва да се назначава от лекар като се обясни каква е перспективата. И не ми е известно специфични ваксинални продукти за употреба при карциноми да са регистрирани в ИАЛ. Почти всичко регистрирано там е от фармацевтични компании, а те не биха дали пари за левкоцити

Няколко ваксини са регистрирани за изпитвания в местни етични комисии, а мисля, че и тази на Хаджиев е по същия начин. Другият вариант е с нотариално заверена декларация от ползвателя за внасяне на продукт разрешен за употреба в друга държава.



Тема Re: андийски билкинови [re: opiten]  
Автор dea123 (непознат)
Публикувано30.05.08 12:16



Аз не мога да кажа дали са менте или не са, но със сигурност знам(пак от личен опит и от опита на хора около мен, както и от книгите), че е безмислено да си давате парите за някакви скъпи чуждестранни билки и препарати.Те може и да са добри,но за нашия организъм най- добър ефект дават билки(растения, плодове и зеленчуци), растящи на нашата географска ширина-радиус 500 км.
Така,че преценете сами, струва ли си да хвърляте луди пари и надежди в нещо ,което има по добра алтернатива и тя е на всякъде около нас -тук в България.
Пресен случай- една колежка даваше по 3000 лв на месец за някви индийски гъби и китайски отвари, тегли кредити ,увътри се до безбожие и мъжа и си почина след няма и 4 месеца.
Всеки си решава какво да предприеме, мойто мнение е ,че най- добре е да се огледаме в нас самите , около нас в най- близък периметър и със сигуност ще намерим решение.Ако самите ние не си помогнем, няма кой.Успех на всички



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: д-p]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 22:39



Аз си слагам ваксината на проф.Хаджиев от две години.Чувствам се добре.Моят онколог каза че е подходяща за моето заболяване-малигнен меланом.Поставям си я във Варна и там срещам много хора,които са доволни от ваксината.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Bиkи]  
АвторЛeни (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 11:29



Майката на моя приятелка имаше рак на дебелото черво и направо я бяха отписали. Това беше през 1998. След като започна терапия с ваксината на д-р Хаджиев, днес 2008, тя е жива и здрава!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Bиkи]  
АвторЛeни (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 11:29



Майката на моя приятелка имаше рак на дебелото черво и направо я бяха отписали. Това беше през 1998. След като започна терапия с ваксината на д-р Хаджиев, днес 2008, тя е жива и здрава! Организма на всеки е различен, но си струва човек да опита всичко, което би стимулирало имунната система и би помогнало на тялото да се пребори с тази гадна болест!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 11:10



здравейте, на някой прилагана ли е ваксината на проф.Спартак Хаджиев?противотуморна ваксина -HD88= Прочетох, че се прилага в София, Варна и Пловдивl

Редактирано от *jull** на 09.02.12 14:24.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 11:13



Съжелявам за ентусиазма - толкова бързах да напиша чак после видях ,че има писано по тази тема- съжелявам.

Редактирано от *jull** на 09.02.12 14:25.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: puma69]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано09.02.12 19:06



и аз много се интересувах от тази ваксина,но така и не срещнах нова информация.Вече 5 години никой нищо ново не е споделял...дано да се появи някой и да ни зарадва!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 22:03



Здравейте, през септември 2002г. на баща ми му поставиха диагноза рак на бял дроб, започна химиотерапия но през януари ме направиха тпахеотомия и лекарите я прекъснаха. Тогава започна лечение с тази ваксина, но през март 2003г. малко след третата ваксина се влоши и почина милия /липсва ми все по вече и по вече/. Той таеше големи надежди, защото там срещнал човек с неговата диагноза поставена 10г. преди това. Не мога да кажа дали е истина или е бил поставено лице, но на татко не помогна.
За него разбрахме от една позната която имаше рак на шийката на матката, беше зле , но на нея помогна и в момента е в чужбина жива и здрава, дано е все така. На нея е помогнал.
Може би зависи от самия организъм но винаги си струва да се опита всичко.
От все сърце ти желая успех.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано26.10.12 16:35



Имах удоволствието да присъствам на награждаването на Спартак Хаджиев, Нася Хаджиева, Дора Хаджиева, Зоя Рачковска и Михаил Петров като "Изобретател на годината" в категория "Химия и биотехнологии" за създаването на препарата "Катрапс" за лечение на тумори.
Освен български патент, препаратът е получил патент и от Европейското патентно ведомство.

Препаратът е разработен на основата на БЦЖ-ваксина (Bacillus Calmette-Geurin) и стимулира имунната система да се справи с раковите клетки. "Катрапс" има усилен противотуморен ефект, спира растежа на туморите и предизвиква намаляването или изчезването им.

Той е с минимални странични ефекти и блокира потискащото влияние на туморните клетки върху здравите клетки в организма. Препаратът се използва за лечение на всички форми на злокачествени новообразувания и при всички стадии от развитието на болестта.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: TheaO5]  
Автор merylus (непознат )
Публикувано27.10.12 20:54



Ок , прочетох всичко и за и против ,
пишете някой отскоро ходил ли е на тази терапия / има ли оживели и какви са вече цените , да знам дали си заслужава да отивам .



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: TheaO5]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано27.10.12 21:24



дъщеря ми иска да опита тази ваксина.Сега ще потърся как да се свържа с докторката,ако някой има информация,моля да ми пишете.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор panayota (непознат )
Публикувано28.10.12 08:55



Leonidas22,
Твоята дъщеря прави ли в момента някаква терапия? Ваксината може ли да се прилага по време на химиотерапия или трябва да е приключило всякакво лечение?
Междудругото само да спомена, че на моята майка след операцията от РМЖ през 2003г й биеха БЦЖ ваксина в продължение на 5 години, назначена от онкологията във ВТ. През това време мога да заявя, че нито висури е хващала, нито каквито и да било болести. След тези пет години, когато свърши ваксината, осезаемо й падна имунитета и започна много често да се разболява, докато не разви и рецидив в началото на тази година. Ще потърся информация каква точно ваксина са й слагали, но сега си спомних това, четейки за Проф. Хаджиев.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.10.12 09:10



Доц. Нася Хаджиева -



Нашата клубарка Марина (оперирана от РМЖ) добави още инфо:

- адресът "Хан Крум" № 43 е близо до канала
- входът за кабинета е в двора на кооперацията
- няма табела, но на звънеца има червен кръст
- цената на ваксината е 40 лв
- да се носи епикризата (може би и други медицински документи)
- доц. Хаджиева преценява на какъв интервал ще се поставя ваксината

При Марина отначало (ноември 2008) е поставяна всеки месец, после през 2, 3, сега през 4.
Нейният хирург доц. д-р Гаврилов имал положително мнение за ваксината.
Откакто я слага, тя се чувства добре, не е боледувала дори от грип.

Марина пожелава успех и здраве на всички!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: *jull**]  
Автор merylus (непознат )
Публикувано28.10.12 10:58



Аз се интересувам за Пл-в , ходил ли е някой там ?
На няколко пъти ми направи впечатление като четох , че хора които са спрели ваксината рецидивират . Минават ми мисли да не би да се получава с тая имунология обратен ефект - тялото без ваксина да си е изгубило способността да се преборва !? .. Сещам се за пример за хапчета за лениви черва - като се спрат - червата си загубили способността и не могат да се справят ..
Оф , кажете ми с моята объркана диагноза какъв лек да търся и какво да направя , мн. ме е страх да нямам пак химиот.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано28.10.12 12:27



jull,много благодарности за информацията!и аз намерих същото.
На дъщеря ми свърши химията преди 20 дена,сега продължава с херцептин и биофосфонатите.Малко се притесних,че ваксината се слага всеки месец и т.н.Не знам дали ще може дъщерята да лети от Италия всеки месец...съмнявам се!
Дано да се появи още някой с личното мнение за ваксината.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано29.10.12 16:06



пак прочетох всичко по темата,няма нова информация ни на сайта от 2008 година и тук не са се появили нови хора,това малко ме смущава.Щерка написа на тях,чакаме отговор.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано29.10.12 16:56



Проф. Нася Хаджиева беше гост в предаването на Карбовски и говори за лекарството във връзка с европейския патент. Каза, че лекарството не се продава свободно, те преценяват схемите на прилагане, плаща се само прегледа, а ваксината е безплатна. Досега са го прилагали на 10000 души. Ние се срещахме с нея преди 3 години, тогава ни каза, че ако не ходи на химиотерапия, тя ще го поддържа. Той за съжаление си избра химията.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: ramibolu]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано30.10.12 13:24



10000-внушителна цифра,но има ли данни колко от тях да с положителен резултат след прилагането на ваксината.Би било интересно и тези данни да знаем.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано31.10.12 16:40



Тя не даде такава информация, каза само, че имат болни от 25 години. Сигурно и при тях е различно, както и при другите терапии. Проф. Хаджиев прилага ваксината на моя свекър 4 години, от 1989 до 1993 година. Тогава работеше само с терминални пациенти, на които онколозите издаваха документ, че не могат да приложат никакво лечение. Божа работа.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: ramibolu]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано31.10.12 20:34



поне проф.Хаджиева беше честна и е казала каквото трябва:на едни помага,на други -не,това е ясно,то и химията така действа и цялото традиционно лечение,просто е интересно какъв процент от пациентите се повлиява положително.Сигурно но чак толкова много след като тя каза,че познават своите болни лично...колко ли са от 10000?извинете ме за черен хумор.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано14.03.16 13:40



Момичета ,имаме нова съфорумка,но тя пише трудно поради лимфедем на ръката. Обаче ни чете!Питам от нейно име :Някой използвал ли е ваксината на проф . Хаджиев при рак на гърдата и какви са резултатите ?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.03.16 16:03



Познавах млада жена, но беше с рак на щитовидната жлеза. Не помогна ваксината.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.