Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Bиkи]  
АвторЛeни (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 11:29



Майката на моя приятелка имаше рак на дебелото черво и направо я бяха отписали. Това беше през 1998. След като започна терапия с ваксината на д-р Хаджиев, днес 2008, тя е жива и здрава! Организма на всеки е различен, но си струва човек да опита всичко, което би стимулирало имунната система и би помогнало на тялото да се пребори с тази гадна болест!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 11:10



здравейте, на някой прилагана ли е ваксината на проф.Спартак Хаджиев?противотуморна ваксина -HD88= Прочетох, че се прилага в София, Варна и Пловдивl

Редактирано от *jull** на 09.02.12 14:24.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 11:13



Съжелявам за ентусиазма - толкова бързах да напиша чак после видях ,че има писано по тази тема- съжелявам.

Редактирано от *jull** на 09.02.12 14:25.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: puma69]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано09.02.12 19:06



и аз много се интересувах от тази ваксина,но така и не срещнах нова информация.Вече 5 години никой нищо ново не е споделял...дано да се появи някой и да ни зарадва!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 22:03



Здравейте, през септември 2002г. на баща ми му поставиха диагноза рак на бял дроб, започна химиотерапия но през януари ме направиха тпахеотомия и лекарите я прекъснаха. Тогава започна лечение с тази ваксина, но през март 2003г. малко след третата ваксина се влоши и почина милия /липсва ми все по вече и по вече/. Той таеше големи надежди, защото там срещнал човек с неговата диагноза поставена 10г. преди това. Не мога да кажа дали е истина или е бил поставено лице, но на татко не помогна.
За него разбрахме от една позната която имаше рак на шийката на матката, беше зле , но на нея помогна и в момента е в чужбина жива и здрава, дано е все така. На нея е помогнал.
Може би зависи от самия организъм но винаги си струва да се опита всичко.
От все сърце ти желая успех.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано26.10.12 16:35



Имах удоволствието да присъствам на награждаването на Спартак Хаджиев, Нася Хаджиева, Дора Хаджиева, Зоя Рачковска и Михаил Петров като "Изобретател на годината" в категория "Химия и биотехнологии" за създаването на препарата "Катрапс" за лечение на тумори.
Освен български патент, препаратът е получил патент и от Европейското патентно ведомство.

Препаратът е разработен на основата на БЦЖ-ваксина (Bacillus Calmette-Geurin) и стимулира имунната система да се справи с раковите клетки. "Катрапс" има усилен противотуморен ефект, спира растежа на туморите и предизвиква намаляването или изчезването им.

Той е с минимални странични ефекти и блокира потискащото влияние на туморните клетки върху здравите клетки в организма. Препаратът се използва за лечение на всички форми на злокачествени новообразувания и при всички стадии от развитието на болестта.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: TheaO5]  
Автор merylus (непознат )
Публикувано27.10.12 20:54



Ок , прочетох всичко и за и против ,
пишете някой отскоро ходил ли е на тази терапия / има ли оживели и какви са вече цените , да знам дали си заслужава да отивам .



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: TheaO5]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано27.10.12 21:24



дъщеря ми иска да опита тази ваксина.Сега ще потърся как да се свържа с докторката,ако някой има информация,моля да ми пишете.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор panayota (непознат )
Публикувано28.10.12 08:55



Leonidas22,
Твоята дъщеря прави ли в момента някаква терапия? Ваксината може ли да се прилага по време на химиотерапия или трябва да е приключило всякакво лечение?
Междудругото само да спомена, че на моята майка след операцията от РМЖ през 2003г й биеха БЦЖ ваксина в продължение на 5 години, назначена от онкологията във ВТ. През това време мога да заявя, че нито висури е хващала, нито каквито и да било болести. След тези пет години, когато свърши ваксината, осезаемо й падна имунитета и започна много често да се разболява, докато не разви и рецидив в началото на тази година. Ще потърся информация каква точно ваксина са й слагали, но сега си спомних това, четейки за Проф. Хаджиев.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.10.12 09:10



Доц. Нася Хаджиева -



Нашата клубарка Марина (оперирана от РМЖ) добави още инфо:

- адресът "Хан Крум" № 43 е близо до канала
- входът за кабинета е в двора на кооперацията
- няма табела, но на звънеца има червен кръст
- цената на ваксината е 40 лв
- да се носи епикризата (може би и други медицински документи)
- доц. Хаджиева преценява на какъв интервал ще се поставя ваксината

При Марина отначало (ноември 2008) е поставяна всеки месец, после през 2, 3, сега през 4.
Нейният хирург доц. д-р Гаврилов имал положително мнение за ваксината.
Откакто я слага, тя се чувства добре, не е боледувала дори от грип.

Марина пожелава успех и здраве на всички!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.