Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: acтpoapт]  
Автор tsvetm (непознат )
Публикувано28.01.12 08:26



Моля помогнете! От къде мога да закупя immucothel! Нужно е веднага да започна лечение! Помогнете!



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: tsvetm]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.01.12 09:39



Не знам в България къде може да се намери, но в тази брошура са посочени адреси за поръчки (виж страница 3):

,

Ако успееш да поръчаш, моля те да дадеш повече инфо в Клуба. Ще е полезно за много хора със същия проблем.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: tininita]  
Авторчuчo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.12 21:54



Търсете Доц. Нейков в Раковата болница. Преди 1 месец отстрани мехура на мой близък почти без кръвозагуба /200 мл кръв/. Имат най-добрата апаратура за тазови операции! Не се лъжете по нови мехури, гледайте колко след това са живи!!!



Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: pyми]  
Авторeлuчka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.12 09:28



хемоглобина се вдига най бързо с арония. има такъв концентрат в била. ще се моля за вас!



Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: pyми]  
Автор Georgi20 (непознат )
Публикувано06.02.13 17:17



Здравейте, наскоро на мой роднина му откриха рак на пикочния мехур. Отстраниха го по безкръвен път, след което се проведе лечение с лекарство, което му го слагаха с катетър. Не след дълго разви цистит. Отново го отстраниха, но нз защо смятам, че това не е било правилно решение. В момента се лекува този цистит с антибиотици и лечението на рака е спряно докато не се излекува цистита. Обаче доста често при уриниране продължава да има кръв в урината,което доста ни притеснява. Ходихме при 2ма лекари в Пловдив, но не казват нищо съществено ако трябва да бъда честен. Та мисълта ми е ако може да ни дадете някакви напътствия какво да предприемем. Към кой доктор или медицинско заведение да се обърнем в България или чужбина. Защото постоянното наличие на кръв в урината е доста притеснително.
Благодаря предварително



Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: Georgi20]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано06.02.13 21:34



Здравей! Най-напред ти благодаря, че си писал в точната тема!
Понеже никой друг не се включва, аз мога да споделя само нещо по отношение на цистита. Аз съм с друга диагноза, но го получих вследствие на 4 г. химиотерапия като "пробив в системата". Докато не се излекува инфекцията, абсолютно никой онколог няма да допусне химиотерапия - гарантирам ти. Когато имам остро възпаление и се налага да се лекувам с АБ, в изследванията на урината ми също има кръв. Сега най-важното е да се овладее това, пък после терапиите.
Дано съм била мъничко полезна. Желая ви успех!





Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: Georgi20]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано08.02.13 17:32



Здравей. Всъщност идеята на лекарствата, които се слагат локално в мехура, е да създадат възпаление на лигавицата на мехура, така че цистита е от тях.
За лекар бих препоръчала проф. Чакъров в Окръжна болница в София. Само че той е против въпросните локални терапии на мехура, защото пречат после да се види, ако има рецидив, а и според последните проучвания не намаляват рецидивите. И се понясат тежко от пациентите.
Роднината ти пуши ли?



Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: little_rabbit]  
Автор Georgi20 (непознат )
Публикувано08.02.13 17:58



Ами преди пушеше, но след всичко това спря цигарите. Вече не пуши.



Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: Georgi20]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано10.02.13 11:03



Хубаво е, че е спрял. Над 90% от случаите на този рак се предизвикват от тютюнопушене. Спирането на цигарите намалява и вероятността от рецидив.
Ако имате възможност да дойдете до София, направете консултация с проф. Чакъров.

Успех!



Тема Re: КАРЦИНОМ НА ПИКОЧЕН МЕХУРнови [re: pyми]  
Автор mimi_msm (непознат )
Публикувано11.02.13 17:21



Здравейте,
и аз тука. Брат ми е с карцином на пикочния мехур. Претърпя една операция ноември месец. Биопсията показа злокачествен тумор в средни граници. Януари имаше още една операция и изследванията бяха много хубави. Сега доктора му е казал, че няма нужда от химеотерапия а започва слагането на ваксина БЦЖ, която в повечето случаи предотвратява повторна поява. Ще ми се обаче да знам не трябва ли да му направят и други изследвания с оглед на това дали няма разсейки някъде. Тия доктори нищо не обясняват все са заети и нямат време. Кажат нещо на две на три. Ще се радвам на препатилите да кажат какво са им назначили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.