Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: EFO75]  
Автор MamaD (член)
Публикувано14.12.09 01:02







Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: EFO75]  
Авторbobimisha (Нерегистриран)
Публикувано20.09.10 23:06



Здравейте ! Съпругът ми беше опериран преди 40 дни в Пирогов от карцером на пикочния мехур но все още се чувства зле.Посъветвайте ме при кой лекар специалист да го отведа защото в 5 градска все го отлагат за терапии защото има болки.Моля да ми помогнете със съвет!



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: bobimisha]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано20.09.10 23:27



Миличка!Струва ми се че е най-добре да се обърнеш эя консултация към доцент Нейков от Онкологията в Дървеница-Урология-навсякъде другаде може да са добри оператори но не са онколози Иначе проф Панчев от Александровска
А кой оперира съпруга ти в Пирогов



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: tininita]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.12.10 14:48



Пазете се от проф. Панчев в Александровска болница. Бягайте надалече! Повярвайте ми, изберете когото и да е друг, само не и него. Какво направи той?- направи 15 цистоскопии в продължение на година и половина и когат видя, че методът му е безуспешен, се отърва от болния. Пиша ви, защото когато аз се ровех във форумите, нямаше конкретен коментар, който да ни каже какво да направим. Тогава попаднахем на проф. Панчев..... Сега вече е късно, но пиша, за да имат шанс хора, които ще потърсят информация, така както аз търсих преди време. И като преминала през това с мой най-близък (ако може да се нарече преминала, тъй като той почина), ще ви кажа само няколко изречения, които много ми се искаше да бяхме намерили и ние...
1) забравете всякакви билки, врачки, китайски, руски лекари- ние опитахме всичко
2) бягайте далеч от проф. Панчев, практикуващ в Александровкса болница. Неговият метод на лечение е неопределен брой цистоскопии, които винаги са "успешни", но след година и половина пробване ти казва, че вече не може/не знае как да те лекува. При "раширени лимфни възли" ти казва, че е настинка.... а това за всички останали е означавало метастази.
3) потърсете проф. Чакъров в болница Св.Анна. Преди 2 години имаше приемен час всеки четвъртък. Всеки може да отиде. Ние не отидохме по-рано при него, защото се доверихме не "светилото" проф. Панчев, а когато отидохме при проф. Чакъров вече бяха минали 2 години. НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА. Надявам се, че ще ми повярвате и един ден ще си спомняте с благодарност за този мой постинг. Не искам да си мислите, че правя реклама на някого, кой би си го позволил в този форум.



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Hиkoй]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.12.10 15:02



Ето и друго мнение от друг форум. Случайно го намерих и реших, че ще ви е полезно.....колко ли са потърпевшите от проф. Панчев ?!? Дали всички като нас чакат прекалено дълго, за да потърсят и второ мнение и сами се обричат!?!
Ние потърсихме проф. Чакъров, едва след 2-годишно лечение на проф. Панчев. Но тогава вече беше прекалено късно.....
"Здравейте на всички! Отдавна не бях влизала тук, но толкова съм разстроена заради нехайството на Панчев, че реших да проверя дали няма нови мнения по въпроса. Ние останахме безкрайно доволни от Проф. Чакъров в Окръжна. Изключителен специалист, внимателен човек. Честно казано, като съм свикнала на нечовешкото отношение на БГ докторите, ахнах като го чух как обяснява. Прекарва много време с пациента, обяснява, подготвя го за това, което му предстои. От няколко години живея в САЩ и това ми направи впечатление, когато се запознах с Професора. Освен това много ми допадна и факта, че той не те задължава с нищо, казва да си направиш собствено проучване, да чуеш и други лекарски мнения и тогава да решиш къде да се лекуваш. Аз лично направих доста сериозно проучване по въпроса (изчетох и много литература относно радикалната цистектомия и на английски) и се убедих, че неговите операции (също и за простата) са със световния стандарт.
Нека никой не се чувства ангажиран с моето мнение. От както баща ми се разболя, се убедих в едно - проучването е много важно. Ние много често отиваме при лекар и се подлагаме на това, което ни предлага, без да се замислим дали е най-доброто. Такива като Панчев, които манипулират и обричат хората, са за съд.
Късмет на всички!"



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Hиkoй]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано05.12.10 19:02



За съжаление проф Чакъров е същия-той умори съпругът ми,който му вярваше безрезервно а прочутото му откритие за естествен пикучен мехур го обрече на допълнителни и съвсем излишни страдания Той си отиде преди години,но още не мога да си простя,че попаднахме при този измамник,който три години твърдеше,че му няма нищо-бягайте далеч от Окръжна болница и от този професор ако имате онкологично заболяване



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Hиkoй]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано05.12.10 19:05



Да действително обеснява и е много обстоен,но какво от това като не ти казва най-същественото,Всичко е само лустро уви



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: tininita]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано09.12.10 23:45



трудно ми е да повярвам, че и той е измамник... понякога хората отиват твърде късно при него, както стана и при нас. Не мисля, че той е некадърен или измамник. Друг е въпросът, че дори и можещите лекари в България се съобразяват с това, което им предоставя родината ни като средства, методи- едно нищо ! Може би единственият шанс е лечението в чужбина, за който може да си го позволи....... а който не може- много се надявам/вах, че решението е проф. Чакъров...



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: acтpoapт]  
АвторДopu (Нерегистриран)
Публикувано26.06.11 21:07



Здравейте!попаднах в този форум и се заинтересувах от лекарството immucothel.При положение,че се закупи от чужбина,каква е терапията-за какъв период от време?/колко опаковки са необходими?/Ако знаете по-подробно как се прилага,моля да напишете.



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Дopu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.09.11 13:18



Постингът е на Калаояна:



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.