Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Pyми]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 18:38



Руми?
Дано да влизаш още в този форум.От много време не съм писала.
Как сте вие?
Как се развиха нещата с майка ти?
Дано всичко е наред!
Пиши ако можеш



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Haдeждa]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 23:22



Здравейте
дано всичко с възстановяването от операциите е добре. дано майките ви се чувстват по-добре. Желая им кураж и успешна борба.
аз съм 4ая и майка ми също е с рак на пикучен мехур.Само че при нея е много сложно.Никой не се наема да я оперира. отписаха я. сега е само на алтернативно лечение т.е. каквото чуем правим.
има парещи болки. ако някой знае нещо...моля да ми пише.
Желая на всички ЗДРАВЕ



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Авторвaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 09:22



здравеите мен сьщо при направени две биопсии едната направена в софия при проф Панчев се останови че имам силно вьзпаление а другата направена в сливен се останови че имам предходен клетачен карцином на мехура тези две биопсии бяха направени в период от 10 дни незнам на кого да вярвам посьветваите какво да правя спрочем ще влизам в болница при проф Панчев на 7 маи



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Авторвaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 09:59



давам ти моя скаип адрес аз сьщо пия нещо за тия ракови заболявания защото и аз сьм една от тях но трябва да ти го напиша по подробно ако имаш желание пиши ми на vdnche5



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: вaнчeтo]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.03.08 10:01



При две различни показания на едно и също изследвание - си направете трето. Трябва да е сигурна диагнозата. Успех.



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: Buba67]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.03.08 16:39



Препоръчвам да се потърси мнение в Межденародния онкологиченхконсултативен цнтър в София, където работят отлични специалисти. При нужда може да се направи консултация и с чуждестранни лекари, а цените са напъло достъпни.
Успех!





Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: hadjiatabg]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 22:10



здравеите предложиха ми лекарството ОВОСАН искам да попитам някои ползвал ли е това лекарство или отново е измама както повечето случаи



Тема Re: За Надежданови [re: Pyми]  
Автордoбpoдoлckи (Нерегистриран)
Публикувано22.11.09 08:34



На много малко места извършват качествено премахване на пикочния мехур и още по-рядко извършват премахване на съответните лимфни възли. Оправдания най-различни - сраствания, опасност от засягане на кръвоносен съд и тн. Самото премахване на мехура без лимфните възли е обречено на скорошен неуспех, просто потърсете качествени онколози-уролози. Мой близък беше наскоро в Ракова болница и остана много доволен от работата на екипа там. Ако искате вземете и тяхното мнение.



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: pyми]  
Автордocтaнич (Нерегистриран)
Публикувано22.11.09 08:37



От карцином на маткатахмного често се засяга и пикочния мехур. Всеки случай е сам за себе си. Трябва да се направи КАТ на коремни органи и малък таз с контраст и тогава да се реши. Ако хирурга-гинеколог не си е свършил добре работата или пък не е така, но тумора е много агресивен малко са случаите, когато Вашата майка може да се излекува. Удължаване на живота - да.



Тема Re: карцином на пикочен мехурнови [re: дocтaнич]  
Автор EFO75 ()
Публикувано25.11.09 08:38



''Към slance 1!
В клиниката по интергративна медицина имат много добри постижения с онкологични заболявания на пикочен мехур.
Самият др. Дамянов/собственика/ е уролог.''

Ако става въпрос за клиниката в Дружба-да и не само за урологични.може да си запишете час за преглед и по тел.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.