Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.05.07 18:46



Видях подобно нещо някъде по клубовете. Стори ми се удачно, особено за нашия клуб. Ние сме с различни диагнози, различни стадии на заболяването, приложена ни е различна терапия.
Мисля си, че хората които сега влизат в клуба биха могли просто да влязат във визитника и да видят, кой кой е - заболяването му и т.н. Така и ще им е по-лесно при задаването на конкретни въпроси, към конкретния човек с подобна диагноза.
Предлагам ви, постинга ви да е озаглавен с вашия никнейм /псевдоним/, с който пишете тук. Кратко да опишете заболяването си и проведената терапия. Останалото е по желание - кой каквото иска да си напише накратко.
Визитникът не е задължителен за никого, който не желае, няма да му се сърдим, че предпочита анонимността.
Моля ви тук да помествате САМО визитките си, но БЕЗ телефони - разрешен е само И-МЕЙЛ за връзка /което е препоръчително за анонимните, защото с тях не можем да се свържем по никакъв начин, ако искаме да им кажем нещо лично/.
Моля ви също, тук да не пускате никакви други постинги /ще трия/.
Нека като се отвори визитника - да се виждат само визитки и нищо друго!
Започвам с моята визитка като насока за попълване


И не мога да се въздържа да не Ви похваля, че приехте предложените нововъведения в клуба и най-вече затова, че поддържате реда. Благодаря Ви! Чудесни сте! Страхотен късмет имам като модератор на този клуб! Ох, тази химиотерапия - забравих да ви кажа Обичам ви!

Нема начин да нема начин!

Тема Веселанови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.11.06 01:15



Име: Весела /и насън и наяве/.
Диагноза: Рак на гърдата от 1999 г. След мастектомия жълта химиотерапия - 5 курса.
Рецидив на мястото на операцията - 2003 г. Проведена лъчетерапия. Проведена хормонотерапия с Тамоксифен./прекъсната след 2,5 год/.
Рецидив - 2006 г. в лимфни възли на врата и мета разсейка в гръдната кост.
Проведена червена химиотерапия - 6 курса. После лъчетерапия.
Вливам бифосфонати /Зомета/ за костите. Хормонотерапия с Фемара.
Рецидив - август 2007 - две метаразсейки в черен дроб. В момента прекратена хормонотерапия с Фемара и започната химиотерапия с Таксотер. След трето вливане е включена и Цисплатина. Направени 8 курса.
Февруари 2008 г след скенер се оказа, че е останала една мета 22 мм. и..... борбата продължава.



Психичен статус: Патологична оптимистка.
Девизи: "Без бой се не давам" /за каквото и да става въпрос/.
Убеждения: Алтернативните методи за лечение са много добри, но когато си провел всички възможни медицински терапии за твоето заболяване. Те са прекрасни методи за съпътстващо медицинското лечение и са просто задължителни, когато сме в ремисия.
Биологичен тип: "Сова" иначе зодия "ЛЪВ" /по китайския - "Куче"/
Живея в София. Лекувам се в Онкологията.
Несемейна, без деца.

Обичам: Пролетта, червено вино, бира, цаца, уиски /не заедно разбира се/, да пътувам, да спя, да шия гоблени /но не ми остава време/.
Обожавам: Кучетата.
Не понасям: Агресията.
Айде стига толкоз....който иска повече, да намери начин, а както знаете.....а ако не знаете, погледнете най-долу - написано е с червено



и-мейл: vasileva.bg@abv.bg

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 29.02.08 23:21.



Тема Валентинанови [re: vesela.bg]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано27.11.06 17:22



Име - Валентина
Диагноза - В-клетъчна Хронична Лимфоцитна Левкемия,
диагностицирана - октомври 2004 г.
Стадий - 0 - 1
Лечение - за този стадий - без лечение;
аз сама провеждам лечение с хранителна добавка NATANAL
от м. юли 2005 г. с дози 3 пъти по 3 супени лъжици
Местоживеене - Русе
e-mail - valentina_44@abv.bg



Тема njiaнови [re: Baлeнтинa]  
Авторnjia (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 20:41



Име: Njia
Диагноза: CA ovarii T1aNxMo,оперирана 2002 година
Лечение: 4-курса химиотерапия

Семеен статус: омъжена с дъщеря на 10 години
Местоживеене: София


Редактирано от *jull** на 14.01.09 17:31.



Тема Kolevaнови [re: njia]  
Авторkoleva (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 21:02



Име:Атанаска
Диагноза:рак на гърдата-2005г/мастектомия/-2 стадий.
Проведено лечение:6 курса червена химиотерапия и лъчатерапия.В момента на Тамоксифен.
Местоживеене: гр. Ямбол
Омъжена с един син.
Обичам да шия гоблени и сега го правя,за да избягам от черните мисли,които понякога ме нападат.
и-мейл:atanaska60@abv.bg

Редактирано от vesela.bg на 28.11.06 13:36.



Тема Феникснови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано28.11.06 01:44



Име :"Феникс"
Диагноза: Рак на двете гърди.
Лечение: Предварителна химиотерапия, червена, 5 курса; Операция - двустранна мастектомия 2002 год; след операцията - 1 месец лъчетерапия; след нея химиотерапия, червена, 4 курса; хормонално лечение с тамоксифен 3 години; сега хормонано лечение с аримидекс.
Статус: Семейна, с две деца
Адрес: София, лекувам се в Онкологията
e-mail: feniks_m1950@abv.bg



Редактирано от vesela.bg на 28.11.06 13:37.



Тема Магинови [re: vesela.bg]  
Автор Marи (непознат)
Публикувано28.11.06 08:02



Казвам се Маги, оперирана от рак на ендометриума -Т1 б Мх Нх- 2006г.
Правена е брахитерапия - 8 процедури.
Хормонолечение не съм провела по свое решение.
От София съм,омъжена с едно дете.

Редактирано от bira_more на 22.11.08 20:23.



Тема АйезСедайнови [re: vesela.bg]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано28.11.06 10:16



Име : АйезСедайч
Диагноза: рак на дясната гърда. Оперирана на 25/09/2006.
Стадий: I
Лечение: химиотерапия - червена. 6 курса. После лъчетерапия.
Семеен статус : с две деца, едното на 2 год, другото на 14 год.
Живея и се лекувам в чужбина...

Това за сега...

Редактирано от vesela.bg на 28.11.06 13:40.



Тема здр1нови [re: vesela.bg]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 11:19



Име: Здравка
Диагноза: Рак на гърда, оперирана 1997, в Дървеница, химио 4 червени, лъчетерапия, февруари 2005 без никакви оплаквания, коварна работа , на профилактика мета в черен дроб, отново на пистата, химио с таксотер 6 курса и ура! - пълна ремисия 6 месеца, да ама не, отново рецидив в черения дроб, лечение с кселода и до днес..

В момента се лекувам в ИСУЛ..
Сем. положение: омъжена с голям син, който живее самостоятелно..
Девиз: Всеки изживян ден е една малка победа над рака..
И-мейл:не ми се вкл. латиницата,сори

Редактирано от vesela.bg на 28.11.06 13:41.



Тема kattt_1нови [re: здp1]  
Автор kattt_1 (непознат)
Публикувано28.11.06 14:16



Име:kattt_1(преди да се регистрирам бях само кат)Става въпрос за майка ми .
Диагноза:02.2005г-рак на гърдата 2ри стадий .В последствие е отрязана само част от гърдата. 1курс бяла химия.+лъчетерапия.ХЕР2++,хормоно зависим тумор, хормоно терапия-тамоксифен
02.2006г. след продължителна кашлица открити множество разсейки в бял дроб.от 05.2006г започнати 6 курса таксотер(абсолютно нередовно слагани с прекъсване от по един месец по вина на министерството)
23.11.2006г. скенер показва че от януари до сега са нараснали 2пъти- прогресия.
28.11.2006г. - първа вливка с Навалбин
хормоно терапия - каквато им падне.Изписвали са й фемара,аромазин и аримедекс.
Правя и рейки сеанси!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vesela.bg на 28.11.06 14:20.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kattt_1 на 28.11.06 17:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от kattt_1 на 28.11.06 17:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.