Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: EFO75]  
Автор4ere6ka (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:16



Здравейте на всички!Аз съм Роси,на 21 год,студентка съм.Януари 2007 ми бе поставена диагноза Болест на Хочкин 2 стадий.От тогава проведох 6 курса химиотерапия, която приключи края на август 2007.След това -лъчетерапия,18 процедури.Последната беше на 09.11.2007.Сега си почивам и след месец съм на контрола.Разгледах всички визитки,но не срещнах случай,подобен на моя,а мн бих искала да разменям информация с такива.......
Аз съм оптимист и вярвам,че когато човек се бори и има воля,може да се пребори дори и с рака.....



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: 4ere6ka]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 14:37



черешке

имам приятелка с твойта диагноза. Повече от 10 години си няма диагноза мина и тя през сякви чудеса-май около 5 г., ма сега си има чудно семейство, дете...как си му е редът. Май минаха вече общо повече от 16-17 г. и аз не помня точно...



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: мapa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.11.07 14:40



Моля те, тук във Визитника не водим дискусии!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: vesela.bg]  
Автор Tишинa (тъжна)
Публикувано19.11.07 15:29



Име: Кирилка - КИКИ На 58 г.
Професия: Счетоводител /по неволя/
Диагноза: Карцином на слюнната жлеза,след 4 операции за отстраняване на тумора се откриха метастази на белият дроб-в момента съм на химиотерапия,която ми е за първи път-малко съм шашната,но не отчаяна.
Вдовица съм от 2002 год. Живея сама.Имам син и две прекрасни внучета,които ми дават стимул и и желания да победя всички болежки.
Убедих се,че живота е това,което ти се случва,докато правиш други планове.И все пак най доброто лекарство е оптимизма,най-голямата грешка-да паднеш духом,най-лошото поражение-отчаянието

Отпусни се-стрес има за всички

Редактирано от vesela.bg на 25.11.07 11:09.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: Tишинa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.11.07 18:36



Добре дошла нова членке в нашия клуб!Браво добре си се справила!Сега ако искаш нещо да ми пишеш кликваш на дясното прозорче и започваш да ми пишеш.Аз като си отворя клуба и ще видя твоето писмо най-напред .Дерзай!





Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: flora bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.11.07 18:42



Флорче, нали знаеш че тук не си пишем? Тук е само за визитки!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: Tишинa]  
АвторDidonata (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 14:27



Име: Димитрина Петрова
Диагноза: Тумор на слюнчестата жлеза на майка ми 1997 г., Сега след 10 години метастази в костите.Старая се да повдигна духа и и да помагам с всички сили.
Семейно положение: Омъжена, за сега без деца
Местоживеене: София
Все още намирам сили да се усмихвам на живота


e_mail: didoni_gumus@abv.bg



Тема Привет и от мен!нови [re: Didonata]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано29.11.07 23:54



Тук съм поради няколко причини:
1. Работя в Международен Онкологичен Консултативен Център като офис-мениджър и всекидневно се занимавам с раково болни хора, пациенти на Центъра. Поради тази причина мога да бъда полезна с информация. За интересуващите съм приложила линк към сайта на Центъра ни в "Полезни връзки".
2. По образование и вътрешно призвание съм психолог. Знам, че раковите заболявания често са свързани с множество психични проблеми, както у болните, така и у техните най-близки хора. С този постинг заявявам искреното си и горещо желание да оказвам психологическа подкрепа на всеки потърсил я от мен.
3. Не съм безпристрастна по темата... любимата ми баба почина от рак на дебелото черво преди 2 години... за съжаление имам и други мои близки, пострадали от злокачествени образувания... така че аз самата чувствам болката... вярно, до момента на мен лично не ми е поставяна злокачествена диагноза, но имам близки с такава диагноза... понякога наистина е страшно...

Иначе съм от София, на 29 години, зодия Риби, омъжена, с 3-годишен син.

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: Didonata]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 11:39



привет и от мен. на 07.11.07г ме оперираха от рак на гърдата във враца.сега ще продължа лечението си в бургас. все още чакам да ми се назначи терапия.родом съм от враца но живея от 15години в бургас. омъжена съм. на 33год. имам син на 9г.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: цвeти]  
Авторsilvinka78 (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 00:09



Привет и от мен.Мисля че е много хубаво да го има този клуб за да може да се обменя информация.Моята майка е с лейомиосарком поне такава диагноза и поставиха въпреки че имаше много различни диагнози преди това.Никой доктор не се ангажира с лечение и затова ще трябва да се оправяме сами.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.