Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: REMISIQнови [re: Val]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано30.04.07 08:20



Браво, Вал! Радвам се на хубавата новина!



Тема И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: vesela.bg]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано04.05.07 15:40



Здравейте мили хора!
Всички имаме нужда от малко надежда!
СЕГА ВИ ДАВАМ ОТ МОЯТА НАДЕЖДА.
През април направих профилактичните прегледи, включително сцинтиграфия.
Всичко е наред - и с какво удоволствие ви го казвам, нямате идея.
Комисията в онкото след като разгледа моя случай каза - няма лечение.
Това беше 2005 година. От тогава се боря и печеля битка по битка.
Горе главата момичета и момчета!
УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ И НА ВАС!



Тема Re: И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: angelova67]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано04.05.07 16:22



Браво!!!



Тема Re: И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: angelova67]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 13:30



Браво, мила!! Дано все така успяваш!!

Всъщност разказала ли си някъде повече за твоя случай...ти с крака ли беше..каквото и да е...радвам се ,че си добре!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Автор дeвa (непознат)
Публикувано05.05.07 16:31



Здравейте!
Нови открития показват, че коензим Q10 в по-високи дози убива раковите клетки. Прочетете бр. 18 на в-к "ЛЕЧИТЕЛ". Съобщава се за успешно европейско изследване със 100% оздравяемост на пациенти с рак на гърдата, които взимали по 90мг коензим Q10 на ден!!!
Вашите мнения?



Тема Re: REMISIQнови [re: Val]  
АвторSnejana (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 18:40



Здравей,Вал!Много се развълнувах от твоя разказ.Аз също купих на татко(рак на панкреаса) Tian Xian,пие ги само от 10 дни.Е,малко се разочаровах като прочетох,че не е имало особен ефект,но нашата диагнозата е също толкова жестока,че си струва да опитам всичко.Също преди месец и нещо вливахме вит.С ударни дози.Освен това се регистрирах в Gerson групата с цел да разбера по конкретни неща за клизмите и диетата.Това се оказа доста глупаво,защото английският ми е под всякаква критика!
Ти си първият,който е пробвал всичко,към което съм се насочила и аз и разбира се,горя от нетърпение да те питам за толкова много неща!

Извинявам се на всички останали,защото това,което пиша не е по темата!
Вал,моля те пиши ми на snejana_dimitrova@abv.bg



Тема Re: И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: angelova67]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 04:19



Дай боже на всеки такива резултати!! Напук на докторите които ни обявават за безнадеждни случаи ние ще продължаваме да живеем пълноценно и да се борим за живота... Успех и много здраве ти желая.
С поздрав Val



Тема Re: REMISIQнови [re: little_rabbit]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 04:27



Благодаря на всички за хубавите думи, дано по-често четем подобни новини.

Val



Тема Re: REMISIQнови [re: Val]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:28



здравейте Вал, извинявам се ако сте написали и не съм видяла, но въпросът ми колко време пихте Тарцевата и по колко дни на 5 месеца правите Герсон терапията. Майка е на 70 години с абсолютмо същата диагноза като вашата. Откриха болестта август 2006. За съжаление тук никой не говори за лечение с Тарцева или поне до януари беше така, зашото след три курса химиотерапия, тя се отказа и оттогава ползваме само алтернативна медицина, но положението не отива на добре. Дано не съм била неясна.



Тема Re: И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: Val]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано07.05.07 19:05



Благодаря за подкрепата!
Никакво предаване!
Както казава шопа " ОН ЧЕ МИ КАЕ НА МЕНЕ КОГА Я САМ ВИЕ"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.