Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:29



Здравейте!Нямам търпение да споделя с всички вас щастиетоси.Преди час се върнах от София/втора операция/ и веднага във форума.Първо ще ви поразкажа на кратко за преживяванията си.През април ме оперираха от 'кисти на яйчниците',които се оказаха големи тумори с разсейки .При операцията са отстранени яйчници,част от оментум/тази,която са достигнали,защото разреза е ниско долу/ и толкова.През мини разреза докторът е напипал 'зърнист черен дроб'.Останала и някаква капсула на пик.мехур.Матката не е отстранена ,поради сраствания с пик.мехур.Диагноза четвърти стадий рак на яйчниците и прогноза 2-3 месеца живот.Проведох 6 курса таксол-цисплатина.Туморните маркери влязоха в норма още след първата вливка.Постоянно имах болки в десния бъбрек.Правих скенери,на които се оказа ,че имам и хидронефроза и хидроуретер.Правих 1-2 кризи с температура 38 градуса.Като отидох в химиото да обясня как ме боли при уриниране ,те ме пратиха на консулт. с гинеколог??,който компетентно се изказа ,че имам рецидив.Свърших химиото и отидох на прглед при доц.Попова.Без много да ме пита и без да поразгледа скенерите ,тя ми определи дата за операция.Искаше към изследванията да направя и една цистоскопия,тъй като последния скенер показваше някакви задебеления по пик.мехур.Реших да поразпитам за добър уролог.Помогнаха ми близки мои приятели от София и ме свързаха с проф.Чакъров.Той ми направи цистоскопията/всичко беше на ред/ и разгледа скенерите.Определено се ядоса като видя хидронефрозата и се очуди какво ще оперира доц.Попова.Покани ме в кабинета си и ми обясни подробно състоянието на бъбрека ми.който все още имаше шанс да се спаси.Изказа предположение за хидронефрозата/каза,че по време на операцията е овързан уретера-често гинеколозите правят такива грешки/.Пропуснах да спомена ,че на двата скенера и един ехограф черният дроб бе чист.Реших да се оперирам при него.Операцията беше на 22.10. Отстранена е матката,останалата част на оментума,апендикс.Уретера е бил привързан на 2 места от предната операция/майсторчета тия доктори бе/.Сложен ми е катетър дабъл джей.При операцията не е намерена нито една ракова клетка.Хистологията потвърждава същото.Щастлива съм.Вярвах в себе си ,промених начина си на хранене и живот,правих запер,пих моркови и червено цвекло,пих вода с клиноптилолит,търкалях геода,медитирах,релаксирах,правих прочистване на черен дроб и всяка сутрин повтарях утвърждения,който си бях измислила.Трудът ми е възнаграден.Успех на всички!





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:43



Мила,
Много се радвам за теб!!
При мен беше определен 3-ти стадий.
Колко хубаво! Добрите новини за всяка от нас носят надежди на всички!
Целувам те!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:45



Браво мила zara!


Прекрасни новини. Историята ти е много поучителна. За пореден път се убеждавам, че винаги трябва да се търси и друго лекарско мнение (и то компетентно)и да не се доверяваме само на един.
Радвам се за теб и за всички твои любими хора около теб!!!
Бъди здрава и щастлива!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Thea]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.11.07 19:46



Зара браво на теб!Куражлия момиче си!Сега не забравяй пак сокчетата и диетите...и пиши!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано01.11.07 20:03



Браво! Много се радвам! От сърце ти желая все хубави новини да ни пускаш!

Чакъров е голяма работа, ей! И аз вярвам в него!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: flora bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано01.11.07 20:12



Поздравления и от мен! Доколкото разбирам, ти си "щастлива лекарска грешка"! Извинявай, но между алтернативните средства, с които се лекуваш, споменаваш израза "търкалях геода". Би ли обяснила какво означава това?






Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: little_rabbit]  
Автор Buba67 ()
Публикувано01.11.07 21:42







Браво момиче!
Да пълним кутията с добри вести и много надежда!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано01.11.07 22:03



Браво и от мен.На всяка контрола,такава новина да пишиш

.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано01.11.07 22:47



Дай Боже всекиму! Жива и здрава!
И продължавай с нещата, които си правила досега!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано01.11.07 22:56



Браво...
Най съм щастлива, когато, тук в клуба прочета подобни хубави новини... И се просълзявам...

Винаги с такива новини да ни радваш




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.