Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: little_rabbit]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 17:27



Браво !!Юлия ти си герой! Браво и на теб за куража и оптимизма!!Представям си какво ти е..като майка те разбирам ,че си не на седмото, ами на деветото небе, ако има такова...Дано всичко лощо е минало и занапред само такива новини!!! Боже, нека тази тема е винаги на първа страница!!!



Тема Re: И АЗ ИМАМ ДОБРА НОВИНА!нови [re: юлия 48]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 08:17



Браво, много се радвам за вас!!! Дай боже никога повече да не се занимаваш с тази гадна болест. Желая ви много здраве И само здраве още дълги години

С поздрав Вал





Тема Re: REMISIQнови [re: Val]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 14:32



Вал, извинявам се, но със закъснение прочетох всичко, което си написал и затова едва сега поздравявам и теб, за волята, за последователността, за безотказното следване на диета и строг режим и за постигнатото добро здравословно състояние (напук на всички лекари-скептици).
И още веднъж се убеждавам, че е необходимо много, ама мноооооого голямо Желание за Живот (Огромно, безкрайно), да се вкопчи човек с хъс и с всички възможни методи(традиционни и алтернативни)+много и искрена вяра, да се бори и за да преодолее болестта. За все повече случаи чувам как хора, проявявайки невероятна борбеност, системна воля и упорство успяват да се справят и дълги години да живеят в ремисия.Неодавна ми споменаха за жена, с операция на гърда, преди 19 год., освен задължителната терапия, диети, е играла и йога и това мн. й помогнало не толкова физически, а предимно психически, за да стане по-последователна и по-упорита във всичко, свързано с оцеляването й вече толкова години.Дай Боже всекимо!!!!



Тема Re: REMISIQнови [re: mia]  
Автор kalos (смирен)
Публикувано10.05.07 16:57



Здравейте! Няма да изпадам в подробности, защото не мога да бъда и съвсем точен, но първата операция на майка ми - от рак на гърдата - беше направена през 1982 година. При това, когато беше поставена диагнозата й, нещата изглеждаха повече от срашно. Тогава я оперира проф. Киров в Онкологията в Дървеница. Аз и на други места в този форум съм го казвал,че ние бяхме забравили за тази коварна болест. И може би там сбъркахме,като си помислихме ,че повече няма да се срещнем с нея, докато в един момент, унесени от делничните грижи, при един контролен преглед се установи,че болестта пак се се е появила. Няма да ви разказвам патилата ни, само искам да кажа,че майка ми живя повечеот 24 години след поставянето на диагнозата.
Това, което знам от нея е, че най-много й е помогнал чистия въдух / тя живееше на село/ и козето мляко. Аз бих добавил и екологично чистата храна, която е поддържала имунната й система. Нека не съм краен, но когато си я прибрахме в София, не минаха и две години и тя отново се разболя...

Редактирано от kalos на 10.05.07 17:00.



Тема Re: Добри резултатинови [re: kalos]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 11:22



Мили приятели,
Вчера завърших редовните си подробни изследвания, включително ЯМР, които показват съвсем нормални резултати.
Вътрешно съм доволна, но да ви кажа щях да се радвам повече, ако не бяха тревогите на Ралица и Юлия.
От все сърце желая на всички стабилизиране и много радости!!

P.S. Тъй като има много нови членове на Клуба, за тях ще спомена, че преди малко повече от година и половина бях оперирана от рак на яйчниците (3-та степен).



Тема Re: Добри резултатинови [re: Thea]  
Автор дeвa (гледам напред)
Публикувано11.05.07 11:44



Thea, от сърце се радвам за нормалните ти резултати. Дано и на други, които им предстоят изследвания споделят такава радостна новина в тази кутия. Това дава надежда и на всички останали!

P.S За членовете на Клуба - оперирана съм от рак на гърдата на 19.08.2004г в Русе. За сега нямам смущаващи проблеми.



Тема Re: Добри резултатинови [re: Thea]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано11.05.07 15:35



Thea, скъпа браво....
Това се казва добра новина....
Вярваш ли ми, че, когато я прочетох се разплаках....

СУПЕР,СУПЕР, СУПЕР.....



Тема Re: Добри резултатинови [re: AйeзCeдaй]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 16:11



Стискам палци и на теб, мила!
Пак ще се срещнем...



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 00:03



радвам се на всички добри новини!!!!
и забравям да ви кажа, че от няколко месеца събирам само добри новини: онзи ден беше последната - сцинтиграфия на костите, а преди това: маркерите под границата, ултразвукът - Ок, кръвната картина - като по учебник.
само преди 3 години не знаех какво става с мен и защо и дали...(дебело черво, операция, химиотерапия и промяна на начина на мислене!!!)
опитвам се да живея безстресово, да правя нещата, които са ми приятни, да избягвам отрицателните, напрегнатите ситуации, хора, места, а при всеки случай - бягство в планината, карам велосипед и съм щастлива от вятъра в косите ми (днес нарочно дълги след принудителната къса подстрижка цяла година).
променете мислите, емоциите (не гледам американски филми, освен романтични комедии...), храненето (вегетарианство, суровоядство, но а з и преди си ги обичах), приоритетите!!!!
ставате нов и напълно здрав човек!!!!
от сърце - на всички го желая



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 00:04



радвам се на всички добри новини!!!!
и забравям да ви кажа, че от няколко месеца събирам само добри новини: онзи ден беше последната - сцинтиграфия на костите, а преди това: маркерите под границата, ултразвукът - Ок, кръвната картина - като по учебник.
само преди 3 години не знаех какво става с мен и защо и дали...(дебело черво, операция, химиотерапия и промяна на начина на мислене!!!)
опитвам се да живея безстресово, да правя нещата, които са ми приятни, да избягвам отрицателните, напрегнатите ситуации, хора, места, а при всеки случай - бягство в планината, карам велосипед и съм щастлива от вятъра в косите ми (днес нарочно дълги след принудителната къса подстрижка цяла година).
променете мислите, емоциите (не гледам американски филми, освен романтични комедии...), храненето (вегетарианство, суровоядство, но а з и преди си ги обичах), приоритетите!!!!
ставате нов и напълно здрав човек!!!!
от сърце - на всички го желая






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.