Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: nadia32]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано07.08.06 20:05



Всичките са с направления,само плащах потребителска такса 1.50.Даде ми за гинеколог,за белия дроб снимка.Гинеколога ми пусна кръв и урина,а от този за белия дроб ми даде за ехограв.



Тема Re: Тумурни маркеринови [re: vesela.bg]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:36



Най-сетне , след година и половина, се престраших да направя тумурни маркери СА 15-3 и съм много щастлива, че са в норма 23,8 при норма 35. По време на химио и лъче ми бяха все малко под горната граница, затова не ги правех и много се притеснявах. Сега се чувствам "лека", падна един от товарите от гърба ми. Пожелавам на всички ви да се почувствате "леки" като мен!!!



Тема Re: Тумурни маркеринови [re: Дaнeнa]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 11:27



Поздравления, мила! Толкова се радвам за теб!





Тема Re: Тумурни маркеринови [re: Дaнeнa]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано17.08.06 11:50



Това е чудесно,Данена,

дано повече хора се похвалят с такива резултати!
А спазва ли някаква по особена диета или режим,добавки и билки пиеш ли?Ще ти бъда благодарна ,ако пишеш,за мен както и за всички тук ще е полезно ,как да се задържим в нормата!Благодаря и успех!



Тема Re: Тумурни маркеринови [re: Бea]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 16:13



Някаква диета- не. Гледам да ям полезни храни, много домати, чушки, плодове, според сезона, пия на гладно по 1 изцеден портокал сутрин, пия по малко козе мляко и козе сирене, купувам си сьомга. Ползвам зехтин или соево олио, то е по-ефтино, ползвам само кафява захар. Пия билките от "Изпитана рецепта" на Надежда. През септември мисля да започна "Олисалвин". Обаче пуша и не мисля да се отказвам, понякога се изкушавам за сладко и пържено, даже вече доста често. Това е , надявам се Бог да е с мен и с вас!!!!



Тема НАМАЛИХМЕ БЕЛОДРОБНИЯ ТУМОРнови [re: Elza]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано22.08.06 21:33



ЕТО И МОЙТА ДОБРА НОВИНА:СЛЕД 3 КУРСА ХИМИОТЕРАПИЯ Д-Р ИВАНОВ/ НА СКЕНЕРА/ В ОНКОЛОГИЯТА В ДЪРВЕНИЦА КАЗА:" ТУМОРА БЕШЕ ЗНАЧИТЕЛНО ПО- ГОЛЯМ.СЕГА Е НАМАЛЯЛ." ТОВА ДАДЕ НА МАЙКА МИ ПОВЕЧКО ВЯРА. ОСТАВА И ДА СЪБЕРА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДОБРИ ГРЪДНИ ХИРУРЗИ.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ В БОРБАТА





Тема Re: НАМАЛИХМЕ БЕЛОДРОБНИЯ ТУМОРнови [re: vess8]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 00:28



Поздравления! Време й беше на тази кутия дя се "отключи"! Дано бързо продължи да се пълни!





Тема Re: НАМАЛИХМЕ БЕЛОДРОБНИЯ ТУМОРнови [re: Jull]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано23.08.06 08:44



надявам се някой тук да сподели,ако има същия опит.До колко трябва да е намалял тумора,за да се оперира и вие какво мислите ?Дали е добра идея операцията?Чувала съм от много хора,че операцията ускорява процеса...Споделете вашия опит,моля ви.Някой да знае нещо за д-р Калайджиев от дървеница?



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано23.08.06 17:59



Айде и аз да се похваля, да не скучае кутията.
Както писах вече, след 6 курса червената химиотерапия, образуванието ми в лимфния възел от 38 мм вече е 13 мм. Метастазата в гръдната кост вече е разпокъсана, не е плътна както преди и това само след 7 вливки на бифосфонатите.
Днес правих кръвна картина - тумормаркера е 21,96 /през май беше 50,7/ т.е спаднал е и е в норма.
Сега почивам 3 седмици, после лъчетерапия на двете места /на гръдната кост и на лимфния възел/.
След консултацията в Милано ще докладвам пак.


Не се страхувам да се похваля, не съм суеверна. Споделям, защото е необходима вяра в добрия изход - има ли вяра, има и добро повлияване на болестта. Просто трябва да се борим с всички сили, да не се предаваме и резултатите ще са добри.
За момента аз водя по точки пред болестта, затова се и радвам.
После, каквото дойде - ще го мисля тогава.
Успех на всички в борбата

Нема начин да нема начин!

Тема Re: НАМАЛИХМЕ БЕЛОДРОБНИЯ ТУМОРнови [re: vess8]  
Авторaнr (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 23:34



доц.Даков от раковата е добър хирург.незнам дали още оперира защото е на възраст.иначе добри гръдни хирурзи има и в белодробната болница св София.като име мога да ви насоча към доктор Горанов.от него сме доволни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.