Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Станах лелянови [re: BилиMили]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 13:25



Честито,Вили.Много здраве и късмет на малката и на семейството ти желая от все сърце.



Тема Re: Станах лелянови [re: BилиMили]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано28.07.06 21:06



Честито, Вили! Да ти е жива и здрава и много радост да ти носи!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 10:06



Здравейте, завърнах се от отпуск. Беше прекрасно, ходих на море , не го бях виждала откакто се разболях. Искам да ви разкажа за едно чудо, което се е случило с мой познат. Аз самата не знаех нищо , въпреки, че го познавам добре. Това мъж на около44-45 г., интелигентен и здраво стъпил на земята. Преди 4 г. му поставят диагноза дребноклетъчен рак на белия дроб- тумора голям като картоф- прогноза - до няколко месеца. Той отказва лечение и операция, започва да пие "Мужик корен" и се запознава в детайли с метода на самовнушението и го прилага. След не знам колко време прави контролен скенер и ЧУДО- няма нищо, всички изследвания са добре, напълнял е с 8 кг. Изглежда чудесно, работи и въобще не мисли за болестта. Препоръча ми да прочета "Квантово лечение", там ще намеря отговор на много въпроси, според него, след това ще ми даде и други книги. Ще споделя с вас! Чао!~ СТАВАТ ЧУДЕСА!!!!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Дaнeнa]  
Автор nadia32 ()
Публикувано01.08.06 14:22



заинтригува ме



според google, автор на книгата е Дийпак Чопра - това ли е книжката?



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: nadia32]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 10:43



Да!



Тема Re: Станах лелянови [re: BилиMили]  
Авторnani_na (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 14:48



Честито Вили, да ви е жива и здрава и много да ви радва





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
АвторMartiana (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 09:40



Здравейте!От вчера чета темите в клуба и поскоро за хората болни от рак на белия дроб!Вчера се оказа че свекърва ми и тя е болна!
Наистина човек има нужда да знае че тази болест е лечима и трябва да се бори с нея!ето и едно доказателство
Преи две години откриха на вуйна ми рак на панкреаса, решиха да го махнат оперативно, но след като я отвориха се оказа че има разсейки из цялото тяло и я затвориха!Изписаха и болко успокояващи и не повече от3 месеца живот!За м ен тя от край време си е била силна жена и сега не се предаде!Пиеше хапчета на фирмата Vision -antioks i detoks. След близо 1 година и правят изследвания след последната химеотерапия и се оказва че рак няма ,всички разсейки са онищожени!
Мисля че не само хапчетата и терапиите помагат, самия ти трябва да се бориш за жовота си!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Martiana]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано07.08.06 13:09



Тъй като и ние близките на болните бяхме а и продължаваме да сме подложени на голям стрес реших,по молба най-вече на децата да си направя пълни иследвания.Да си призная много ме беше страх.Видях и чух много за болести та все отлагах,е направих ги и всичко е наред.Децата си отдъхнаха.Те страдат от някаква параноя че нещо може да се случи и на мен и аз да ги оставя.Сега са по спокойни.С една дума ми няма нищо.Направих си снимка на бял дроб,ехограв на черен и друго каквото има в тялото ми.Кръв ,урина,видеозон и цито маска.Тази сутрин взех всичкои резултати и засега всичко е наред и няма от какво да се притеснявам.Само да имаше лек и за болката в сърцето ми!?



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: BилиMили]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано07.08.06 13:39



А вие скъпи приятелки и приятели,близки на болни,направих те ли си иследвания?Помислих те ли за вас?Знам че време все няма,а на повечето от вас им е все едно.Но помислете че все още някой се нуждае от вас ,така както скъпия човек ,който изгубих те или още се борите за живота му.Някой отчаяно се е хванал за вас и ако нещо се случи и той е обречен.Моля ви ,като сестра,майка,приятелка.Погрижете се за себе си,сами сме свидетели как изведнъж идва злото и колко неща щяха да са по различни ако бяхме хванали болестта навреме.Направете го не само заради себе си ,а и заради децата,родителите,жимине ,които са до нас,но в мъката си или незабелязваме или оставаме на по заден план.МОЛЯ ВИ искам всеки да сподели тук как е минало неговото иследване.Какво ще кажете?!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: BилиMили]  
Автор nadia32 ()
Публикувано07.08.06 16:27



вили, ти с направление ли направи всички тези изследвания, или си плати? защото аз поисках профилактични изследвания от личната ми лакарка и тя каза, че по здравната каса (в зависимост от годината на раждането ми) ми се полагат изследвания за диабет и кардиограма на сърцето, и съответно ми направи само тях.
явно за останало трябва да отида някъде и да си платя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.