Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Thea]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано04.01.08 09:29



Thea, прекрасна новина. Дай Боже всеки му така, здраве и ремисия...
Хубава новина за започване на Новата Година... Супер.
Искренно се зарадвах...
целувки



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Thea]  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 09:37



Поздравления и от мен!!! Толкова хубаво ми стана тази сутрин отваряйки клуба и виждайки, че първата тема е добрата новина. Дано през тази година да се напълни и да отворим нова!





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Xpиcтинa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.01.08 10:14



Миличка аз също много се зарадвах като видях темата,най-хубавата и красива тема...Ние с тебе сме сходни по болест.Аз имах рак трета степен на шийката и също съм с хистеректомия.Днес правя две и половина години от операцията и също преди двеседмици при прегледите ми казаха,че засега съм ОК.тъй че засега ставаме с тебе две които можем да пишем тези добри новини.АЗ пия много хран.добавки без натанал защото ям много чесън всеки божи ден.Разликата при нас е ,че аз след операцията се отказах от химиотерапия сметнах я за ненужна в онзи ми период.И организама не ми е толкова изтощен...минах само два курса лъче.Но аз съм на години и не съветвам другите да правят като мен да се отказват от каквото им кажат докторите.Вие сте още много млади...и трябва да се борите със зъби и нокти.А аз е боря се но нямам време да мисля въобще за болеста имам толкова грижи по къща и две малки деца,че за болеста се сещам като се включа в клуба.Дерзайте мили мои сестрички ще победим!Няма начин да няма начин!Много ми харесва мотото на нашана модераторка,която е пример в борбата за нас!





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: flora bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 12:18



Благодаря на всички за хубавите думи!
Приемам ги като пожелания за всички нас.

С някои се познаваме лично от първата среща, която Весето организира през 2006, с други се чуваме по телефона, а всички сме в този прекрасен Клуб за взаимопомощ и заедно съпреживяваме болки и радост.

Още веднъж хубава година, здраве и късмет за вас и вашите близки!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Thea]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 18:36



Thea, мили4ка толкова много се зарадвах като про4етох 4удесната новина.
Еее Бог ми е свидетел като 4етях из клуба преди Коледа (от тогава не съм влизала) си мислех за теб. Желая ти от здраве и добри резулти да не се оттървеш, много положителни емоции и усмивки.





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано17.01.08 12:28



Приятели, разписвам се и аз в кутията.
Днес правих МЯР на гръден кош, горна и долна част на корема. (Божеее, губят ми се точните наименования).
Всичко е нормално, без изменения...


Урааааааа....

Благодаря ви, че бяхте с мен и ми стискахте палците...
Целувам ви....



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Buba67 ()
Публикувано17.01.08 13:18







Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано17.01.08 13:29



Браво,мила!Още сто години такива резултати да имаш.Ние сме с теб,ти също си с нас,воюваме заедно

.Много се радвам за теб.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: iliana.k]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано17.01.08 13:47



Ееееее

,хайде поздрав и от мен ПАК,много исках аз да съм първа в поздрава ,но хайде другия път,радвам се МНОГО ,МНОГО, МНОГО,дано все по-често има такива ДОБРИ НОВИНИ.
От мен ,ЦУНКИ,и ГУНКИ.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано17.01.08 14:23



М-м-м... доволна съм! Даже много!

Браво на момичето!






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.