Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: AйeзCeдaй]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 13:34



Благодаря ви от сърце!Търкалях минерала геода с крак,нато наблягах на точките на заболелите органи.Забравих да спомена,че през цялото време пих натанал,майтаке,лициум ганодерма,натурален вит.С,селен,вит.А,вит.В,много чесън,ленено семе,белен сусам,сурови ядки-най-вече кайсиеви,използвам само студено пресован зехтин,ям изцяло растителна храна,пия изворна вода и фрешове.Радвам се да помогна с каквото мога.И нека всички вярваме в себе си и не преживяваме отново и отново неуспехите си,защото тревогите на ума предизвикват тревоги в тялото-умът действа,а тялото реагира.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано02.11.07 14:53



зара искаренно се радвам за теб


Много ми е интересно мерила ли си си рн-то на урината.Аз вярвам на тази теория и се чудя човек който се е излекувал каква ли ми е рн-то



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: kattt_1]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 15:24



Kattt,не съм си мерила ph-то.Имам един проблем само и той датира от първата операция до днес-многократното ходене по голяма нужда/от 2 до 5 пъти на ден/.Реших,че е чистене на организма от токсини,но то голямо чистене бе хора.Вие какво мислите по този въпрос?



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
Автор Buba67 ()
Публикувано02.11.07 16:19



Имах такъв проблем и много ми помогнаха таблетки Ентерол /Enterol/.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zara]  
Автор EFO75 ()
Публикувано13.11.07 01:16



АЗ ЗНАМ ХОДЕНЕ ПО МАЛКА НУЖДА-чЕСТО/'АКО НЕ Е НАСТИНКА/ПАК СЕ ИСХВАРЛЯТ ТОКСИНИ.ИМАМ 'ИНТОКСИКАЦИЯ НА ЦЕЛИЯ ОРГАНИЗАМ.ЕТО- несе притесняваи за ходенето до wc.това е добре-защото трябва2000мл.диореза/сабрана урина за деня/,и то чиста и бистра.Пии много течности/каквото обичаш2,5л.за деня/ лошо е когато сабираш по-малко+др,цвят-крав. аз основно са ми зле бабреците и ти казвам от личен опит.купи си от аптека индикаторна хартия/ленти/законтрол на ph.под5,4-е зле-жалто нацвят става лентата.6, 7,и тн.-сеувеличава ph.ок.някои лекарства-урологично лечение,си имат в кутията ленти.УСПЕХ дано да помогна



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано13.11.07 01:18



маи пак обарках темата.МОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНИТЕ



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Авторtrendafil (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 14:46



какви точно ти бяха симптомите в началото



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: trendafil]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.11.07 18:20



Към кого ти е насочен въпроса, че си се закачил за мен....



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Автор elephant (непознат )
Публикувано14.11.07 11:58



Весела, поздравявам те за тази идея. Тя ми дава възможност да споделя едно лично преживяване. Преди 4 г. ,една сутрин се събудих с нетърпими болки в тестисите и температура над 39 градуса. Жена ме откара веднага в "Пирогов". Там ми биха една инжекция с някакъв аналгетик и ме пратиха да си направя кръвни изследвания с туморен маркер. Отидох в лабораторията "Кандиларов", взеха ми кръв и се прибрах вкъщи. След два (или повече, вече не помня) дни жена ми взела резултатите, позаинтересувала се какви са и й казали, че туморният маркер е положителен. Какво е преживяла, само тя си знае. На мен ми каза, че всичко е О.К. На другия ден се обадила на най-добрия ми приятел, който е лекар, казала му за резултата от изследването и той не скрил от нея, че по всяка вероятност става въпрос за злокачествен тумор. Още същата вечер приятелят ми ми се обади и ми каза, че няма да е зле да направим още няколко изследвания, за да сме съвсем сигурни, че няма нищо страшно. Съгласих се. Цяла седмица ходихме по болници, лаборатории и частни кабинети. Какво ли не ми правиха, вкл. и още два пъти същия туморен маркер, разбира се, в различни лаборатории. В крайна сметка се оказа, че става въпрос за посттравматично възпаление, а положителният туморен маркер бил просто?! лабораторно недоразумение... Пиша всичко това, за да напомня, колко отговорно нещо е поставянето на диагнозата "рак" и да дам кураж на онези, за които тя все още не е окончателна.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: elephant]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.11.07 12:22



че става въпрос за посттравматично възпаление

Я да видим вследствие на какво си направил това посттравматично възпаление?!?


Дай Боже такива добри резултати по-често! Радвам се, че всичко се е разминало!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.