Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Гамбанови [re: Baлeнтинa]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано12.09.07 00:43



Има една приказка : от зелена тиква семки не вземай ,та и ти така: разни тикви дето нямат ни най-малка представа за какво иде реч или не ги слушай и съобразява с тях или им тегли една майна.А за оня свят няма ред : кой на когото му дойде ама не мисли за това сега де има още 25 години до тогава





Тема Re: Гамбанови [re: Гaмбa]  
Авторflora bg (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 22:43



Абе хора какви са тези майни дето ги раздавате?А не така,ако трябва да се раздават то аз съм насреща пловдивската майничка.Тъй че от ваше име тегла на всички които са срещу нас по една двойна пловдивса майна! Ха така!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 23:50



А бе знам ли как съм - не смея да се похваля да не чуе дявола.... Добре съм за сега. Вече 3 месец ходя на работа full time , на същото място където преди 3 и половина години бях , малко преди да се разболея - направо невероятно. Даже сега не съм обяснявал на никого за моето състояние - да ме таксъват като здрав и прав, като всички останали....
Следващата седмица съм на поредния 3 месецен скенер, продължавам Таrcеvа, всеки ден три сока и клизма с кафе (мини Герсон) плюс някои добавки за имунната systemа, както и вегетарианска диета - от време на време пилешко и риба...Това е около мен.
Желая на всички много здраве и много положителни мисли...
С поздрав Вал



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Val]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.09.07 09:29



Това е чудесно Val, радвам се за теб. Надявам се, че ще ни пишеш отвреме навреме. Поздрави!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема До Валнови [re: Val]  
Автор======= (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 23:27



E:valentinavelkov149@hotmail.com Това е моя е-майл, аз също съм със семейството си в чужбина и по точно във САЩ. Ние също имаме здравословен проблем, не такъв като при теб, но...Моля те когато намериш време, обади се. Желая и на теб, на съпругата ти, на децата ти късмет и здраве.



Тема Re: Добра новина!нови [re: =======]  
Автор Buba67 ()
Публикувано13.10.07 09:01



Здравейте момичета и момчета!
Днес ми е ред да черпя. Първо - навършват се две години от операцията. Според прогнозите трябваше да ме няма! Ей ме на - пия си кафето с вас! Второ - след всички профилактични изследвания направени вчера - нямам изменения - с две думи всичко е наред! Спечелих поредната битка! Продължавам смело напред! На всички от сърце ви желая само хубави емоции и много усмивки!





Тема Re: Добра новина!нови [re: Buba67]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано13.10.07 09:09



Браво и много целувки!
Толкова се зарадвах като видях, че има постинг в "Добрата новина" !
Да си жива и здрава и да ни радваш с такива новини още ...поне 100 години, пък после ще видим!! !





Тема Re: Добра новина!нови [re: lumixx]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.10.07 09:26



Така се радвам, че "съживи" милата кутия с ДОБРАТА НОВИНА! Време й беше!
Силно те прегръщам!





Тема Re: Добра новина!нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (новак)
Публикувано13.10.07 09:48



Браво,Бубе!Бъди все така и по-добре!!!





Тема Re: Добра новина!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.10.07 09:57



БУБЕ,аз също се радвам
.Ако си наблизо до Пловдив защо не отскочиш вечерта до Даяна ресторанта та да се видим.Желая ти още две дузини по две години хубави резултати!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.