Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Kopie ot Alternativna po molba na Jullнови [re: Elza]  
Авторgalianax (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 09:20



Bihte li napisali tazi recepta s chesun? Shte Vi buda mnogo blagodarna!



Тема Re: Kopie ot Alternativna po molba na Jullнови [re: galianax]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.05.07 11:47



Ние тук си пишем на кирилица! А рецептата може да намериш в Справочника /първата тема/....



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано31.08.07 11:47



Луиз Хей се е излекувала от рак, но не помня вече какъв и къде.
За справка - книгите й, примерно "Излекувай живота си".
Дано съм била полезна с нещо някому!



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано11.09.07 01:55



Съжалявам ,че вадя стара тема от нафталина,но гледам никой не е писал скоро по нея ,а мисля,че трябва ,освен това и май се престраших защото не обичам да говоря за проблемите си и болестите.Та да кажа и за мен: 2004 съвсем случайно ми откриха заболяването без никакви външни признаци ,като изключа подут лимфен възел на врата си от където и се започна всичко и който носех година.Последен стадии,целия в разсейки : от малък таз до хранопровода .Започнах с операция и отстраняване на тумора ,а след това при д-р Томова и химиотерапия,която после разбрах ,че повече отрови са ми вкарани от нормалното ,но ефект имаше.Февруари операция при проф .Димитров в Дървеница и след среща с Томова разбрах,че не са ми давали шанс.В същото време си отидоха млади хора които рухнаха психически ,но аз не осъзнавах тогава какво става.Трета операция миналата година защото ми се скъсаха коремните стени,но това не ми пречи сега да работя и да се чувствам пълноценен.Въпреки,че съм инвалид издръжката по храна,телефони и колата съм я поел изцяло аз .Болят ме и крака и кръст ,лесно се измарям,всеки път като ми вземат кръв е кошмар,но като се обърна назад и видя ужаса това ми се струва шега...борете се мили хора и вярвайте .Мога много да разкажа,но най-важното е : борете се и махнете от списъка с приятелите си тези които ви оплакват и съчувстват и изобщо негативно мислещите:мисля,че само ние можем да си помогнем и Бог.
P.S. : ако сбърках с тази тема,моля да ме извините ,моите извинения и към Весела



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Гaмбa]  
Автор zdravetc (новак)
Публикувано11.09.07 16:50



Гамба, шапка ти свалям за куража..хубаво ,че извади темата..подейства ми малко стимулиращо...щото съм в страхотна дупка и не пиша да не депресирам и другите...сринала съм се тотално...а на теб ти желая все така да си отгоре ма му и на болестта без извинение





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zdravetc]  
Автор boyanslavov (непознат )
Публикувано11.09.07 20:05



Аз също поздравявам Гамбата че е извадил темата,
Предлагам тя да бъде застопорена най-отгоре някак си
Защото за хората е важно да знаят че има начин



Тема Гамбанови [re: boyanslavov]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано11.09.07 23:10



Гамба, аз не свалям шапка, но съм ти благодарна, че извади темата. И аз съм в някакъв срив. Болестта върви полека лека, не прогресира, сритвам я като пия натанал, стискам зъби и си обещавам да живея 25 години, макар по статистика да ми остават 3-5, тая моя левкемия е бавна. Опитвам се да се развеждам, а все не се получава, защото всички хвърлят топката в моето поле - отговорност, да не изоставя този или онзи, да се грижа, да не срина емоционално хората, които обичам, да не карам хората, които не ме обичат да се чувстват длъжни "морално" да ми помагат в мизерията, която ме очаквала, да .... бе как не спряха всички да ми говорят за моите задължения и колко ще натоваря околните .... аман. Трябва да остана там, където съм, да се грижа, да работя, да създавам комфорт с присъствие и грижа, да... Три години се мъча да взема решение да направя нещо за себе си и за успокояването си. Ама не - кой ти дава шанс да го направиш. Ще трябва да остана на пост, да имам присъствие и грижа, да не притеснявам никого. Да запазя длъжността си, зе да вземам по-голяма заплата, да освободя оня, който ми обеща, а после замлъкна, за да запази своето спокойствие и да не се обвързва с болна жена. Майната му на моето психическо равновесие. Ще остана да се грижа и да правя това, което всички искат от мене. Но ще остана и тука с вас, с всички вас, защото всички сме в едно и също състояние и само ние разбираме какво е да си .... Весето ще е с нас, няма кяк да избяга, защото вече сме свързани. Пък ако Господ е рекъл - ако не е в този, ще е в онзи свят, аз вече мисля как и там ще сме заедно, ама пъро тука на тая земя да сме колкото и както трябва, а после ще продължим купона и там горе, няма да се размине.
Мили мои, обичам ви и Господ да е с нас и с нас да е нашето желание да сме ние си колкото можем повече .....
Валентина



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: Гaмбa]  
АвторVAL (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 23:37



Да си жив и здрав още много години да се радваш на живота и да бъдеш доказателство за силата и възможностите на човешкия дух. Зная че е трудно но няма да се предаваме.... Нека не забравяме всички наши близки които ни обичат и имат нужда от нас - живота е хубав и трябва да го живеем както трябва.

С поздрав Вал



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: VAL]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.09.07 23:42



Val ти как си? Не си ни писал скоро!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: zdravetc]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано12.09.07 00:34



Много лесно е отстрани човек да дава съвети ,но наистина най-лошото е да се унива и изпада в дупка.Първите с които прекъснах за около два месеца контакт бяха родителите ми: като видях майка как реве ,само и казах ,че вече ме е прежалила и не им се обадих повече.Ходех с колата на химиотерапия и се връщах сам и тичах на разнос само и само да съм сред хора и да се чувствам пълноценен,как карах аз си знам ,а това са доста километри.Най-вероятно няма да повярвате,но дай Боже се видим по някакъв начин ,децата и жена ми и приятели ще го потвърдят.Синът ми също идва няколко пъти и там играхме табла и шах ,между паузите тичах да ям шкембе чорба ...знам че е идиотско ,но всичко го правех точно в дупка да не изпадна и както казах ми помогна и една жена с която се забавлявахме по месенджера.....уфффффф ,не исках да се връщам назад




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.