Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: kpиc]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 17:20



крис,защо не увеличиш натанала на 3пъти по 3л.пиши за скенера,ще стискам палци.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: nano]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 11:22



Здравейте и от мен!!!!Аз съм доц.Хаджиева,дъщерята на Спартак Хаджиев и съм в София.В Пловдив е сестра ми.Искам да ви кажа, че лекарството на баща ми е ваксина и тя помага само ако не се комбинира с химио или лъчелечение.Препаратът е силен имуностимулатор и има мощно антитуморно действие. Повече от 50% от болните са подобрени,болките са намалели или са престанали и Тумора и / или метастазите - също са намалели или изчезнали.Качеството на живот е много високо и няма нито едно странично действие или противопоказание, за разлика от другите препарати.Внимавайте много с билките,защото имат големи и не водноразтворими молекули,които се отлагат в черния дроб,ако се пият дълго бреме.Трябват почивки.
с уважение и пожелание за здраве - Н.Хаджиева



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: nana]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 12:08



Това означава ли,че като съм била на химиотерапия и лъчетерапия преди 1 година не мога да се подложа на ваксината на баща Ви?



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: Nena]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 15:34



д-р има предвид едновременно да не се прави химиотерапия и да се слага инжекцията.за теб няма проблем



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: kpиc]  
Автор paco77 (непознат )
Публикувано09.02.06 17:55



Здравей Крис , при баща ми е същото положение като изключим подуването в областа на шията, но за болките в гърба и кръста му купих КОСМОДИСК и сякаш малко понамаляха. Но за сметка на това пък има кашлица от която отхрачва бял секрет от типа на слюнка. Като покашля десетина минути и започва да вдига температура. От 19.01.2006 г има направени две вливания на Гемзар и Карбоплатина през една седмица , но според мен видимо подобрение няма към момента. Доктора ни препоръчва сега да започнем с ТАРЦЕВА таблетки по 150мг за един месец. Но не гарантира че ще има резултат.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: Nena]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 12:38



можете сега вече да дойдете в София или Пловдив.
6те се радвам да ви видя!!



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: nana]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано11.02.06 21:36



препарата прилага ли се между две серии лъчетерапия или след приклю4ване на цялата терапия:((
БЛАГОДАРЯ ВИ!



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: paco77]  
Авторzak (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 16:16



az sam govorila s lekar za tazi vaksina i toi mi otgovori 4e tova e tuberkolozen 6tam ,koito samo uveli4ava za6titnite sili na organizma i ako iskam mogat da mi go slojat i v onkologiqta/razlikata bila 4e tozi v bolnicata e fabri4no proizveden a ne proizveden pri doma6ni usloviq/Gledam 4e dr Hadjieva sa6to u4astva v toq forum i 6te se radvam da razbera i neinoto mnenie!



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: zak]  
Авторrosi^ (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 19:39



Nqkoi 6te mi kaje li kakva e cenata na vaksinata na Dr. Spartak Hadjiev i pri kakvi vidove rak pomaga. Kakav e na4ina za vrazka s Dr. Hadjieva v Sofiq....blgodarq vi predvaritelno.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: rosi^]  
АвторNANO (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 20:10



ходи се веднъж в месеца и цената е 10лв на инжекция-по принцип е за рак на белия дроб.имам тел. само в пловдив-ако искаш ще ти го дам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.