Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: NANO]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 10:58



Obadete se na tel.02/ 944 79 97 ili 032/64 36 24 za infornacia v Plovdiv ili Sofia.
ima i www.spartakhadjiev.com za pove4e informacia!!!!Na dobar 4as!!!Nana



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: NANO]  
Автор pe_pe (непознат )
Публикувано13.07.09 21:19



Привет на всички съфорумци!Моля кажете ми някой ползвал ли е инжекциите на С.Хаджиев в близките месеци.Струва ми се че това е стара информация....а и дали качеството им все още е със същия ефект.Благодаря ви от сърце!



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: pe_pe]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.07.09 23:01



Да, ползва ги едно момиче, но не пише често. Да не кажа никак, но доста и помогна ваксината.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: Buba67]  
Автор pe_pe (непознат )
Публикувано14.07.09 08:58



Моля ви дайте ми малко повече личен пример за тези инжекции...става дума за рак на белия дроб с метастази в мозъка(едната от които-оперирана).Благодаря ви!!!





Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: pe_pe]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано14.07.09 12:14



Изобщо не си губете времето и надеждите с тези измислени инжекции. Казвам го от личен опит. Заложих на тях след първата си операция и ги слагах 8 месеца, после получих рецидив. Имаше пациенти, които се бяха влошили много след "лечение " с тези инжекции и лекарката упорито ги увещаваше да не почват билки или каквото и да е друго... просто нямах думи.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: нaнo]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано14.07.09 20:34



Съпругът на моя колежка ходи на инжекции всеки месец от май 2008(когато е бил изписан в последен стадии рак на пикочния мехур,освен това тумора е бил срастнал до такава степен, че му е нарушена пикочната функция , при което се наложила операция за извеждането и извън тялото, човека е с 2 външни торбички).
Та след като го изписват май месец 2008 с прогноза един-два месеца живот(максимум), започва да посещава кабинета на Спартак Хаджиев за ваксина всеки месец.
От тогава човека се чувства по добре, понастоящем е жив,макар и преди месец да откриха нарастване на тумора, но аз лично съм убедена, че причината да се влоши е в това ,че той не е спирал да пуши по 2 кутии цигари дневно.
А този тумор му е точно от цигарите.ю,защото 30 години не е спирал да пуши по 2-3 кутии.Но факта, че все още е жив и във видимо подобрено състояние, вече повече от година след смъртната прогноза , означава ,че ваксината работи.
До колкто съм чела тази ваксина дава най-добри резултати при рак на пикочниа мехур и рак на белия дроб, не толкова при останалите видове рак.
Успех ви желая

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!

Редактирано от dea123 на 14.07.09 20:46.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: dea123]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.07.09 20:54



Деа, мила, радвам се, че се появи! Ако знаеш колко ни липсваш и на колко хора даваме препратки към твоите постинги! Но има неща, които само ти можеш да обясниш. Освен това си един от малкото примери как човек може да "възкръсне", благодарение на волята и желанието си за живот. А това е огромна недежда за всички, които влизат тук.
Моля те, намирай време за нас!



П.П. И си активирай скайпа, че все те няма!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: *jull**]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано15.07.09 12:25



Благодаря за хубавите думи *jull** :)И аз се радвам да ви видя .
Искам да добавя за Спартак Хаджиев, че трябва да са минали поне 3 месеца от последната химиотерапия и ако ще се прилагат инжекциите, да не прилага химиотерапия.
Другото, което ми направи впечтление като ходих първия път заедно с въпросния човек там е, работещите в кабинета са скептично настроени към всякъкви добавки и билки(според тях са глупости това и нямало ефект, което ме озадачи тогава).
Но специално за това човека не ги послуша и мисля, че правилно постъпи, защото след химиотерапията беше адски изтщен и измършавял и както е и без бъбреци, не виждам как щеше да се възстанови-особено след наливането на масло в огъня с тези цигари.
Според наблюденията ми(не само от този случай), ваксината на Спартак Хаджиев има ефект, по-скоро на забавяне на раковия процес, отколкото ан лечение.Но това пак е нещо, има случаи хора живеят с тази ваксина 15 години, и най-важното е че се чувстват добре.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: dea123]  
Автор Danito495 (огнена)
Публикувано15.07.09 12:44



Аз ползвах ваксината ,в продължение на три месеца,но за съжаление ТМ продължаваха да се качват прогресивно,затова се отказах.Не мисля ,че има голяма полза от нея ,можи би наистина просто забавя процеса.Моя позната си я слагаше в продължение на почти година,но за съжаление, и при нея ефекта беше обратен - при скенер й откриха разсейки в кости.С много обич!!!



ДНЕС,ЗАЩОТО УТРЕ Е............ДАЛЕЧЕ!!!



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: Danito495]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано15.07.09 13:04



Да ясно е, че при всеки действоето на различните видове терапия е различно.
Обаче като казвате "ефекта беше обратен" ,давате вина за това сякаш на ваксината.
А аз не мисля, че ваксината точно е причинител на рецидивирането, по-скоро може да се каже, че в такива случаи ваксината просто не е подействала.
Ако оставите болестта без абсолютно никаква терапия и след 1г например при изследване се открият метастази в някои органи, тогава кой ще е виновника?
Ами болестта естествено.
Общо взето борбата с рака се свежда до това -да се спре развитието му и в интерес на истината,са малко средствата и методите, които успяват да се сборят, но добрата новина е, че има такива.И точно защото няма универсални технологии тук, задължително е борбата да е много упорита и безотказна.Пожелавам ви успех на всички

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.