Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:Не си харчете парите с Спартак Хаджиевнови [re: sunka75]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано08.11.10 16:19



Това е един от многото опити хората да се справят с тези заболявания.
Аз лично познавам една жена, която си е слагала тази ваксина СЛЕД успешна операция РМЖ и съответното лечение. Тя е използвала ваксината като средство за предотвратяване на евентуални метастази.
Тя е без проблеми повече от 10 години, но никой не може да каже дали това се дължи само на ваксината.

По достъпна информация, както се нарича "ваксината на Спартак Хаджиев" се използва като "средство” за лечение на туморни заболявания. За него са подадени заявки за патент в България и за европейски патент.

Средство с антитуморна активност на база БЦЖ ваксина, съдържащо стандартно разтворена БЦЖ ваксина с активна субстанция Mycobacterium bovis, като средството представлява смес от две отделни фракции: Фракция 1: живи БЦЖ бактерии, включва стандартно разтворена БЦЖ ваксина, разредена веднъж с физиологичен разтвор или дестилирана вода до определена концентрация;
Фракция 2: извлек-филтрат от БЦЖ ваксина, съдържащ стандартно разтворена БЦЖ ваксина, разредена веднъж с физиологичен разтвор или дестилирана вода до определена концентрация

Цитирани са 17 случая на излекуване на пациенти с различни онкологични заболявания.
За положителните ефекти ТОЙ твърди, че:
- тази ваксина спира бързото и безконтролно размножаване на туморните клетки; включително спира растежа на метастазите;
- има ниска токсичност,
- действа вероятно като клетъчен растежен фактор, контролиращ недиференцираната пролиферация на раковите клетки.

Искам да обърна внимание, че за да се получи защита с патент, не е необходимо и не се изискват клинични изпитания за претендираните ефекти. Това се налага само за тези обекти, които представляват лекарствени средства.

Извинявам се, че малко излязох от прекия въпрос, но мисла, че е важно да се знае съставът.

Накрая, бих препоръчала, както за останалите алтернативни методи, да съберете повече информация и да прецените и вземете решение.
Аз например не съм сигурна може ли тази ваксина да се съчетава с химиотерапия.



Тема Re:Не си харчете парите с Спартак Хаджиевнови [re: TheaO5]  
Автор sunka75 (дъщеря)
Публикувано08.11.10 17:27



Тhea05, благодаря за информацията и за бързия отговор! И аз това се чудя защо не е патентовано това лекарство ако наистина помага??? А дали наистина помага??? Но ще помислим още преди да предприемем нещо с майчето. Още веднъж ти благодаря за отделеното време, желая ти много здраве!!!



Тема Re:Не си харчете парите с Спартак Хаджиевнови [re: sunka75]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано02.09.11 18:01



някой има ли скоръшна информация за тази ваксина?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.