Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 27.04.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Фърчи перушина нови  
Автор az de ()
Публикувано26.06.18 15:34



Що не казвате че у фейса е настанала някаква страшна репитерна драма. СтефЧо и Чучура бая са се запенили нещо да бранят някакви "национални" интереси.



Редактирано от az de на 26.06.18 15:34.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: az de]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано26.06.18 15:51



И не само там. Уважаваният от всички бивш УКВ менажер на БФРЛ, макар и както винаги джентълменски, с много премерен тон, също загатва по темата за някои процеси във федерацията в

в официалния форум на БФРЛ.

Въобще положението е такова, че такива теми даже вече не изненадват никого и донякъде се превръщат в ежедневие. Много по-интересно ще е ако някой открие някаква област, в която членове на УС на БФРЛ да не са се забъркали в някаква дълбоко "засекретена" конспиративна интрига и да не са обявили нова група от техни колеги за "врагове на народа".



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: Alenadrow]  
Автор az de ()
Публикувано26.06.18 16:10



Ми ще ме извиняеате ама аз съм направо потресен. Някои хора претендират дори да управляват тая безполезна в момента какафония от бръмчилки наречена гордо "национална" репитерна мрежа при положение че упорито не само че не желае да публикува общ списък с честотите им /режимите и
покритието ама ги води и някак си дори "секретни". И тоя същия възпрепятства останалите които имат желание да правят абсолютно безвъзмездно нещо и то само за да си избива комплексите и да се нарече гордо емком менижър. Къв емком с репитри и честоти които не се знаят от никой - ама иначе сме много "велики". Все едно нещо от това ще ме спаси в трудна ситуация . Страшен връх на наглостта. Да за съжаление май е така с всичко останало е така у беферето - много публично позорно. Ама като някой извади мега простотиите им на бял свят - вой на бито псе до небесата.

Редактирано от az de на 26.06.18 16:34.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: az de]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано26.06.18 16:36



Абе преди шест месеца легендата беше, че само тука нЕк'ви мишоци маскарят добирте хора, за да се правят на интересни. После г-жа Анна стана враг на народа, после отлюспиха КАА-то, щото не им бил симпатичен Каскета, после КДП-то някак "изчезна" от клубовете в БФРЛ, после се оказа, че и последната 1/7 от доклада, за която наивно за секунда си помислих, че представлява някаква конкретика, всъщност е саморазправа с поредната група "предатели".

Същевременно Каскета пише, дали е вярно не знам, че БФРЛ хубаво се била пререгистрирала по новите правила, но клубовете не били пререгистрирани. Батака явно е пълен, а кораба започва да потъва все по-бързо. Чучура е зарязал овчата кожа и пак коли и беси наред без дори да мисли какви ги пише. Виктор се покри. Стефан нямал време да пише - мислел за семейството си. Хубаво, Стефане, ама и другите радиолюбители имаме семейства. Тука като пишем месеци наред, без при това никой от нас да е забъркал каквато и да е каша, да не ни е по-лесно?

Много моля всички колеги, които познават сегашни или бивши собственици или представители на клубове от БФРЛ, членове на УС или спонсори на БФРЛ да ги запознаят с писмото. Положението очевидно се влошава непрекъснато, наистина не виждам какъв е смисъла клубовете от Общото събрание на БФРЛ да чакат да получават подписи, като вече във всяка дискусия навсякъде в публичното пространство се вижда, че УС на БФРЛ води безогледни войни на безцелно омаскаряване на всеки, който дори си помисли даже да има мисли, които не им харесват, да не говорим да предприеме някакви действия, които според него биха били в полза на всички. Такова положение не е аварийно, не е и бедствено - то направо граничи с пълен и необратим колапс на организацията, която уж е на същите радиолюбители, с които така настойчиво и безпричинно се воюва по всички възможни начини на всички възможни места. И това е само което се вижда на повърхността - аз даже не мога да си представя какво се вихри по-надълбоко.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: Alenadrow]  
Автор gu50 (новак)
Публикувано26.06.18 16:52



Виновни за всичко сме "мишоците", размътихме им водата, а те се надяваха лайната полека-лека да се поотаяват на дъното и имиджа на УСерето да се избистри. Ама и УСерето не пропуска да се усере, то сигурно и за това е УСере.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: az de]  
Автор lz1ot ()
Публикувано26.06.18 16:53



Списък има





Тема Re: Фърчи перушинанови [re: lz1ot]  
Автор gu50 (новак)
Публикувано26.06.18 16:56



/Unofficial and Incomplete/



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: gu50]  
Автор lz1ot ()
Публикувано26.06.18 16:57



За съжаление...



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: gu50]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано26.06.18 17:03



От вчера вече тая теза за мишоците, дето мътят водата, не върви. Тука тема за репитрите не е имало от повече от петилетка. Просто в УС наистина са решили да водят окопна война с всеки, който не им е симпатичен, както и с всички около него, както и с всички, които симпатизират на тези, които не са им симпатични, както и с всички, които просто не споделят изцяло всички техни виждания безрезервно.

Докато плюеха само по този клуб ги разбирах - тук сатирата сигурно им идваше в повече, макар че всяка публична личност следва да очаква и известно недоволство. Но агресията вече е просто сляпа и е насочена към всичко, което не е от УС или не се прекланя безпрекословно пред УС.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: Alenadrow]  
Автор gu50 (новак)
Публикувано26.06.18 17:12



Това за окопната война е вярно. Но интересно, че им е останал "твърд елвкторат". Аз направо се учудих на твърдите позиции на някои представители на клубове на Общото събрание. В личен разговор съм чувал други приказки. С какво толкова ги държат (или плашат) Виктор, Чучура и компания?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.