Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 28.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Фърчи перушинанови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано04.07.18 14:51



Според мен в такъв случай е добре сигнала да влиза по равно отляво и отдясно в стерео слушалки - каквото и да пиеш, връзка няма да пропуснеш. Аз имам едни с един наушник - кофти дизайн. Я жената ще ме извика, я пиенето не ми е подходящо. За високи спортни постижения и дума не може да става при такава постановка. Не случайно са прашасали, като се замисля сега.





Тема Re: Фърчи перушинанови [re: LZ1FW]  
Автор az de ()
Публикувано04.07.18 15:33



Хаха. Баткоо - ти счупи тъпомера дето си го бях направил бе Щирлиц. Е верно радиацията на никого не прощава.

Редактирано от az de на 04.07.18 15:37.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано04.07.18 15:34



Много благодаря за съвета относно стереослушалките. Ако нягога чуя стереоморз, нап. точките по ляв канал, а тиретата по десен, ще ти направя запис, за да го чуеш и ти.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано04.07.18 15:47



Абе бъзикаме се тука, но

се рекламират, че могат така да "фазират" сигнала, че да го обърнат в главата ти. Което помагало много по контести, защото задържало "чувствителността". За съжаление аз не съм състезател и тоя проблем ми е малко чужд - като ми писне и просто зарязвам работата. А и нямам такива слушалки, за да се опитам да усетя ефекта. Но на доста места твърдят, че има ефект.

П.П. Чак за "стереоморз" не съм чувал, но виж - това е би било добър експеримент. В крайна сметка морзовата манипулация се е развивала в тая посока - да се раздели чисто физическото усещане какво е "точка" и какво е "тире". Но не съм чел за експеримент това да се направи и при приемане - може пък и да даде разлика - човека е сложна система. А с модерните технологии би трябвало да сме близо до възможността и за такова изследване.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (член)
Публикувано04.07.18 15:48



Щирлиц, а ти смяташ ли се за радиолюбител? Освен простора, в началото на май, нещо друго направи ли? Колко станции FIFA и FWC работи?
Винаги са ми били интересни хора като теб, които освен да си завират носа насам, натам в хобито ни нищо друго не са постигнали! Аха, бяха те назначили със заповед да ВРИД председател!


Не го ли разбра,че освен да ставаш тук за майтап, за друго едва ли биваш.Защо ли с теб се ебават? Със сигурност ти завиждат!



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: NinoS]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано04.07.18 16:05



В отговор на:

Колко станции FIFA и FWC работи?



По-малко от тебе. Сигурно заради антената.
Сериозно ли не знаеш къде да погледнеш за отговора, та питаш тук?



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (член)
Публикувано04.07.18 16:17



Андреано Челентано каза "Добър Вечер"!
Явно са те пуснали предсрочно чичковците още в сряда!Послушен си бил.


Или си ги излъгал,че отиваш да работиш за FIFA FWC, пък ти веднага на това място което те разстройва!? Недей, ако я караш така ще те приберат още в петък. И си пий хапчетата ей!



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: NinoS]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано04.07.18 16:30



Не знам чии гласове чуваш и какво те ти говорят.
Стой на сянка, в SV7 явно е прекалено горещо.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (член)
Публикувано04.07.18 17:50




Щирлиц, ти май съвсем даде фира...
Горкичкия!



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: LZ1FW]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано04.07.18 17:54



Кога съм се смятал за радиолюбител?

EOF



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.